Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie2585

czy zemsta jest słodka???

Polecane posty

witam...otoz mam znajomego ktory jest fajny,ładny,przystojny itp.a ja prosze was o porade bo pisal z taka jedna ktora znam i ona taka glupia,pusta,brzydka i taka d*podajka a on ja wykorzystal i wiadomo o co chodzi...slyszalam od niej ze on potraktowal ja jak zabawke i wypiera sie jej i udaje ze nic takiego nie bylo..jak to faceci a ta "dziewczyna" mowila ze zrobi mu taka siare i cala wies o tym sie dowie i bedzie z niego piac nie dosc ze tak bedzie robic to potem bedzie powtarzac wszystkim jaki on jest przy ludziach,bedzie wydzwaniac,pisac,moze naslac swoich kolegow a nawet i zajechac do jego domu i powie przy wszystkich..wczoraj z nia rozmawialam i mowila ze napisze jego numer na przystanku i gdzies na PKS-ie..a ja nie wiem co robic..ja mam z tym znajomym dobre kontakty jako kumple..mieszkamy blizej siebie prawie jak sasiedzi i mieszkamy w takiej wsi ze wszyscy o wszystkich wiedza..nie wiem czy mu powiedziec o tym czy nie..tylko najgorsze jest ze ta dziewczyna powiedziala wszystkim co "robili"..a ta dziewczyna nie dosc ze taka dz***ka to jeszcze ona we wszystko wierzy i jest naiwna..on powiedzial jej "miłe" słowa a ona glupia uwierzyła i teraz jej sie wypiera..bardzo prosze napiszcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nceownvjce
wy to koorwa macie problemy natury egzystencjalnej💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość periculum
Oboje siebie warci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja....
powiedzieć mu możesz że ona chce się mścić ale co to da ?....jeszcze do jakiejś tragedii może dojść jak facet się wkurzy ...sama nie wiem co bym zrobiła w tej sytuacji zgadzam się z opinią że oboje są siebie warci....facet wykorzystał dziewczynę a ona głupia dała się nabrać na miłe słówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×