Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL

Prosze o doradzenie mi jakiejs modlitwy kiedy waszwe prosby zostaly wysluchane.

Polecane posty

Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja si modle koronka
do Bozego Milosierdzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
Dzieki. Ostatnio co jakis czas pojawialy sie w internecie)swiadectwa modlitwy (odmawiana na rozancu ) ,moze ktos wie o ktora chodzi , bo nie moge sobie jej przypomniec i ja znalezc . Koronke do Milosierdzia Bozego na pewno odmowie, szukam tez tej drugiej . Dzieki za odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
Juz znalazlzam ,,Noewnna Pompejanska,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
*,,Nowenna,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,oo,,,oo
Modlitwa do sw.Rity i nowenna do sw.Tadeusza Judy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proś o wstawiennictwo
Jana Pawła II - mi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Terenia 72 lata
o nowennie pompejańskiej mi mówiono, że ją trzeba odmawiać codziennie przez ileś tam dni (2 czy 3 tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może....
Ja sobie wymodliłam męża odmawiając codziennie 10 różańca. Możesz też prosić o wstawiennictwo jakąś zmarłą osobę z Twojej rodziny. Ja modliłam się o wstawiennictwo mojej babci (anioł nie kobieta). Zawsze pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka 86
zgadzam sie do Jana Pawla II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogosławiony Ksiądz Jerzy Popiełuszko - modliłam sie o Jego wstawiennictwo, gdy jeszcze nie był błogosławionym. Była to właśnie modlitwa o beatyfikację, połączona z moimi prośbami. Wysłuchane :-) Modliłam się m.in. o dobrego męża i rodzinę, mam 3 dzieci, męża poznałam na obozie organizowanym przez ksiedza posługującego w parafii, gdzie służył ks. Jerzy, a dwoje dzieci urodziło się tego samego dnia i miesiaca, co ksiadz Popiełuszko :-) Przypadek? JA myślę, ze nie ma magicznych modlitw. Jesli bedziesz prosic z wiara i pokorą - Bóg Cie wysłucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie też się przyda modlitwa
o co sie modlisz,, o dzidzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może abrakadabra? A poważnie - Pan Bóg to nie złota rybka. Idź do Niego i powiedz "słuchaj, jest tak i tak, więc to i to". I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlitwa.....................
autorko.. ja nie mam zadnej wyszukanej modlitwy bo i nie twierdze ze o sam wiersz w tym chodzi ja codziennie modle sie dziekuje za to co sie zdazylo przepraszam za to co zle i prosze z calego serca o to co mojemu sercu najblizsze i sie nie zawiodlam jeszcze nigdy. Bog jest moim wsparciem i nigdy mnie nie zawiodl powierzam mu codziennie moje zycie cokolwiek sie nie stanie wiem ze on nade mna czuwa. wyraz swoimi slowami wszystko co lezy Ci na sercu to najlepsza modlitwa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllLLLLLLLLLLLLLL
dziekuje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie :)
piękne świadectwo "modlitwo....." :) Ja sobie dużo wymodliłam przez wstawiennictwo św. Faustyny. Modliłam się różańcem i koronką, a potem modlitwa do św. Faustyny...i dostałam to o co prosiłam :) Czytając ten temat aż się zdziwiłam, że obyło się bez żadnych złośliwości :) Bardzo się z tego cieszę, że są młodsze osoby, które wierzą i ufają Bogu.. Cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mevillee
To nic nie daje.....Bog nie slucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie :)
Nie zgadzam się, Bóg nas słucha, trzeba tylko cierpliwości i pokory, oraz zrozumienia, że nasze plany nie zawsze porywają się z Jego Boskim planem. To Bóg wie najlepiej co dla nas najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helooka
Jezeli Bog wie co dla mnie najlepsze to dlaczego mam tak strasznego meza taka wybral mi droge? Ja chce zyc jeszcze raz ! Moje zycie to jeden wielki koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helooka
Nawet nie wiem o co go prosic ,bo o to zeby maz sie zmienil pokochal mnie nie ma sensu( prosilam juz dlugo 10 lat) chyba tylko zeby nie byl jeszcze gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Ada..
Pomodlę się za twojego męża aby stał się lepszy ... i proszę cię niech twoja wiara w to nieustanie mów za niego koronki o 15 godz Bóg cię wysłucha. Już tyle lat się modliłaś to nie trać teraz swej nadziei. A ja proszę o jedną koronkę do miłosierdzia Bożego o zdrowię dla mojego szwagra który jest bardzo młody a niedawno się dowiedziałam ze ma raka ;( proszę o modlitwę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minge
Ojciec Pio - naprawdę Tytan wiary i modlić się za Jego wstawiennictwem warto... No i polecany tu - Jan Paweł II... Warto też pamiętać o swoich patronach z chrztu i bierzmowania - to tacy jakby prywatni święci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszelkie modlitwy i litanie do św. Rity - odmawiałam codziennie i w niedługim czasie otrzymałam pomoc w pewnej bardzo trudnej i niemalże niemożliwej do zrealizowania sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja modlę się odmawiając różaniec modlę się także do Ojca Św. Jana Pawła II Stał się cud po 5 latach leczenia jestem w ciąży, gdy już całkowicie straciłam na to nadzieję Wierzę, że to dzięki wstawiennictwu Ojca Św Codziennie proszę aby mój cud trwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylam w ciazy to powiedziano mi ze moje dziecko na pewno bedzie chore. Odmawialam codziennie koronke do Milosierdzia Bozego i do Jana Pawla II. Moj synek urodzil sie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie Bóg nie lubi
od lat modlę się o cud uzdrowienia mojego małżeństwa,a właściwie o nawrócenie się mojego męża i o radość życia,przyjaciół i co? jest coraz gorzej :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama w trzech tragicznych momentach swojego życia modliła się do OJCA PIO i pomogło. Ja jestem żywym przykładem. Podejrzewano u mnie bardzo groźny nowotwór a wszystko skoczyło się na słowach lekarza że to cud bo nic mi nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też modląca się
do tych, które twierdzą, że Bóg ich nie lubi - piszecie, że się modlicie i nic z tego. A same coś robicie aby sobie pomóc? Jak się modlisz o uzdrowienie małżeństwa to sama próbujesz je uzdrowić? Coś robisz w tym kierunku? To tak jakbym ja się modliła o znalezienie pracy a cv nie wysyłała i ogłoszeń nie czytała. Modlę się od roku o to i nic ale wierzę, że Bóg mnie kocha i kiedyś wysłucha. Póki co cieszę się, że jesteśmy zdrowi i że nie ma większych kłopotów a o to też się codziennie modlę. Bóg to nie koncert życzeń, że skoro się modlisz to na pewno już tak będzie jak chcesz. Potrzeba wiary a nie postawy roszczeniowej. Co do tematu to ja odmawiam Pod Twoją obronę i proszę Najświętszą Maryję Pannę o wstawiennictwo i też Wieczny odpoczynek za dusze w czyśćcu cierpiące odmawiam i też je proszę o pomoc, podobno modlitwa za nie połączona z wstawiennictwem za nie też może pomóc ale wiem, ze jest na pewno wiele dusz, za które nie ma juz się komu pomodlić a one na pewno tego potrzebują i chcę im pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×