Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość wystarczy gest
Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
Dzień dobry :) znowu mogę pisać , po wczorajszej blokadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
Dzień dobry :) Napijesz się ze mną kawy miły Panie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
Kawa Davidoff , kusi aromatem i smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
nie wiem jak miły Pan , ale ja z przyjemnością bym się napił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
czarna , bez śmietanki :) nutki nie chcą grać za kawę bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) "Nic dwa razy się nie zdarza" To dobrze, czy źle? Czy marzyć o powrotach, powtórkach? Czy okażą się tak samo emocjonujące, czy będą lepszą, czy może jednak gorszą wersją przeszłości? W jakim stopniu, tworząc teraźniejszość, chcemy z przeszłości czerpać? Kto jest szczęśliwszy? Analityk, budujący na bazie analiz, porównań, sekcji, czy instynktownie działające dziecko, nie skrzywione pamięcią wsteczną? Nie sposób porównać, nie sposób rozstrzygnąć, nie sposób wymyślić i w końcu... nie sposób i tak nie myśleć... Chociaż wiadomo - myślenie za dużo zdecydowanie szkodzi. Czy zatem "myślę, więc jestem", czy jednak "jestem, więc myślę"? No tak, znów za dużo myślę... ;) Filozoficznie, metafizycznie... a i tak wszystko sprowadza się do prostego pytania: http://www.youtube.com/watch?v=eW2qlKa6oHw&feature=BFa&list=LLGXTeiFjKwn5i6Doq80jydg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
hmmm kawa była mi potrzebna :) szczególnie tak aromatyczna i kusząca ... prawie jak ze snu ;) witaj wzorowa :) dzień rozterek i dylematów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
Myśli, które przychodzą gromadą, to motłoch. Dobre myśli pojawiają się w małym gronie. Genialne myśli przychodzą same. - Marie Von Ebner-Eschenbach cieszę się, mnie też postawiła na nogi :) dobra kawa nigdy nie jest zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O geniusz się nie podejrzewam. Ale wyłapanie z motłochu myśli tych, układających się w logiczną całość, pozwala pozostać w trzeźwości umysłu, chociażby dusza nie wiem jak pragnęła czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
postawiła , postawiła :) nieprzespana noc niestety wzorowa :) pesymistyczna natura dzisiaj , czy w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
umiesz zdefiniować swój pesymizm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
nieprzespana bez jakiegoś szczególnego powodu , trochę tego trochę tamtego . Mam takie noce raz na jakiś czas , wczorajsza też się do nich zalicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
rozumiem, tak czasem bywa , bez powodu ......... chyba muszę wracać do obowiązków , chociaż mi się nie chce, leń mnie dopadł pozwolisz, że zajrzę tu czasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
oczywiście , jeżeli tylko będziesz miała ochotę :) dziękuję za kawę i nutki miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu lato
wzorowa, skoro nie umiesz zdefiniować, to znaczy że nie jesteś pesymistką ;) Optymizm i pesymizm różnią się jedynie w dacie końca świata :) a tańczyć uwielbiam, tyle że ani godzina ani pogoda temu nie sprzyja.. ale już zmykam, nie marudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znów cierpisz na bezsenność?
czy to przeze mnie czy o niej myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×