Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siwka1991

Niekształtne nogi :( pomocy !!!

Polecane posty

Gość Siwka1991

Witam Wszystkich , Moim największym problem są nogi..... Przez ostatni rok schudłam bardzo dużo bo aż 19 kg... No i oprócz tych moich grubych , niekształtnych ud których nienawidzę było by wszystko ok.... Nie mam już pomysłów jak je wysmuklić :(:( chodzi mi o wewnętrzną stronę !!! Kurna mać zawsze coś....:):) Wstydzę się chodzić w bikini...Dodam jeszcze że kiedyś trenowałam biegi... Podam Wam moje wymiary... Wzrost - 165 Waga - 49/50 Talia - 63 Biodra - 85 Uda1 - 48 Udo2 - 47 Łydka1- 32 Łydka2 - 32 Proszę Was o szczere odpowiedzi...co o tym wszystkim myślicie ..:) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zgrabne ciało
masz zgrabne ciało nie wiem co chcesz wyszczuplać jesli chcesz ujędrnić nigi to rób przysiady i wykroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to może będzie lepiej jak wstawię zdjęcie... :):) I wtedy zobaczycie że wymiary a budowa to dwie inne rzeczy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowynikkkk
przysiady i wykroki są najlepsze na nogi, jeszcze lepiej z obciążeniem, robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko że ja mam taki problem że jak przez dłuższy czas potrenuje to robią mi się mięśnie.... a chciałabym tego uniknąć..:) przy robieniu A6W wchodzi mi w nogi.... Nic tylko katować się dietą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowynikkkk
Kobiety się boją mięśni jakby miały już po tygodniu zostać Pudzianem. Mięśnie u kobiet nie robią się za szybko, bo nie mamy tyle testosteronu co faceci. Faceci tez ciężko muszą na nie pracować. Może puchną od ćwiczenia te co już masz, ten efekt jest chwilowy i trzeba go przeboleć ćwicząc. Ja przez pierwszy miesiąc ćwiczeń miałam bardzo napuchnięte zwłaszcza uda i brzuch, ale potem przeszło i teraz tylko ubywa, a ćwiczę głownie siłowo. Dodatkowo jak jesteś na redukcji to nic nie urośnie, co najwyżej nabierze wody. Mięśnie jak się je ćwiczy to w tych ćwiczonych miejscach zbiera się glikogen który zatrzymuje w nich wodę dzięki temu mięsień ma lepszy wygląd skóra jest jędrniejsza itd. Jak odpuszczasz ćwiczenia to po jakimś czasie to schodzi. Ja kiedyś przez samo odpuszczenie ćwiczeń straciłam jakieś 6 kg w ciągu 2 miesięcy. na wewnętrzną stronę ud to dobra jest tzw agrafka, motylek. Ja niedawno kupiłam, o efektach jeszcze nie powiem bo ćwiczę tylko raz w tygodniu na tym, ale kiedyś ćwiczyłam na siłowni na takim fotelu gdzie się zaciskało uda w ten sam sposób i efekty były, nawet mi się nogi przestały stykać. Nie wiem czy dostaniesz lepsze rady. Dieta to podstawa ale sama dietą na dłuższa metę nie nawojujesz, zwłaszcza że chodzi ci bardziej o pozbycie się jakichś drobnych usterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uroczy Roman
Różnica między biodrami a talią to bieda z nędzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowynikkkk Bardzo dziękuję za odpowiedź, teraz myślę że powinnam inaczej na to spojrzeć :):) Nie wymagam od siebie wielu poprawek... chciałabym tylko zgubić 2 cm w udach.... Mam silną wole i spróbuję :):) A co do wypowiedzi Uroczego Romana to ma racje ?? Przepraszam, że tak męczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowynikkkk
Jak popracujesz nad mięśniami ud to nie koniecznie musisz gubić te 2 cm. mi na przykład uda z początku chudły mało co, centymetr pokazywał cały czas tę samą wartość a uda całkowicie zmieniły swój kształt, powoli zaczęły znikać jakieś zwisające i rozlewające się flaki. niedawno dopiero zeszła trochę ich objętość. Miałam początkowo w udzie trochę więcej niż ty w talii a teraz mam 59.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×