Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karinkkka34

JAK odstrzelic zzniecierliwionego i kto ze mna ?

Polecane posty

Gość karinkkka34

Tego osobnika nie da sie juz czytac ! on jest psychicznie chory czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z Toba bo juz nim
rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
zniecierpliwiony to psychol siedzacy całymi dniami na forum ;) trzeba go olewac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JUZ WOLĘ
Zniecierpliwionego niz tego drugiego sfrustrowanego przygłupa, co pisze na pomarańczowo pod róznymi nickami, a kiedyś podpsywał sie "jestem logika" czy jakos tak. Zniecierpliwiony to przy nim mistrz intelektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Zniecierpek jest cool i równiacha. I prawde pisze. I ma racje. Wara mi od Zniecierpliwionego! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakiś frustrat kastrat
co go kobita w dupsko kopnela, czemu sie jej wcale nie dziwie, a teraz musi alimenty płacić i szlag go trafia, wypisuje jakies farmazony zeby lepiej dziecko oddac do domu dziecka, niż na nie płacić, ze ludzie powinni sie licytować kto za mniej wychowa i utrzyma dziecko, nie wiem skad sie tacy psychopaci biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do same jaja
zniecierpliwiony nie bron własnego dupska z innego nicku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam na chwilke
Mnie najbardziej wkurza to,że znicierpek nie rozumie co sie do niego pisze-możesz potwierdzać swoja rację artykułami i paragrafami a on nadal swoje. Kiedy nie ma argumentów przestaje sie odzywać i milknie na jakis czas po to by powrócić i wałkować temat od początku. Ja przestałam zwracać uwagę na jego wpisy i w ogóle nie odpowiadam. Martwi mnie jednak fakt,że wprowadza innych w błąd twierdząc,że można złożyć pisemne oświadczenie u komornika i zaniechać płacenia alimentów na pełnoletniego, jeśli jest wyrok sądowy -ktoś jemu zawierzy i będzie miał kłopoty a ten idiota będzie miał to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Ale to jeden z ostatnich idealistów prawa rodzinnego. Taki Don Kichot, któremu Dulcynea spieprzyła z Sancho ;) A on walczy o zachowanie ideału znaczeń wprost artykułów polskiego prawa rodzinnego. I za należy mu się szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że Zniecierpek pisze totalne bzdury nie znajdujące potwierdzenia w prawie i praktyce w 90%. Ale pisze wam, alimenciarzom, na rękę, więc jest waszym guru. A nic nie wie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Łoj-tam; łoj-tam... Ty też pitolisz porady prawne jak potłuczona i nieposklejana. A pasożyty ci klaszczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty wiesz na ten temat
same jaja i nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześledź moje wpisy i przeszukaj kodeks rodzinny i opiekuńczy. Gwarantuję Ci, że wszystko, co napisałam, jest zgodne z prawdą i z prawem. Mimo że niekoniecznie byście tego chcieli. Za długo w tym siedziałam i za dużo studiowałam prawa, żeby nie wiedzieć, że mam rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" mamusia2009 Prześledź moje wpisy i przeszukaj kodeks rodzinny i opiekuńczy. Gwarantuję Ci, że wszystko, co napisałam, jest zgodne z prawdą i z prawem. Mimo że niekoniecznie byście tego chcieli. Za długo w tym siedziałam i za dużo studiowałam prawa, żeby nie wiedzieć, że mam rację. """""" Chyba z Twoim prawem. A edukacją prawną to pewno zdobyłaś na plotach ewentualnie w archiwum """X "" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdefiniuj "studiować", zniecierpliwionmy. Bo można studiować, chodząc na studia, a mozna studiować, ślęcząc godzinami nad ksiązkami i kodeksami. Zdefiniuj, no proszę cię ;) I nie nazywaj prawem tego, co babolisz ;) bo bzdury wypisujesz i facet, cholerka, w innym wątku, będzie do końca życia miał komornika na głowie, jak posłucha twoich, pożal się Boże, rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IUO;LYIHIL;KKKKKKKKKKKKKK
MAM DOBRY , MOCNY SZNUR - PROPONUJE POWIESCIC GO GDZIES NAD WODA CO BY POTEM DLA PEWNOSCI UTOPIŁ SIE W ZYCIU NIE SPOTKAŁAM WIEKSZEGO D E B I L A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba nie posłucham.
Potrafisz udowodnić ,że jesteś normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no i wiadomo, kto zakłada taki temat!! nic dodać nic ująć!! socjopatki pełną parą na wszystkich forach po kilka nicków w jednej osobie - żenada szkoda komentować tak żałosne zachowanie:) powodzenia w odstrzeliwaniu siebie nawzajem, gdyby was wsadzić do jednego pokoju, białego pokoju, bez klamek, to gwarantuję każda z was bez kudłów by wyszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
O ! Koszmarna beatka broni przed całym forum tego mądrego inaczej. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedwyn
Swój swego pozna nawet przez neta. :D Co ciekawe, póki beatka brała alimenty, to były słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Epidemia socjopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zniecierpliwionego
Wszystkie sie od ciebie zaraziły, buuuhaha. Poznałeś nowe słówko i bardzo ci się spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechałabym chyba do siostry
hehee znalazło sie dwóch najwiekszych oszołomów, beatka na menopauzie i kastrat frustat zniecierpek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Zrób sobie makijaż , może Ci pomoże i sobie ulżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Codziennie wieczorem ubieram na siebie koszulkę Barcelony z numerem 10, wymykam się z mojej celi w zakladzie w Tworkach i biegam po trawniku udając Messiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""""" zZ Zniecierpliwiony Codziennie wieczorem ubieram na siebie koszulkę Barcelony z numerem 10, wymykam się z mojej celi w zakladzie w Tworkach i biegam po trawniku udając Messiego. """"" Trzeba zawiadomić Centru Zarządzania Kryzysowego .W kraju panuje epidemia socjopatek i psychopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahah ::)::)
pojechałabym chyba do siostry hehee znalazło sie dwóch najwiekszych oszołomów, beatka na menopauzie i kastrat frustat zniecierpek ha ha ha :) dobre,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
pozarażałem wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gott sei dank
Mein Gott ! To ja mu sprzedałam to nowe słowo. Bidny bezmózgowiec nie wie jak go użyć i będzie miedlił go bez końca w tej swojej intelektualnej katatonii. Bije się w piersi ! Wybaczcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Szanowny Panie moderatorze, proszę o usunięcie tego tematu, bo to co tutaj wypisują te sfrustrowane kobiety, to jest nie tylko chore co groźne!!! Taki temat, można odebrać jako groźbę karalną; ... Zniecierpliwiony, jeżeli będziesz potrzebował mojej pomocy odnośnie danych tej frustratki - to masz je jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×