Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RunRunRun

Ojciec JEJ mnie NIE akceptuje :(((((((((:(((((((

Polecane posty

Gość RunRunRun

Poznalem ja miesiac temu, dosyc szybko to wszystko potoczylo sie. Ja mam 22 lata, ona 20. Wlasnie skonczylem studia w UK i wrocilem do Polski. Tak czy siak wszystko szybko sie potoczylo az wreszcie przyszedl czas kiedy ona przedstawila mnie rodzicom. Zaczne od tego, ze ja pochodze z bardzo bogatej rodziny. Z przykrych doswiadczen z przeszlosci obiecalem sobie, ze zadna dziewczyna za wczesnie nie dowie sie niczego o moim statusie spolecznym. Zostalem zaproszony do niej na obiad. Oczywiscie przyjechalem kolejka WKD (mam mozliwosc jazdy porsche lub bmw rodzicow). Jej ojciec od razu zaczal mnie wypytowac, gdy powiedzialem mu ze jestem kolejka to spytal sie co to za facet jezdzi kolejka i czy na randki tez jezdzimy kolejka. Potem mowi mi, ze jego corka otrzymuje mieszkanie od nich i dal do zrozumienia ze nie chce aby zaden nieudacznik(mial mnie na mysli) mieszkal tam. Rozmawialismy rozmawialismy i wyszlo ze moja mama nie pracuje. Ten gosc sie wsciekl i od razu dal mi do zrozumienia ze pochodze ze zlej rodziny. No jakies jaja, moj ojciec prowadzi bardzo duza firme finansowa, moja mama nie pracuje bo zupelnie nie musi a on takie cyrki odwala. Juz mialem chec pozyczenia od taty porsche ktorego ma od niedawna i pokazac mu ze jest pieprzonym materialista. Boje sie ze przez niego moze nam sie nie udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne zmyślary grasują
00:22 [zgłoś do usunięcia] Juliettttt E tam: Moj chlopak skonczyl zagraniczne studia, zarabia 14.000(ma 22 lata dopiero + rozkreca swoj wlasny biznes(buduje). Ma bogatych rodzicow i w kazdej chwili mogliby kupic mu mieszkanie ale on nie chce. Mieszkaja w domu 500m2 i on ma gore(ze 100m2)tylko dla siebie, z prysznicem, kuchnia tak jakby odzielne mieszkanie Czasami tam nocuje nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RunRunRun
A co to ma do mojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne zmyślary grasują
to, że twoja dziewczyna pisze równolegle na drugim topiku hłe hłę hłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fauxnews
dzieciak zmyślił i napisał tutaj bajeczkę ten post jest napisany przez mało rozgarniętego maminsynka ani składu ładu w nim inteligencja to ty nie grzeszysz mimo ze jesteś po jakiś tam studiach na piszesz idź spać dzieciaku bo rano do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABS78
Nie wiążesz się z rodzicami dziewczyny, tylko z nia samą. Fakt - ojciec wyjątkowy sk... - ale jeśli córka ma poukładane z głowie, to tylko dla niej niekomfortowa sytuacja i powód do wstydu. Na Twoim miejscu z żelazną konsekwencją ukrywałbym fakt stabilizacji materialnej. Nie mam na myśli kłamstw, ale nie mówienie i nie okazywanie tego, że pochodzisz z bogatej rodziny. Jak się w końcu wyda, będą jaja i utrzesz idiocie nosa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×