Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ashanti86

KTORY TO TYDZ CIAZY?

Polecane posty

MOJ WNIK BETA HCG 466.4 mIU/ml prosze pomozcie. ciaze sie liczy od zaplodnienia czy ostatniej miesiaczki? ja mialam 14maja. jak mozna obliczyc date porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloriasssssssss
przewaznie od ost miesiaczki ... jezeli 14 maja to jestes w ok. 5 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
trwa 5tydz. liczac od okresu i tak też wskazuje beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedzi ale wlasnie pani z labolatorium co mi dawala wyniki mowila ze 2,3 tyd ciazy. dlatego nie rozumiem. a kiedy powiino se isc do ginekologa zeby cos juz zobaczyl? w pon bylam to nic jeszcze nie bylo widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moich wynikach pisze tak 1 tydz 5.5- 71.2 2tydz 9.5- 750 3tydz 217-7138 4tydz 158-31795 5tydz 3697- 163563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZE NAPISZCIE MI KTORY TO TYDZ? WEDLUG OSTATNIEJ MIESIACZKI 4-5 TYDZ A WDLUG BETA 2,3? JAK TO JEST? NIE MAM SIE KOGO ZAPYTAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka....
Normy dla bhcg liczą ciążę od zapłodnienia, musisz więc dodać do tych tygodni 2, żeby liczyć tygodnie od miesiączki. I tak się liczy tygodnie w ciąży, tzn od ostatniej miesiączki Teraz jesteś w 5. tygodniu A termin porodu liczy się następująco: data ost mies+1 rok-3miesiące+7dni U Ciebie to będzie 20 luty 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 lutego 2013
termin porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna mama
Być może mając na myśli 2-3 tydzień chodziło o moment zapłodnienia. TO by się zgadzało ;) 4-5 tydzień ciąży to ciąża 2-3 tygodnie od zapłodnienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiekuje wam za wypowiedzi, ale czemu jak bylam w pon u ginekologa to nic nie widzial? jakby to byl 4,5 tydz to juz powinno cos wyjsc na usg tak?powiedzial ze mam przyjsc pod koniec czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na usg to jeszcze za wczesnie,bijace serduszko widac dopiero jak beta ma ok 1500 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wypowiedz a prosze napisz mi jeszcze czemu nie bylo widac pecherzyka ciazowego? bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
widać było zbyt wcześnie. Mój gin mówił że najlepiej przyjść na usg w 6-7tyg. licząc od ost. okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE BARDZO. TO JAK MIALAM 14MAJA OSTATNIA MIESIACZKE TO JEST NAPEWNO KOLO 5TYGODNIA TAK? NA100% PRZEPRASZAM ZE TAK MARUDZE ALE NA PRAWDE NIE MAM KOGO POPYTAC. NIKOMU JESZCZE NI E MOWILAM O CIAZY. W PON DOPIERO POWIEM NARZECZONEMU, ON MUSI WIEDZIEC PIERWSZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
wg kalkulatorów 5 tydzień jest w trakcie (czyli dokł. będzie to 4 tydz. skończony plus kilka dni piątego). P.S. Wyłącz Caps Locka, bo to oznacza krzyk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie!! a ty w ktorym jestes jak mozna wiedziec?czyli jak pojde juz w 2tyg to juz powinnam wiecej zobaczyc tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussa
ja już kilka miesięcy temu urodziłam. Drugie już. :) U mnie w obu ciążach serce było widoczne w 6t i 4d(wg usg). Z tym że wg OM pierwsza ciąża była 2 tyg. starsza niż wykazało usg (tego terminu się trzymał gin). Myslę że za 2 tyg. powinno być już serce widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. Jakos nie umiem sie przyzwyczaic z ta mysla ze bede miala dzidziusia. Chociaz sie staralismy. Wiekszosc moich kolezanek latami sie starala, a u mnie tak szybko, dla mnie to cud. Wszyscy mi zawsze mowili ze z moimi nerwami nigdy ni zajde w ciaze a tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×