Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość musze kupic

ile kosztuja rolety zewnetrzne?

Polecane posty

Gość gość
Tak jak mowia, wszystko zalezy od jakości, ilości, konkretnrgo modelu. W drutexie jak zamawialam kilka lat temu to pomagali wybrac odpowiednie wg Twoich oczekiwan proponowali Ci model, wiec w sumie moze tam sie zorientuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taco99
Postawiłem w biurze na żaluzje aluminiowe. Brałem żaluzje razem z montażem od Wynn. Krakowska firma ogólnie. W jednym miejscu panowie wprowadzili bezbłędnie osłony na przeszkloną ściankę. Wystrój zmienił się w pozytywny sposób. Same dekoracje okienne solidne, a i montaż bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa, bardzo są wygodne, dodatkowo tłumią hałasy i stanowią ochronę przed włamaniem Dobrej jakości rolety zewnętrzne dostaniecie w http://www.pro-haus.pl/rolety/#content nam bardzo ta opcja odpowiada, jesteśmy zadowoleni z wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit33ro
Ja ostatnio zamawiałem z https://rollcenter.pl - mają spory wybór kolorów - ekspresowa realizacja zamówienia. No i ta jakość - mogę szczerze wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcniWawa
Rolety zabezpieczające to rozwiązanie polecam wszystkim, którzy szukają czegoś trochę solidniejszego niż rolety zewnętrzne i tańszego od rolet antywłamaniowych. Znajomy mi polecił takie, bo sam założył 3 lata temu i nic się specjalnego lub złego z nimi nie dzieje, ja mam już rok w domu w paru oknach i czuje się bezpieczniej jak wyjeżdżam na kilka dni, bo żeby te rolety siłą próbować otworzyć to prawie niemożliwe, naprawdę warto. Jak ktoś szuka to niedrogo zamawiałem rolety zabezpieczające w firmie Dekoratornia Warszawa http://dekoracje-okien.com/oferta/rolety-zabezpieczajace/ p. Piotr Kryczka, ogólnie polecany – znalazłem dużo pozytywnych opinii i poleceń w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Więch
Z tego co wiem, korzystne ceny rolet zewnętrznych mają w RES DOM w Rzeszowie na Placu Wolności 7. Ja co prawda zamawiałam jakiś czas temu, ale możesz zobaczyć i zapytać czy nadal warto u nich zamawiać:http://www.res-dom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy z jakiej firmy masz te rolety. U mnie mam drutexa i nie był to jakiś zawrotny koszt, myśle że raczej na każdą kieszeń. Ze swojej strony naprawde polecam, bo to bardzo wygodne rozwiązanie. Świetnie zaciemniają pomieszczenie, chronią nasza prywatność i pełnią jakąś funkcję antywłamaniową. Ja mieszkając na parterze czuję się z nimi bezpieczniej. Nie wyobrażam sobie mieć tylko rolety wewnętrzne, te na zewnątrz sprawują się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_Magda_w
Cześć, to zależy jakiej marki i z jakim sterowaniem. Specjaliści od tego typu spraw dobierają odpowiednie napędy. Ja bym proponowała skonktatować się z kims kto oferuje jakieś osłony zewnęrzne i poprosiła o pomoc w tym zakresie. Mieszkam w Sulejówku i u nas jest taka firma, co specjalizuje się tymi sprawami: http://www.oslonydookien.pl/produkty/oslony-zewnetrzne/rolety-zewnetrzne/ ale mam znajomych z Warszawy, którzy też u nich kupowali, bo odległość jest niewielka a różnica cenowa spora. Mają to już dobrych kilka lat u siebie i nigdy nie narzekali na jakieś awarie wiec chyba się sprawdziły :) Pozdrawiam cieplutko, Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidM35
Wiele zależy od tego jakiego producenta wybierzesz oraz ile będzie takich rolet do wstawienia. Jeżeli nie wiesz jak się za to zabrać to możesz zgłosić się do firmy Domega w Poznaniu, która współpracuje z takimi producentami. Do tego mają swoje ekipy montażowe, więc również będziesz miała od razu sprawdzonego wykonawcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od tego jakiej wielkości okna i jaki producent. Sam szukałem rolet do siebie i wybór padł na system Vegas firmy Hosten. Jestem bardzo zadowolony z ceny i jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest to mieszkanie na parterze to roleta moim zdaniem jest nieodzowna. Sam założyłem i nie żałuję, chociażby dlatego że pewniej się czuję wiedząc że za oknem mam dodatkowe zabezpieczenie. Mi robiła rolety firma Alumrol rolety. Właściciel Pan Andrzej Kramarz potrafi o roletach powiedzieć wszystko, zaproponował mi również dodatkowe zabezpieczenia do rolet które nie tak łatwo obejść bez hałasu a na osiedlu raczej spokojnie, więc hałas byłby alarmem dla wielu sąsiadów :) info jeśli chodzi o mojego wykonawcę: biuro@producent-rolet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będą to jakieś kosmiczne kwoty. Skontaktuj się z http://alertus.pl maja bardzo dobre rolety i inne zabezpieczenia które na pewno Ci sie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkaaaa1
Wszystko zależy się kupuje i jakie. Ciekawą i niedrogą propozycję ma na pewno Roletex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asper55
My zdecydowaliśmy się na zakup modelu C80 Flat Slim z oferty firmy Domega i jesteśmy jak najbardziej z nich zadowoleni. Dobra jakość wykonania, cała konstrukcja jest lakierowana proszkowo i do tego mogliśmy wybrać sobie rodzaj napędu czy będzie to elektryczny, czy ręczny. Warto właśnie konsultować się z prawdziwymi specjalistami, którzy chętnie doradzą i będą w stanie dopasować je do indywidualnych potrzeb (tym bardziej, że jednocześnie zajmą się wykonaniem ich montażu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam markizy od Fakro - i powiem, ciężko określić docelowy koszt takiej inwestycji. Wszystko zależy od rozmiaru i opcji dodatkowych. Ja mam elektryki, dwie sztuki na przeciętne okna (wymiar, który montuje się prawie wszędzie). Koszt dość spory wyszedł, ale to o niczym nie świadczy, jeśli weźmie się pod uwagę, że ludzie mają różne potrzeby i zamawiają bardzo różne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolety zewnętrzne razem z montażem i pomiarami przygotowała dla mnie firma www.oknoprim.com.pl która specjalizuje się w tego rodzaju realizacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór rolet i żaluzji zewnętrznych miał swego czasu Masters. Ja u nich zamawiałem rolety zewnętrzne i cały czas mechanizm działa tak samo dobrze, nie ma problemów – podnoszeniem opuszczaniem itd. Przyjechali zmierzyli potem zamontowali, dobra całościowa obsługa. Mają swoją stronkę na https://www.masters-rolety.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaWiwi
A my z mężem postawiliśmy nie na rolety, ale na markizy do okien pionowych Fakro. Można regulaować poziom nasłonecznienia przez co pomieszczenie się tak nie nagrzewa. Mąż montował je sam nie ma z tym kłopotów. Dwa – markiza pełni też rolę moskitiery, wiec nie ma kłopotów z muchami i komarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt rolet zewnętrznych jest zależny od tego jaki rodzaj rolet zakupimy oraz od kogo je zakupimy. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to skontaktujcie się z firmą www.spin.szczecin.pl Są producentem rolet i żaluzji. W swojej ofercie posiadają kila rodzajów rolet zewnętrznych. Zakup bezpośrednio od producenta jest zawsze bardziej opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterowanie grupowe roletami zaprojektowałem dość szybko przez https://silnikdorolet.pl/ i fajnie, że odpowiadają nawet na najbardziej skomplikowane pytania związane z silnikami do rolet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są różne. Trzeba jednak kierować się jakością, a nie tylko patrzeć na cenę. Roletex ma ciekawe, solidne i przede wszystkim niedrogie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooma

nie ma reguly...wsszystko zalezy zarowno od producenta, jak i wybranego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larkins91

Nie lepiej po prostu zerknąć po firmach w okolicy i podpytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooma
1 minutę temu, Gość larkins91 napisał:

Nie lepiej po prostu zerknąć po firmach w okolicy i podpytać???

cos konkretnego szukac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyboro

do wyboru jest sporo generalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotti
Przed chwilą, Gość wyboro napisał:

do wyboru jest sporo generalnie..

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majso22

Chodzi wam o konkretnych producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×