Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podsfuoisdvhugfihgsdui

******* PANICZNY STRACH PRZED TATĄ *********

Polecane posty

Gość podsfuoisdvhugfihgsdui

Moja 15 miesięczna córeczka ostatnio dosc częśto budzi się w nocy. Kiedy idzie do niej mąż,zaczyna panicznie płakać, aż odechu nie możre złapać, jakby się bała. Jak ja biorę ją na ręce, od razu się wycisza. Wcześniej tak nie było, bez problemu zasypiała u męża na rękach, teraz wytarczuy, że w nocy, jak się przebudzi, podejdzie do niej, zacyzna panicznie płakać. comoze byc powodem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś wie????
swiecicie pewnie lampke, moze boi sie cienia, moze ma z toba lepsza wiez? a moz epo prostu spedzasz z nia wiekszosc czasu i woli twoja obecnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsfuoisdvhugfihgsdui
zapalamy lampkę, ale zapalaliśmy ją zawsze i nigdy to nie przeszkadzało. fakt, że spędzam z niąwięcej czasu, ale mąż też jej go dużo poświęca. w ciągu dnia bawi się z nim. ja jestem zmęczona tymi ciągłymi pobudkami, a mąż nawet nie może mi pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś wie????
moze ma jakies zle sny? albo po prostu jak tata jest zaspany to wydaje jej sie ze jest straszny? no nie wiem. moze wstawaj ty do niej a po jakims czasie moze jej przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
A moze to zwykła manipulacja??? Tez mam m.in. córkę i troche to znam, miała fazę, że się wnerwiałą jak tata do niej wchodził do pokoju :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×