Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sytuch

PLASTRY ANTYKONCEPCYJNE EVRA

Polecane posty

Witam Stosuje plastry antykoncepcyjne evra, kiedy lekarz przepisał mi te plastry byłam w 4 lub 5 dniu cyklu. Mam bardzo bolesne miesiączki, a plastry mi trochę pomagają, więc lekarz powiedział, że mogę zacząć stosowanie plastra od 5 dnia cyklu, nie będą działać antykoncepcyjnie przez ten miesiąc, ale sprawią, że następny okres będzie mniej bolesny. Pierwszy plaster przykleiłam więc tego 5 dnia. Czy naklejenie pierwszego plastra z nowego opakowania mam zacząć normalnie po 7 dniach przerwy czy przykleić go pierwszego dnia miesiączki po odklejeniu ostatniego plastra , żeby miały działanie antykoncepcyjne ? Nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKO jest w ulotce. "Jeżeli plaster został przyklejony po pierwszej dobie miesiączki, należy stosować niehormonalny środek antykoncepcyjny do Dnia 8, kiedy zmienia się plaster." "Nie należy nosić plastra w Tygodniu 4 (od Dnia 22 do Dnia 28). W tym okresie powinno wystąpić krwawienie z odstawienia. Podczas tego tygodnia kobieta jest zabezpieczona przed zajściem w ciążę tylko w przypadku, gdy w zalecanym czasie przyklei następny plaster." "Następnie należy rozpocząć nowy, czterotygodniowy cykl Należy przykleić nowy plaster w normalnie przypadającym „Dniu Zmiany Plastra, tj. w następnym dniu po Dniu 28 Należy to zrobić niezależnie od momentu, kiedy krwawienie z odstawienia rozpoczyna się lub kończy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie więcej na temat tych plasterków.Jak się czujecie po nich,skutki uboczne i pozytywne obserwacje.Czy istnieją nowej generacji plastry?nie działające androgennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam 10 lat i dla mnie były super żadnych skutków ubocznych żadnych dolegliwości. ochota na sex zawsze:)) po odstawieniu zaszłam w ciąże w drugim cyklu bez żadnych problemów:)) jak tylko skończę karmic piersią do nich powróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×