Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FU xin ;P

20 dag miesa mielonego-do czego dodac?jak zuzyc?

Polecane posty

Gość FU xin ;P

Mam 20 dag miesa mielonego,chcialabym je dzisiaj do czegos zuzyc...Macie jakis pomysl na danie dla dwoch doroslych osob i 3 letniego dziecka z taka iloscia mieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
zapiekanka - obgotowane ziemniaki, pomiory, podsmazona cebula, mięso, posypane żółtym serem, zalane śmietaną i zapieczone - tak ja robiłam, jak miałam tak mało mięsa albo spaghetti z sosem i podsmązonym mięsem mielonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FU xin ;P
A moglabys mi napisac dokladnie jak przygotowac ta zapiekanke :)?pomidorki w jakiej formie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
kurcze.. nie mam pod ręką przepisu. ziemniaki ugotować w mundurkach, obrać, podsmażyć. podsmażyć cebulę i mięso mielone, układać w naczyniu warstwami: ziemniaki, cebulę, plastry obranych pomidorów, mięso, ziemniaki, itd. Zalać śmietanką 30% i posypać żółtym serem, ale za nic nie pamiętam, ile piec i w ilu stopniach, pewnie jak każda zapiekankę ok. 20-30 minut na jakieś 200 stopni. W przepisie oryginalnym nie było mięsa, ale były jajka i chyba kiełbasa, ale ja dałam to, co miałam. Pieprz, sól. Trochę roboty jest z tymi ziemniakami, ale potrawa smaczna, jak ktoś lubi zapiekanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×