Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilkarzeuro29

TAK SIE STRESUJE, ŻE....

Polecane posty

Gość pilkarzeuro29

mam 29 lat, mam nową kobiete od 3 mieisecy, piescilismy sie juz mnostwo razy, podnieca mnie i ogolnie z je strony nie ma zadnego problemu. Gorzej kiedy ma dojsc do seksu, kilka razy mi opadl i nie moglem w nią wejsc i teraz tak sie stresuje ze opada mi praktycznie za kazdym razem. dziewczyna lubi sie kochac kilka razy pod rzad, raz jej nie wystarczy,a ja nie moge jej zaspokoic, co polecacie, viagre? kurwa, nawet trzydziestki jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkarzeuro29
nikt nie ma takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, problem jest znany
to problem pierwszego razu, jesteś prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkarzeuro29
zaden pierwszy raz, nawet nie nasz pierwszy raz razem, bo juz kilka razy uprawioalismy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może za dużo i za często na twój organizm. chyba że jest jakis problem w sex-e między wami(obawiasz się czegoś np. że za szybko dojdziesz ,nie zaspokoisz jej itp.) zawsze możesz użyć specyfik "kamagrę" czasami sobie pomagałem wtedy gdy miał być "maraton" a obawiałem się że mój mnie zawiedzie. ale nie na mawiam bo to już chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary. Może po prostu się za bardzo spinasz myślą, że nie dasz rady. Polecam spróbować po alkoholu, najlepiej kiedy już jesteście dobrze podhmieleni. Hamulce puszczają, ciało się rozluźnia, myśli inaczej biegną. Zero stresu co będzie to będzie. Jeśli to pomoże to znaczy, że za dużo myślisz o tym co będzie i denerwujesz się tym, że partnerka chce dużo. Popatrz na niektóre rodziny patologiczne. Dużo piją i tak są rozluźnieni, ze zwykle są to rodziny wielodzietne. Oni nie mają problemu z myśleniem co i jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"najlepiej kiedy już jesteście dobrze podhmieleni. Hamulce puszczają, ciało się rozluźnia, myśli inaczej biegną" ...kutas nie staje. Odrobina alkoholu pomaga, ale przy dobrym podChmieleniu mogą pojawić się problemy z erekcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilkarzeuro29
ona raczej ni pije wiec glupio mi sie nawalic i jej "chuchac"... wlasnie chyba za bardzo sie spinam, mam gdzies to z tylu glowy ze juz wczesniej nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×