Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość wystarczy gest
nie wiem czy kawa smaczniejsza ale piosenki przecudowne i smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy gest
Dzień dobry kochanie :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
dzięki piosenkom kawa smaczniejsza :) hej i będę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy gest
:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
koniec grania ? jeszcze kawa mi została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzień Dobry pozdro
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
no to kolejna kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
zrehabilitować ? dlatego dzisiaj słucham zamiast grać , żeby znowu nie narzucić zabójczego tempa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
ale co mam słuchać jak nikt nie chce grać :D nie obrażaj się :) dzisiaj mam taki dzień , że nie mam do niczego głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
wszystko w porządku , dziękuję :) taki dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
czekacie ? na Kogo czy na co :P zostawiam ;) dla łapacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
z poezją... O wróbelku Wróbelek jest mała ptaszyna, wróbelek istota niewielka, on brzydką stonogę pochłania, Lecz nikt nie popiera wróbelka Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że wróbelek jest druh nasz szczery?! ........................................................ kochajcie wróbelka, dziewczęta, kochajcie do jasnej cholery! Konstanty Ildefons Gałczyński 1947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Umiałbym Umiałbym kochać mocniej, lepiej lub inaczej, umiałbym może... Umiał w plątaninie znaczeń znaleźć jedno właściwe i jasne. Zawiłość zdań złożonych przełożyć na słowo słów: miłość. Ból może mógłbym nazwać... i opisać światło. Może umiałbym więcej? Może nic ponadto? Może pojąłbym siebie bez reszty? Nareszcie umiałbym spleść jak warkocz barwę, czas i przestrzeń. Umiałbym też zapewne od innych nie gorzej rozumieć i wybaczać, i umiałbym może żywych poić nadzieją, a umarłych budzić - gdybym mówił językiem aniołów, nie ludzi... Krzysztof Ćwikliński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
jeden z ulubionych A kiedy Ona Cię kochać przestanie Zobaczysz noc w środku dnia Czarne niebo zamiast dnia Zobaczysz wszystko to samo co ja A ziemia zobaczysz, ziemia to nie będzie ziemia Nie będzie Cię nosić A ogień zobaczysz, ogień to nie będzie ogień Nie będziesz w nim brodzić A woda zobaczysz, woda to nie będzie woda Nie będzie Cię chłodzić A wiatr zobaczysz, wiatr to nie będzie wiatr Nie będzie Cię koić A kiedy ona Cię kochać przestanie Zobaczysz obcą, własną twarz Jakie wielkie oczy ma strach Zobaczysz wszystko to samo co ja A wszystkie żywioły, wszystkie będą Ci złorzeczyć Lepiej byś przepadł bez wieści. E.Stachura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Herbert Układała swe włosy Układała swe włosy przed snem i przed lustrem trwało to nieskończenie długo między jednym a drugim zgięciem ręki w łokciu mijały epoki z włosów wysypywali się cicho żołnierze drugiej legii zwanej Augusta Antoniniana towarzysze Rolanda artylerzyści spod Verdun mocnymi palcami upewniała glorie nad swoją głową trwało to tak długo że kiedy wreszcie rozpoczęła swój rozkołysany marsz ku mnie serce moje tak dotąd posłuszne stanęło i na skórze pojawiły się grube ziarna soli. Miłej lektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do I bede cie kochal..
masz PMS?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×