Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panczas

pomoc z praniem

Polecane posty

Gość panczas

Szanowne panie, samotny kawaler potrzebuje waszej pomocy :( Otóż mam stertę kolorowych koszulek do prania. Większość z nich ma na metce że 100% bawełna i żeby prać w 40 stopniach. Mam za to jedną też 100% bawełny ale żeby prać w 30 stopniach i teraz nie wiem... Prać wszystko razem w 40 stopniach czy przez tę jedną w 30? Mam też kilka z poucinanymi metkami i w ogóle nic nie wiem jak prać i czy to jeszcze bawełna. Mam też kilka beżowych i nie wiem czy to jeszcze ciemne czy już jasne. Dalej.... Mam bluzę czarną, na metce jest 20% poliester i 80% bawełna i prać w 30 stopniach. Dodać do tego? Jest też grubą bluzę szara z czarnymi rysunkami, metka się sprała i nic z niej nie można odczytać. No i spodenki, żółte, 100% poliester. To jedyna rzecz z takiego materiału którą posiadam, a przeciez nie będę prał ich oddzielnie (wylałem na nie piwo)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcześniej nigdy nie prałeś?
czy zostałes samotny z tym praniem z dnia na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowe do kolorowych,czarne do czarnych,białe do białych,swetry w niskiej tem. 40 stopni i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczas
tak, zostałem sam z tym praniem. czarne do czarnych? mam tylko dwie czarne rzeczy, bluzę i koszulke. prać je osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno faceci są inteligentni
wypierz na 30 stopni czarne osobno, najlepiej w płynie do kolorowych rzeczy lub do czarnego kolorowe możesz prać razem, no chyba, że któraś z bluzek jest nowa jeszcze nieprana (może zafarbować) białe i bardzo jasne rzeczy pierzesz osobno, najlepiej w proszku do białego generalnie dobrze jest cieńkie takniny prać z cieńkimi np t-shirty, majtki, skarpety a grube z grubymi: np dżinsy, bluzy, swetry unika się wtedy gniecenia tych cieńszych i prania nie trzeba prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×