Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość muminek19

potrzebuje rady;/

Polecane posty

Gość muminek19

zacznę od początku zeby kazdy wiedział o co chodzi. Wiecie ze podoba mi się M , i nie chodzi tu o to że ja chce niewiadomo czego odrazu, bo ja pragne go poznawać, a 29 konczymy prace i jesli nasze drogi sie rozejda to bede załowała tego do konca zycia. tydzień temu Michał odwiózł mnie do szkołt mimo iż naraził sie przez to dyrektorowi i zaczeło sie od tego ze potem zaproponował że odbierze mnie z dworca. a teraz to wesele myslałam ze po nim wszystko wyjasni sie , ale wyszło tak ze mam jeszcze wiekszy metlik w głowie. Zaczeło sie od tego iż napisał mi ze spożni sie chwile, poczym przyjechał i przywiózł mi kwiatka, pojechalismy na msze dalismy prezent na uroczystosci, po dotarciu na sale przyniósł mi szampana, odsuwał krzeszło i wogóle jak prawdziwy mężczyzna, tańczylismy utrzymywał kontak wzrokowy cały czas, na zdj zawsze mnie obejmował, i potem jak wychodzilismy tez to na chwilę zrobił najsmieszniejsze ze myslelismy ze tylko na kuchni nas swataja w pracy ale na weselu było jeszcze gorzej bo tam mówili to samo że Michał no no doceń tę gwiazdę która jest wokół Ciebie itd :D nawet wział zmierzył mi rozmiar palca na pierscionek zaręczynowy. Rano dzis w pracy przywitał sie ze mna, poszlismy do Pan na kuchni daliśmy im sękacza z wesela , wódke weselna i michaś przyniósł czekolade;) no i podziekowalismy ze nam zorganizowali to ze moglismy razem iść. posmielismy sie bo Panie mówia ze wódke zachowują na nasze wesele:) i tyle w temacie, działo sie jeszcze wiele np buziaka mu dałam jak odwiózł mnie do domu po weselu bo z nikim nie chciał innym tańczyc:) same teraz rozumiecie ze to dla mnie wazne, chce wiedziec czy on postrzega mnie jako kolezanke a moze cos wiecej? nie chce odrazu zwiazku, ale wiem ze nie mogę zmarnowac takiej szansy. co wy o tym sadzicie??wybaczcie ze tak chaotycznie i z blędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×