Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednasylwia

Jak na nowo rozpalić uczucie i co zrobić?

Polecane posty

Gość takajednasylwia

Cześć, Nigdy nie pisałam na forach odnośnie moich problemów- od tego mam przyjaciółki, ale pech chciał, że akurat u nich sesja, więc zdesperowana proszę o pomoc. Z facetem byłam 2,5 roku. Na początku czerwca, spytałam się czy jest ze mną szczęśliwy i czy chce być nadal ze mną - odpowiedział, że owszem, że jest najszczęśliwszy na świecie. Po trzech dniach zerwał ze mną, w jakich okolicznościach? Wyszłam z jego domu, obrażona, że nawet nie zajął się mną chwilkę, po kilku minutach wróciłam - wyłączyłam jego telewizor i zmusiłam do rozmowy- wtedy on stwierdził że to koniec. Błagałam go, płakałam, aby się zastanowił. On uparcie twierdzi, że już nic nie czuje do mnie od dłuższego czasu. W końcu zrezygnowana, poprosiłam go o jedno, aby uszanował nasz związek, odzywał się do mnie czasami i przez jakiś czas z nikim się nie umawiał (może znów coś do mnie poczuje po przebywaniu w samotności?). Jednak już po 10 minutach zagadał do moich znajomych z prośbą o wyjście na piwo lub kawę. Kocham go, czuję nawet, że to jest ten jedyny z którym mogłabym się do końca życia budzić. Nasz związek miewał swoje wzloty i upadki- ale nigdy siebie nie zdradziliśmy, nie umawialiśmy się z nikim na kawę czy piwo, nawet jak rozmawialiśmy z płcią przeciwną informowaliśmy siebie nawzajem. Więc przechodząc do meritum: 1. Co myślicie o tej sytuacji? Mam próbować go odzyskać? 2. Jeśli tak, jak mogę w nim ponownie rozpalić uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara29
dziwnie sie zachowal,jemu nie zalezy na tobie skoro tak zrobil,daj sobie spokoj i to jaj najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara miłość nie rdzewieje
trzeba bylo nie wylaczac telewizora - twoja wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasylwia
Wszystko byłoby OK., gdyby nie fakt że tak szybko zmienia zdanie- raz kocha, po chwili nie. Gdyby mu nie zależało, już wcześniej skorzystał by z okazji i zerwałby ze mną. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×