Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania.12345

mętlik w głowie

Polecane posty

Gość ania.12345

dwa dni temu zadzwonił, że tęskni za mną i nie może zapomnieć. teraz milczy, a ja się boję sama nie wiem czego. co ja mam o tym myśleć? myślicie, że jest sens mieć chociaż malutką iskierkę nadziei? pół roku nie jesteśmy razem, ja nadal kocham, bardzo, bardzo mocno.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mu sms, zaproś na kolację....walcz. Skoro zadzwonił, że tęskni, to znaczy, że to najlepszy moment na odzyskanie swojego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy warto? nie wchodzi się kolejny raz do tej samej rzeki, raz Cię zostawił musiał mieć powód, znudzi mu się sytuacja się powtorzy a Ty będziesz cierpieć baaardziej niż teraz urażona podwójnie, przeanalizuj i zacznij nowe życie bez nadziei na tamten związek który się już skończył, zawsze będzie ta zadra że się rozstaliście i zawsze będziesz żyła w niepokoju że znowu może się tak stać a to psuje relacje nie pozwalając cieszyć się pełnym szczęściem w związku, zajmij się czymś żeby nie myśleć, czas goi rany wyciągnij wnioski na następny związek żeby sytuacja się nie powtórzyła może miał chwile słabości dlatego się odezwał nie daj się wciągnąć w jego gierki bo będzie traktował Cię zastępczo, jak ma kaprys to jesteś a jak nie to "spadaj" szkoda życia na takie związki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×