Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominajka85

Wasze POMYSŁOWE ROZWIĄZANIA w aranżacji wnętrz

Polecane posty

Gość niezapominajka85

Wpisujcie proszę z czego w swoich wnętrzach jesteście zadowolone (lub co jest totalną porażką) Dla mnie świetnym rozwiązaniem (podpatrzonym, bo dopiero zaczynam tworzyć swoje lokum) okazał się kosz na bieliznę umiejscowiony w szafce łazienkowej. Dzięki temu jak przyjdą goście nie trzeba chowac kosza z brudami Ponadto podstawowe kosmetyki, które stoją przy wannie można "schować" za taką przesuwaną szybką np. z takiego mlecznego szkła, dzięki temu różnokolorowe buteleczki nie burzą nam wystroju,poza tym nie zbiera się na nich kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Polecamy rozważyć szkło w pasie międzyszafkowym w kuchni. Praktyczne rozwiązanie, pod którym możemy zamieścić dowolny kolor, tapetę, zdjęcia itd. i w prosty sposób zmienić w każdym momencie aranżację kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafele
* W kuchni szafki miały szklane drzwiczki - obkleiłam je witrażową okleiną, dzięki czemu nie widać co jest w środku, wygląda to schludnie * W malutkiej łazience na drzwiach przykleiłam wieszaki, gdzie wiesza się ręczniki. Zaoszczędziłam trochę miejsca. * Ja mam taką szafkę łazienkową z budowanym koszem - super sprawa, dzięki temu w łazience jest schludnie, * W przedpokoju z dużej szafki na buty wykręciłam ostatnie drzwiczki - daje to schowek na buty, które używa się na codzień, po prostu buty się tam kładzie, więc nie ma problemu z rozrzucanymi butami na dywanie :) * kupiłam fajne naklejki ścienne i przykleiłam na lodówce - ładny wzór, fantazyjne kwiaty odrazu ożywia kuchnie, a koszt tylko 5,99 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasa...***
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkkaaa
Ja niedawno urządzałam swoje mieszkanie i skorzystałam z programu do wizualizacji wnętrz z http://zbudujmyto.pl/ Bardzo mi on pomógłbo mogłam sprawdzić co do czego pasuje i gdzie będzie się najlepiej prezentowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często wchodzę na różne strony dotyczące aranżacji wnętrz. ostatnio odkryłam www.sferawnetrz.com.pl - dużo naprawdę fajnych rozwiązań, można się zainspirować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się po swojemu urządzać, nie chcę mieć domu jak z katalogu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×