Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wakacyjna mamuska

Opinie o hotelu nad morzem..wakacje z dziećmi

Polecane posty

Gość Wakacyjna mamuska

drogie mamy szukamy na wakacje hotelu ktos polecil primavera jastrzebia gora, cena jest wysoka wiec prosze o opinie czy warto tam jechac, moze ktos byl akurat? druga opcja to jaroslawiec hotel albatros..na stronach sliczny ale poszukuje wiarygodnych opinii osob ktore spedzily tam wakacje!! dziekuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalfa beta gama
wszystko co nad morzem jest przereklamowane...ile placisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam widziałam przeżyłam
polecam Sandrę w pogorzelicy standard jest różny domki, bungalowy z ogródkami pokoje hotelowe studia rodzinne pokoje o podwyższonym standardzie w SPA i apartamenty, cały kompleks super na fajnym terenie, ładny duży ogród z małym zwierzyńcem, ogrodem japońskim tarasem i polem do mini golfa na dachu, kompleks z którego goście korzystają za free osobno baseny w tym jungla dla dzieci i basen zewnętrzny osobno wolness termalny jakuzzi na zewnętrznym pokoje ciszy SPA i inne atrakcje blisko plaża bo tylko przez lasek ale nie potrzebna ew spacery z dzieciakami posiłki rewelacyjne w kazdym budynku osobno w SandrzeSPA restauracja z tarasem zewnętrznym pycha urozmaicone jedzenie do wyboru 4 zupy, 6 rodzai mięs, zawsze kilka dodatków (kasza, ziemniaki, ryż, makaron, kluski śląskie itp) pierogi surówki pieczone mięsa wędzone robione przy nas na świerzo napoje ciepłe zimne świerze soki koktajle desery i ciasta można siedzieć 2h bo serwowane szwedzkim stołem i wszystkiego nie spróbować i opcja sniadania obiadokolacje nawet przy dzieciach wystarczy bo rano sniadnie baseny w poludnie 17 obiadokolacja baseny i spanie i tak w kółko dzieci nie da się wyrwać nawet na obiad warte ceny jeśli jeszcze jest promocja to super do tego wieczorki taneczne codzienna gimnastyka w wodzie (ale rano) wszystko w cenie do tego klub z bilardem rzutkami i kręglami jak dzieciaki ida spać można się pobawić pójść na spacer do ogrodu czy na plaże goście chodzą w ręcznikach szlafrokach strojach po całym kompleksie duży hol z akwarium rafą koralową i kawiarnią super dla rodzin z dziećmi tylko pytać o pokoje blisko jadalni czysto naprawdę super jest oddział w karpaczu ale tam to moloch gdzie można się zgubić i wszędzie daleko bo jest tylko jedna restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaliaaaaaa
primavera jastrzebia gora jest ok, kolezanka byla z dzieciakami w tamtym roku i bardzo sobie chwali :-) jest plac zabaw dla dzieci, zorganizowane zabawy dla dzieci, posilki wydawane w szerokim przedziale czasu wiec nie jest tak ze o 13 sie zbierasz z plazy bo daja obiad do 14tej :-) podobno wszytsko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilanna
Mogę potwierdzić, warto pojechać do Primavery. Nie tylko dobrze karmią, jest miło i przytulnie, ale też dzieci mają atrakcje przewidziane, no i też jest spa, jakby ktoś chciał skorzystać z bogactwa oferowanych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie znam tego hotelu, ale jak ktoś z was będzie szukał eleganckiego hotelu polecam się wybrać do Dworu Oliwskiego, mnie się on bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze to obowiązkowy element każdych wakacji. Ja w tym roku stawiam na mniej konwencjonalne miejsca. W ten weekend wybieram się do Borysewa do ZOO http://zoosafari.com.pl/ mam nadzieję że będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jastrzębia Góra hotel La Siesta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzieciaków Primavera jest ok. Jak pogoda niedopisuje to wewnątrz są do dyspozycji chyba trzy sale zabaw dla maluchów. Jest też sala ze stołem do tenisa i jakmis grami video ale chyba płatnymi. Jak wyglądają sale zabaw dla najmniejszych można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=zwUHOmDogTI https://www.youtube.com/watch?v=1vy7_Pa3uyo Myślę że już dwulatek się tam odnajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, jeśli wybieram się nad morze z rodziną w celach urlopowych to wyłącznie do Mielna, mamy tam sprawdzony hotel www.unitral.pl w samym centrum, który oferuje wszystko czego nam potrzeba. Zabiegi spa, w razie niepogody basen (żeby dzieci się nie nudziły) i przede wszystkim szereg dodatkowych zajęć, które zmieniają się zależnie od pory roku w jakiej tam jesteśmy np. wycieczki krajoznawcze. Uważam, że jest to miejsce dla każdego, kto poza samym wypoczynkiem planuje skorzystać w pełni z czasu wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikoll

W Gryfie w Pobierowie można spędzić bardzo fajne rodzinne wakacje. Mają wszystko, od A do Z, od basenu z podgrzewaną wodą, przez zjeżdżalnie, na grillu, jacuzzi i saunie kończąc. Świetna lokalizacja bo na klifie przy samym morzu, także...już bliżej się nie da nic znaleźć, chyba że na statku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oferta bardzo dobrych noclegów dla całej rodziny dostępna jest między innymi w ośrodku Gryf, możesz zerknąć do nich na stronę gryfpobierowo.pl i zobaczyć co mają do zaproponowania. Jak będzie dostępne miejsce noclegowe to na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 4.09.2019 o 10:39, Gość gość napisał:

Oferta bardzo dobrych noclegów dla całej rodziny dostępna jest między innymi w ośrodku Gryf, możesz zerknąć do nich na stronę gryfpobierowo.pl i zobaczyć co mają do zaproponowania. Jak będzie dostępne miejsce noclegowe to na pewno warto.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×