Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plenerowa Żona

co na obiad???

Polecane posty

musze wykorzystac kubek kwaasnej smietany bo konczy sie data przydatnosci, ale co wazniejsze musi byc niskoweglowodanowe. ziemniaki, ryz, makaron, kasze, chleb odpadaja.. same mieso i wyrzywa. co ugotowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie masz urządzenie do gotowania na parze? Możesz np kurczaka zanurzyć w śmietanie i w przyprawach jako marynata i zrobić na parze z warzywami albo np leczo tylko zamiast kiełbasy mięso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zuzyc ta smietane bo mi serce krwawi jak cos mam wyrzucac (wyniesione z domu...:P). wymyslilam sobie takie proste kotlety mielone polane sosem zrobionym z suszonych grzybow i smietany i do tego kupa warzyw gotowanych na parze. ale dzieki za sugestie, leczo robie dosc czesto, nie wiedzialam ze mozna z miesem? nastepnym razem zrobie z miesem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię z kurczakiem. Trochę inaczej smakuje ale jest dobre. Kiełbasę nie zawsze używam. Czasem mam sporo warzyw i szkoda jest mi ich wyrzucić. Muszę postarać się o suszone grzybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pas de probleme ....
zrob sos tzatziki, tylko ze smietany zamiast jogurtu :) albo wrecz mizerie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga253
Dziś kupiłam w Lidlu w promocji kapustę młodą i kiełbasę śląską, więc dziś na obiad bigosik z koperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba mieć urządzenia do gotowania na parze, wystarczy papier Saga do gotowania i gotujesz tak samo jak w parowarze ;) Może coś takiego http://www.horeca.pl/przepisy_kulinarne/art4.html właśnie z wykorzystaniem papieru, ja też będę robiła to jakoś na dniach bo ostatnio wygrzebałam w necie ten przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsmaz na oliwie pierś z
kurczaka, sparz brokuła, podziel na różyczki, pierś z kurczaka podlej niewielką ilością wody, zahartuj śmietanę, dodaj do piersi zioła i przyprawy, śmietanę, dodaj różyczki brokuła, jeszcze zagotuj i gotowe. Wody naprawdę niewielka ilość, musi to być gęste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjnoi
durne pipy od 11.06 do 28.06 autorka juz dawno ugotowala, zzerarla te smietane i zdazyla kolejna przeterminowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×