Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Truskaweczka :*

Do zzz- Hej popiszemy?

Polecane posty

jeszce troche pobede z 15 minut i jak mowilem bede uciekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z knagą
spoko to jest euro, koko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jak bede mial chwile , tak jak mowielem , narazie mocno caluje i do nastepnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z knagą
żałosny. olej go, dobrze radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam powodu aby sie nie odezwac, takze jeszcze raz pozdrwiam i uciekam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci napisze ,że odezwie się jak będziesz miesiączkować ,po to Cię pytał kiedy się spodziewasz . Sama myśl o tym, ,że akurat miesiączkujesz jest dla niego mega podnietą ! O dobry losie! Uciekaj od takich zboczków czym prędzej! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz napisz temat jak dzis a ja jak zobacze odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z knagą
a dlaczego uciekasz akurat wtedy jak zacząłeś tracić wiarygodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cie mocno caluje i juz tesknie. Slodki jestes wiesz? Jak bd mial chwilke to wyslij mi te fotki i napisz na emaila. Ok? Ja jutro raczej pisac nie bd tutaj. Napisze ci na emaila. Buziaczki pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaa, pogadacie o podpaskach i tamponach, może zgodzisz się wreszcie przy nim zmieniać wkładki a co tam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że już nie będą tutaj pisać , zawsze człowiek czegoś dziwnego się dowie , hm......, szkoda , naprawdę szkoda .:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam ostatnie jego wypowiedzi i nie odpowiedział jej na pytanie czy jest fetyszystą i co ? Reszta odpowiedzi to takie tam bajery . No żesz .....fetyszysta jak nic!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj jeszcze raz na spokojnie waszą rozmowę , serio . A zboczki to są naprawdę dziwni i wypaczeni goście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z knagą
ale niesmiertelna mówiła że umie się bić, więc nie ma co się o nią martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zzz to zzz ale czuję ,że to wszystko to ściema , zboczek i fetyszysta jak drut. Nie no tak myślę ,jak to miałoby wyglądać gdybyś miała przy nim, którego widzisz pierwszy raz zmieniać podpaskę , bo go to rajcuje . Ale czad , no marzę o tym po prostu. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , jak nieśmiertelna umie się bić, to da sobie radę bez dwóch zdań . Oj coś czuje ,że zzz te podpaski bokiem wyjdą , może jak mu wtłucze to rozum do niego powróci . Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorsey
Insufficient funds generic klonopin mylan Protesters demanding jobs closed off the eastern Libyan portof Zueitina for a sixth day on Monday, extending a halt in oilexports, according to a senior oil industry source and to one ofthe demonstrators.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freelove
Incorrect PIN financing ivf Harvey left Monday night with his 10th no-decision, but the Mets rallied Tuesday morning in the 16th inning, scoring on Brandon Crawford's error to beat the Giants 4-3 at AT&T Park. It was the fifth time this season the Mets have played at least 13 innings and the second game in the last five days that went at least 15 frames.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freeman
We used to work together http://www.wonderbra.ca/my-favorites/ tenormin tablets 25mg "We never consider those people as civilians who are directly involved in our country's occupation and work with sensitive organs of the enemy," Taliban spokesman Zabihullah Mujahid said in an emailed statement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kennith
I work for a publishers marmot ventolin 400 stealing path Eli Manning already has a pair of Super Bowl MVPs, earned in two of the most improbable title game victories in NFL history. Heâs 32 years old, with three 4,000-yard passing seasons on his resume and two children at home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vance
I can't get a signal cost abilify 2mg The Solar Impulse, its four propellers driven by energy collected from 12,000 solar cells in its wings that simultaneously recharge batteries for night use, departed Dulles International Airport outside Washington at 4:46 a.m. EDT, organizers said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×