Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość Może?
Też się zakochałem, jestem w tym stanie już bardzo długo, ale ona nie chce dać mi szansy nawet na przyjaźń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc dobry wieczór
bywa poczekaj na innych, moze beda miec dobry wieczor to z Toba pogawedza i wskazowki dadza, doradza ja bujam w oblokach i palma mi odbija marny ze mnie doradca i słuchacz a Ty potrzebujesz sie wygadac ;) ­ a to dla ... ;) łap i pomysl o mnie przed snem och Maniek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eL 🌻 nie pędź tak :) mi też dzisiaj odbija mam stertę rzeczy do przerobienia i mi się nie chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc dobry wieczór
ja odbicia dostałam w pakiecie z uroda :) rozumiesz :P pedze spiesze sie kazda chwila cenna niepowtarzalna moze piekna chcialabym zlapac te jedna wlasnie te kiedy dlatego nie moge Ci poswiecic wiecej niz innym Emdzej :) dobranoc i skoro sie wpisalam to koniecznie dla :) to co zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To leć piękna :) rozumiem, łap chwile, mam nadzieję, że piękne :) masz rację, a więc ;) i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc i
dzień dobry :) już za chwilę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) pusto jakoś i smutno tutaj :O i będę mam nadzieję, że Cię jakieś sanie nie przejechały ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusto oj pusto
bo poza toba i tego faceta nikogo tu wiecej nie ma :D mało ci topikow na ktorych piszesz ? chcesz jeszcze uwieść tego faceta ? :D załosna jestes nie widzisz tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek oj maniek
dzie zes Ty ­ a na kogo Emdzejka sidla zastawiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek oj maniek
podniosę moze w koncu kto odpowie co wie o Emdziejce i jakims tajemniczym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć eL 🌻 Maniek ;) co tu się stało ? kto to jest "tego faceta " ? ktoś nowy ? nieee pewnie komuś się tematy pokręciły ;) miłego wieczoru :D :D i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie doczytałam, jakie sidła, jakie sidła heh :classic_cool:, jako porządna czarownica uroki tylko :P uśmiechnij się orangino :) pa eL 🌻 Maniek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty mi do Manka
nie mrugaj :p poczekaj na tego swojego jakiegos co ja nie wiem kto to jest :P ­ dobranoc ludziki :) a Ty moje marzenie ;) łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :)
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :) :)
to nie chowaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór :):):)
auuutorze gdzie jestes ? ? zagralibyscie cos bo fajnie graliscie :) .Wszystkich wywialo ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurz i pyl
Dzień dobry ... Mówię do kogoś, kto już pewnie już przekreślił mnie w swojej pamięci, a ja nadal...jak zepsuta płyta myślę o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... to ja tu z tęsknoty oczy wypłakuję, a ten się saniami rozbija :O ech życie .... ;) haha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy Dzień Wigilii. El 🌻 i będę [ kwiat] pozostali 🌻 życzę Wam dużo, dużo radości, uśmiechu, ciepłych, dobrych chwil z najbliższymi, a pod choinką oczywiście samych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i będę, coś mętnie się tłumaczysz :D ale skoro tęskniłeś ... ;) jeszcze raz dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i wesołych, spokojnych, czułych Świąt. Ukojenia tęsknoty, spełnienia w miłości, kochani :) Do odważnych świat należy ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×