Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agawuuu

Jak robicie sałatę w śmietanie ?

Polecane posty

Gość agawuuu

Co dodajecie ? Czym doprawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbgevfcdbevs
Moja mama smietanę rozrabia w granuszku z solą ,pieprzem.OCTEM I CUKREM do smaku! TAK JEMY OD DZIECINSTWA I nie wyobrazam sobie sałaty inaczej doprawionej Warto posypac szczypiorkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietane rozrabiam z solą
i pieprzem, dodaję do sałaty, mieszam i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodaję cukier
bo sałata ze śmietaną kojarzy mi się tylko na słodko! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sprawie
ja do wersji pikantnej, oprócz soli, pieprzu i octu dodaję jeszcze czosnek, przy małej ilości sałaty, zwiększam objętość poszatkowanym ogórkiem i wtedy dodaję też np koperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie
sól, ocet, cukier i dodatki takie jak szczypior, koperek lub natka pietruszki czasami wkroję cieniutko ogórka zielonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelatynka
sałata ze śmietaną obowiązkowo na słodko plus posiekane jajko na twardo!!! mój smak dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to Elea, bo lżejsza i
Śmietana z cukrem. Bez soli i pieprzu. Do sałaty pokrój jeszcze rzodkiewkę, bo bardzo do siebie pasują. Ja znam tylko wersję na słodko, bo taką mnie karmiono od dziecka. Słono pieprznej nie tknę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z jajkiem
Do garnuszka daję śmietanę,starte jajko na twardo,troszkę kwasku i cukru,mieszam,zalewam postrzępione liście sałaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dwa sposoby doprawiania: - na słodko: z cukrem i sokiem z cytryny - na ostro: pieprz ziołowy, ocet, można dodatkowo szczypiorku wkroić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jecie na słodko
to równie dobrze możecie sałatę podać z bita śmietaną ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamiast śmietany biorę jogurt, do tego odrobina majonezu, sól, pieprz, zioła, oczywiście cukier i sok z cytryny. jest pycha, bardzo wyrazista robi się taka salata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata na słodko
jeśli lubicie.... - możemy dodać, a tobie co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobiście nie lubię sałaty na
słodko więc robię śmietana + sól i pieprz i mieszam z sałatą. Moja mama znowu robi nieraz taki słodki syrop do sałaty, rozpuszcza cukier i nie wiem czy coś jeszcze i dodaje do sałaty... raz to spróbowałam i więcej nie chciałam, również jak robi ze śmietaną to też dodaje cukier ale nigdy tego nie lubiłam. Tak więc co kto lubi ;) Niektórzy jedzą placki ziemniaczane z cukrem, inni ze śmietaną a jeszcze inni z gulaszem czy innymi sosami i niech każdy je jak mu smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->jeśli lubicie... Każdy ma jakieś swoje specyficzne smakołyki, które innym nie muszą odpowiadać - co w tym dziwnego? Oba sposoby (na słodko i ostro) są w mojej rodzinie również praktykowane w przypadku mizerii. Ja osobiście i tak wolę świeże warzywa bez żadnych dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie salate z sama kwasna smietana,bez zadnych innych dodatkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostsza i najbardzie lubiana w mojeje rodzinie sałata: mloda cebulka drobno posiekana, sałata, śmietana doprawiona sola, cukrem i sokiem z cytryny czyli taka slodko kwasna. czasami robie nap z rzodkiewa szcypiorem, jajkiemdrobno posiekanym i sosem smietanowo ziolowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałata,śmietana, ocet i cukier.To moja ulubiona. Mąż nie tyka. On lubi z solą, pieprzem i octem. I z cebulą,fuj. Mizerię też robię osobno, bo on też lubi z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
A ja lubie slodko-ostro-pikantno, czyli: smietana + troche cukru, troche soku z cytryny i troche musztardy + odrobina soli - trzeba dobrac do skutku, ogolnie pysznosci ;) Ostatnio tylko oliwa + ziola i tez pycha! Tyle ze salata z tartym jablkiem i siekanymi orzechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×