Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takatakataka

moj maz - co mam myslec? co robic?

Polecane posty

Gość faskljfl
Kochający mąż nie mówi do swojej żony: gdybyś schudła, kochałbym cię bardziej. Może coś już się wypaliło, może wkradła się monotonia, ale to go nie tłumaczy. Ty się starasz, a on to olewa. Pomyśl o wyprowadzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
niektore odpowiedzi zostaly usuniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooooo
przysiega małzenska a zycie to jak sie okazuje dwie rozne sprawy,ale pomysl moja droga,jakby Ci kobieta/facet chodzil/a pol dnia i marudzila na wszystko co bys zrobila? troche zrozumienia dla faceta. on tez jest czlowiekiem,podejrzewam ze tez ma pragnienia... autorko,troszke samokrytyki wobec siebie prosze!!a nie ze ty robisz to, ty tamto i sratatata a on jest beeeee poza tym przysiega małzenska mowi tez o uczciwosci małzenskiej-a autorka akurat uczciwa nie jest obrabiajac mu tutaj przy tysiacach ludzi duupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
autorkooooo- czy to ty przypadkiem nie zmieniles nicku "trafiles przypadkiem" bo gadasz jak potluczony. autorka przeciez nie wymienia po nazwisku. ma problem i chce jakos go rozwiazac, czy to jakas zbrodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam córkę w wieku Twojej,też zmieniałam pracę i fakt faktem jest inaczej niz przed dzieckiem ale taka waga ? jestem od Ciebie niższa o 2 cm i ważyłam 72 kg i powiem Ci że był ze mnie niezły pulpecik tylko że nie biadoliłam tylko coś z tym zrobiłam,obecnie ważę tyle co przed ciążą. Mąż potrzebuje kobiety,a nie narzekającej w kółko baby. Ciesz się że kocha córke nade wszystko bo rzadko się zdarza by ojciec tak szalał za dzieckiem. Zmień wygląd,kup sexowną bielizne,zadbaj o siebie a zobaczysz że mąż nabierze ochoty na sex i igraszki. Nie nalegaj tak na sex,gdy zaczniesz się zmieniać fizycznie on pierwszy to zauważy i sam się podkręci,zmień uczesanie może garderobe i stań się aktywną mamą,a nie biadolącą kobietą ze słomianym zapałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
jcpenny bo faceci chcą mieć kobietę laskę, dziecko, ugotowane, posprzątane, podane pod nos i seks o każdej porze. \ swieta prawda , tak ma byc a jak nie to spadówa inne czakają ! są piekne i chetne i nawet młodsze >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
tak tak, juz laski czekaja na dzieciatych chlopow......smiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
a zebys wiedziała ! załozysz sie , w klubie kazda małolata jest moja , musze sie wrecz odganiac ! inna sprawa jakiego sortu są to panienki , ale do sexu ? .... jak najbardziej sie nadają , bo są mlode i piekne i chetne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdmnc Boże widzisz a nie grzmisz na takiego kretyna ! internetowy kozak pewnie nigdy na oczy piersi nie widział chyba że w necie. proponuje ignorować gimbusa bo żadnej inteligentnej wypowiedzi nie jest w stanie sklecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasion
no to do samego sexu.. a kto ci gacie i skarpety wypierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
facet gdyby to byla prawda, nie korzystal bys z tak watpliwej rozrywki jak przesiadywanie na forum. facet, ktore naprawde moze sie poszczycic duzum powodzeniem nie bedziesz sie przechwalal na forum, bo to dla niego jest oczywiste jak slonce na niebie. a ty jestes zakomplesionym facetem, ktory tu siedzi pewnie caly dzien i przynajmniej pisaniem bajek sie dowartosciuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
wejdz sobie do super markietu , nap. Silesia w Katowicach i zobacz co sie dzieje jak podjezdza facet z klasą , zobacz co sie dzieje jak wchodzi wo silesi ! ZOBACZ a nie gadasz głupoty . fajny facet 48 latni jak ja nie ma problemu z tym , by do niego nie podeszła 16 lata ... ładna zgrabna i chetna - to tyle , w klubach jest to samo ... by nie było , ze kozystam , stwierdzam jednak fakt i obalam tówój smiech , ktory jest głupim w tym wypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
jesli 48 letni facet jest na wyzszym poziomie intelektualnym to nie bedzie sie ponizal z 16 letnim dzieckiem, ktore mogloby byc jego corka. na 16 letnie dziewczyny leca tylko pół mozgi, ktore jakos uciulaly na impreze 200zł i mysla, ze rzadza swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 letni bawidamek hahaha ;D arogancki,prymityw który wierzy w to co piszę hmmm aa to urojenia staruszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasion
uuuu... kolego, my tu o facecie przed 30stka rozmawiamy a nie 48 letnim:) tacy to faktycznie tylko o mlodych i chetnych mysla... czesto na mysleniu sie konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooooo
adinna nie zmianilam pseudo..jestem mamą jestem zona i przede wszystkim kobieta,tak jak moj maz jest ojcem mezem i przede wszystkim męzczyzna! jestem 7 miesiecy po porodzie, nie siedze na wychowawczym tylko tez pracuje w biurze i jakos mnie kilogramy opuscily-te ciazowe! i nie zwalam winy tak jak autorka o przybywajace kilogramy na prace czy ciaze. kilogramom tylko ona jest winna a tym bardziej ze dwa lata po porodzie tak sie zaniedbala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiecej niz przed
no i jak ci tu pisza, niezbyt delikatnie, zmien tez podejscie, przestan sie dasac, uzalac, Dalej przechodz metamorfoze w wygladzie i przy tym zmien myslenie-pokaz, ze jestes zadowolona z zycia, nie marudz-to maz powinien docenic, oczywiscie, jesli cie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
ammarie czy nic kreatywnego poza obraznaniem innych sklecic nie potrafisz ? stac cie tylko na tak niskie loty ? jestes aż tak ograniczony ? nie moja wina , ze takie rzeczy sie dzieja , a prawdą jest to , ze kobieta ma o siebie dbać pod kazdym wzgledem ! co skutkuje jej checia do sexu , po to maż brał sobie kobiete i by to w wolnych czasie miec ! kazdy ma swoje miejsce w zwiazku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasriiii
galerianki mowia same za siebie, w klubach jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
kto mysli ? interpretacja zaiste wzorowa - pisze jak jest , a nie z e ja mysle o małolatach - niskich lotów kobiety bez wyzwania mnie na ten przykład nie inetersują . stwierdzam jedynie ze są !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
kilogramy kilogramami. wiadomo, ze pociag fizyczny miedzy dwojgiem ludzi musi byc. ale ten problem to chyba jest jednym z mniejszych w zyciu autorki. jesli dwie osoby sie kochaja poza cielesnoscia widza cos jeszcze. sama jestem szczupla, ale moj partner ma tendencje do tycia. przytyl okolo 15 kg od momentu kiedy sie poznalismy. nie jestem z tego faktu zadowolona, czasami cos zartem mu dotne zeby to zgubil. ale wciaz kocham go tak samo i wciaz widze w nim tego samego czlowieka, w ktorym sie zakochalam. kilka nadprogramowych kg to naprawdę nie koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
zaboloało bo starych bab nikt nie che ha ha ha :) stad ten atak na mą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
kochanie - ty powyzej , kochać a pragnać to dwie odrebne sprawy dla faceta , nie porównuj go z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
sdnmc sdmnc- facet zajmij sie swoimi wymyslonymi 16-nastolatkami, bo tutaj i tak nic madrego nie wniesiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasion
nie sadze ze wypowiadaja sie tu stare baby, skoro wszystkie maja male dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
znaczy sie ile maja 25 lat w porównaniu z 16 latką to stara baba , a po ciazy ciało wraca do normy dosc troche ! By nie było - nic nie mam do kobiet starszych , sam starym piernikiem jestem !:) wykazuje roznice , ze starszy zadbany pan ma wzieci - to jest faktem niezaprzeczalnym ! nie ma sie to tak samo w odwrotnosci . na stare baby (tu przepraszam ) mało ktory 16 latek poleci i nie czepiac sie tak owego wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
tu nikt nic madrego poza wyjatkami nie wniósł i juz nie wniesie , to co istotne zostało napisane , reszta to woda na młyn ! 16 letnie młode dziewczyny chetne na szalenstwo - to plaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
wrocmy do watku autorki dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
a nie mój wymysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×