Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos tutaj tak jak ja

Dziewczyny, jakie robicie dżemy?

Polecane posty

Gość czy ktos tutaj tak jak ja

Zamierzam zabrać sie za to w przyszłym tygodniu. Rabarbarowy (nie wiedziałam ,że taki jest dopóki nie znalazłam przepisu w necie), truskawkowy i poziomkowy, jeśli będzie dużo poziomek. A Wy?Może z jeszcze innych owoców?Szukam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy poszukać
Dżem można zrobić prawie ze wszystkich owoców - porzeczkowy, z czerwonej taka galaretka na surowo, z jabłek, gruszek z dodatkiem aronii, aroniowy, wiśniowy, śliwkowy - do wyboru do koloru, jak masz pomysł jak to później skonsumować :) Ja nie robię dżemów bo nie jem słodkich potraw z dodatkiem dżemu, jedynie powidła wiśniowe i śliwkowe do wypieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos tutaj tak jak ja
Ja jem tosty z dżemem. Nie wiedziałam, że można robić z czereśni.Gruszkowego też nigdy nie jadłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosołek ze smacznym
dżemy z czereśni są najbardziej syte ze wszystkich dżemów w środku zawierają dużo białego mięska :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tylko ja aaaaa
truskawkowy wiśniowy brzoskwiniowy malinowy z czarnej porzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzzzzzzzzz
a jak sie robi dźemy ? smaży sie owoce i daje cukier ? poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja eksperymentuję trochę z owocowymi przetworami. Poza standardowymi dżemami robiłam także takie z dyni i jabłek oraz z marchewki i brzoskwini - polecam bardzo! Robiłam też frużelinę wiśniową oraz frużelinę ananasowo-morelową. Oraz galaretkę ze śliwek węgierek z dodatkiem czerwonego wina i galaretkę dyniową z sokiem pomarańczowym i wódką. Polecam serdecznie takie eksperymenty, moja piwniczka co lato powiększa się o kolejne nietypowe smaki :) Choć oczywiście nie zapominam o klasykach i jutro będę robić dżem z czarnych porzeczek (idealny do ciast, przełamuje słodycz kremów), a już niedługo ze śliwek i brzoskwiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
Ja eksperymentuję trochę z owocowymi przetworami. Poza standardowymi dżemami robiłam także takie z dyni i jabłek oraz z marchewki i brzoskwini - polecam bardzo! Robiłam też frużelinę wiśniową oraz frużelinę ananasowo-morelową. Oraz galaretkę ze śliwek węgierek z dodatkiem czerwonego wina i galaretkę dyniową z sokiem pomarańczowym i wódką. Polecam serdecznie takie eksperymenty, moja piwniczka co lato powiększa się o kolejne nietypowe smaki :) Choć oczywiście nie zapominam o klasykach i jutro będę robić dżem z czarnych porzeczek (idealny do ciast, przełamuje słodycz kremów), a już niedługo ze śliwek i brzoskwiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×