Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

catcherine

brak okresu test negatywny

Polecane posty

witam dziewczyny mam nie mały problem w lutym odstawiłam cillest i staramy się z mężem o dziecko zeszły cykl trwał 24 dni przy regularnym cyklu powinnam teraz dostać @ 11 czerwca a niema 12 zrobiłam test wyszły 2 kreski jedna jasna druga ciemna test robiłam popołudniu dzisiaj zrobiłam jeszcze raz i wyszedł negatywny pobolewa mnie podbrzusze jajniki niektóre rzeczy mi po prostu brzydko pachną zawroty głowy duszności i bym spała. dziewczyny doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna-nadziei
Najlepiej jest zrobić badanie z krwi. Wynik pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka jest we wczesnej ciąży i ma takie same objawy jak Ty:) Więc może powtórz jeszcze raz test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catcheerine
wczoraj zrobiłam test z krwi beta hcg i jestem w 4-5 tyg ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catcheerine
dzięki bogu mam wspanałe oparcie w mężu jak mu powiedziałam o ciąży to się rozplakałam sama nie wiem czemu a on zaczął mnie całować i pytać dlaczego płaczesz ty moja głupotko będziemy mieli bejbika, widać było że jest mega szczęślwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna-nadziei
Serdecznie gratuluję . :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catherine bylas u gina zanim zaceliscie starania? wybierz sie, ja ostatnio bylam bo po kilku latach koncze z tabsami i sie nie zabezpieczamy ;) balam sie wlasnie o ewentualna ciaze i tabsy, powiedziala mi ze moje tabsy nie maja wplywu, i jesli dobrze pamietam to wymienila cilest m.in. ze krotko po odstawieniu jesli jest ciaza to moga miec wplyw na dziecko a dokladnie na osobnika meskiego... jakie nie mam pojecia bo nie zainteresowalam sie, tylko ucieszylam sie ze nie ma zadnego problemu z moimi tabsami nie musielismy nawet czekac te 2 miesiace i sie zabezpieczac, bo tak bylo do wizyty :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju przepraszam nie dotyczalam kolejnych twoich postow, no i w lutym juz odstawilas... odwoluje tamto i WIELKIE GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×