Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filenrayy

haha jaka idiotka... koleżanka mnie dosłownie rozwaliła

Polecane posty

Gość do mmLena07
No, przymus.. Autor ma taką kompulsję - jak gdzieś w promieniu 300 km graja mecz, to pędzi i ogląda.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
ja jestem Polką a się nie interesuję tym Euro, nie jestem w stanie oglądać meczu, bo mnie to niesamowicie nudzi i się po prostu na tym nie znam, to po co? mam na musa oglądać? jaki to sens? wolę w tym czasie poczytać książkę, lub popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se facet lat 30
dokładnie jakie święto narodowe? po.j.ebało kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
jeszcze pewnie powinnam sobie namalować na buzi flagi, kupić odpowiednią czapeczkę i trąbkę i cieszyć się jak głupia, bo każdy tak robi teraz w Polsce i jest nakaz patriotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsahoppsaa
/// emocje jakie wywołały mecze naszej kadry są niczym w porównaniu do konkursów skoków np w zakopanem i wielu innych miejscach. /// BUHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAA , gosciu dobrze sie czujesz? skoki narciarskie? a co to jest? polegało to w polsce tylko na tym, że jak małysz skakał to się po prostu na to spojrzało i tyle.. a jakos nie przypominam sobie aby nagle na mistrzostwa swiata skoczków, cała polska wywieszała flagi na balkon, zakładała flagi na auta i inne rzeczy stary nie osmieszaj się, absolutnie żadna dyscpylina sportowa w polsce nie wywołuje tego co piłka nożna jakoś 3 lata temu, polska zdobyła mistrzostwo europy w siatkówke i co? było fajnie przyjemnie tego samego dnia i może przez 2 kolejne dni.. dzisiaj nikt tego nie pamieta i w ogole nie jest w stanie nawet przypomniec sobie co to za mecz- bo to jest gowno a wyobrazasz sobie co by było gdyby to było w pilke nozna?? ano wlasnie.... to jak porównać gówno do wołowiny i oczywiscie jestem tego samego zdania co autor tematu, osoby które nie interesowaly sie tym meczem w polsce to zwykle cioty i lamusy, ale naszczescie tacy siedza tylko w domu i na ulicach nie uświadczysz takich ciot ps. do tego lamusa co pierdolil, ze ma 30 lat, trenuje na siłowni i sztuki walki - BUAHHAHAHA nastepna kurwa ciota :) człowieku.. podejrzewam, że pierwsze lepszy chuligan z ekip sportowych w polsce poskładał by cie w 10 sekund... zapraszam do poznania, terrormachine czeka na takich frajerków, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziooanna
" no ja pie**ole, rozj**ales mnie na lopatki haha " dobrze prawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuahhhhhahhhhha
ludziska, nie czytałam wszystkiego bo nie mam sił czytać niektórych bzdur; nie interesuję się piłką nożną i dlatego nie oglądam meczy, proste? ciekawe czy gdyby ktoś wymyślił że w polsce będą się odbywały światowe pokazy mody to rozumiem że wszyscy "polacy" powinni oglądać te pokazy mody, autor tematu także bo przecież to by było "świeto narodowe" :-) nie dajmy się zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhrjtyjyt
/// światowe pokazy mody to rozumiem że wszyscy "polacy" powinni oglądać te pokazy mody /// pojebnalo cie? tu chodzi konkretnie o pilke ZADNA INNA DYSCYPLINA ANI NIC INNEGO W POLSCE nie wywoła takiego zainteresowania.. moglo by tu kruwa nawet byc swiatowy dzien waszych mord - a i tak kazdy by to sral i nikt o tym nie mowil chodzi konkretnie o piłke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuahhhhhahhhhha
chodziło mi o to by zwrócić uwagę na to że NIE WSZYSCY MUSZĄ INTERESOWAĆ SIĘ PIŁKĄ NOŻNĄ. nieważne w jakim wydaniu. ok fajnie że polska organizuje euro ale nie oznacza to zaraz że wszyscy muszą ogladać jakiś mecz, życie toczy się jak zwykle, dzieciaki same się nie przypilnują, obiad sam się nie zrobi, pranie nie wypierze. Jeśli w tv jest coś co mnie interesuje, staram się to obejrzeć, ale piłka nożna nie należy do moich zainteresowań, proste:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich idiotek
tu nie chodzi o samą tylko pilke nozną tylko o to, że to było swieto narodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filenreyy

bezczelna szm@te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×