Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mama nie majaca pojec

pieluszki baby love,baby dream

Polecane posty

Gość przyszla mama nie majaca pojec

jakie polecacie ile noworodek potrzebuje pieluszek.czy 4 opakowania po 42 sztuki wystarczy na poczatek ( tych od 3 do 6 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byfrtdrdes
na początek to raczej ze dwa opakowania takich 2-5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama nie majaca pojec
kupilam ostatnio baby dream z rossmana od 3 do 6 kg maja dodatkowe rzepy dla noworodków (tzn rzepe mozna zapiac na rzepie) w porownaniu do pieluch baby love. wiec stwierdzilam ze nie ma chyba sensu kupiwac tych 2 do 5?? do porodu juz nie dlugo a u mnie brak pomalu sil wiec postanowilam zrobic malutkie zakupki. wiem ze nie ma sensu duzo kupowac na zapas ale chcialabym mchoc mniej wiecej wiedziec ile mogloby mi tego pojsc. ile takich pieluch, opakowan od 3 do 6 liczac 10 dziennie moze pojsc do jakiego miesiaca starczaja i kiedy zaczac opakowanie 4 do 9?? jak ile dziecko bedzie mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byfrtdrdes
Ja tych 3-6 zużyłam chyba 4 opakowania. Potem przeszłam na 4-9 czyli jak córka miała ok 6 kg. Ale to wszystko zależy od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppzzzzzzz
a te baby love to z jakiej firmy-sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama nie majaca pojec
baby dream jest z rossmana a baby love z DM. chcialam poznac wasze opinie ktore lepsze i chlonniejsze. 4 opakowania po 42 sztuki starczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa urodziła się 3100g a zużyliśmy 6 paczek po 43 szt rozmiaru 1 (2-5kg), potem 5 paczek rozmiaru 2 po 108 szt (3-6kg). Teraz przechodzimy na 3, mała ma 10 tyg i około 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zależy od dziecka
ja używałam pampersów w rozmiarze 3-6 przez 4 miesiące a synek urodził się z wagą 3600. tych najmniejszych używałam tylko w szpitalu bo akurat takie mieli tzn. większe też były ale akurat te 1 były dobre na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooobbbbbbiiiiiii
Ja od poczatku uzywalam tych z DM i byly ok.Od jakiegos czasu te z DM zaczely przeciekac w nocy(do numeru 4 byly super) i kupuje teraz z Mller i sa ok.U nas nie sprawdzily sie tylko jedne pieluchy firmy pampers,dziecko dostalo uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooobbbbbbiiiiiii
Mller

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooobbbbbbiiiiiii
kafe nie uznaje mi niemieckich liter hihi....ale napewno wiesz o jaka drogerie mi chodzi pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama nie majaca pojec
dzieki dziewczyny kupie 4 opakowania tych po 48 szt od 3 do 6 na poczatek. a jakie srodki kosmetyczne polecacie. co kupic co jest zbedne a na co nie wydawac pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooobbbbbbiiiiiii
Ja kupowalam z weledy i z hippa i krem penaten .Z Weleda szampon,oliwka,plyn do kapieli,krem do twarzy.Z hippa mokre chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama nie majaca pojec
a co dla noworodka??? oliwka, mydlo i krem starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 5 groszy he he
Co do pieluch już wiesz,więc nie będę już powielać. a co do kosmetyków-polecam serię kremów alantan dermoline i zasypkę do pupy-o ile to będzie chłopiec. Do kąpieli używałam oilatum i nie używałam oliwki. I to wszystko-czyli krem do twarzy, do ciała i zasypka plus emulsja do kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radze wstrzymac sie z robieniem zapasow pieluch, czasem dzieci maja alergie na cos co jest w pieluchach danej firmy tak jak moja coreczka - na balsam aloesowy i nie moze pieluch Pampers, Dada i wszystkich innych co maja aloes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makarolkama
Babylove sa calkiem ok, jesli chodzi o pielegnacje, dermatolog mi powiedziala, zeby bie oliwkowac dziecka, bo to zatyka pory i zaburza produlcje sebum. Wg niej kilka kropel oliwy z oliwek do kąpieli , nie tłoczonej. Musze przyznać,że moja 2- miesieczna córka ma śliczną skórę, zero alergii i wyprysków. U starszego syna dodawałam oliatum i ballneum, czy jakoś tak i miał problemy skórne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom

Nie polecam babylove -dostaliśmy 2paczki dla wczesniaka (xs) i są naprawdę kiepskie.nie dociskaja przy nóżkach gdzie przy kupce zawsze przeciekaja. Zaczepy w pasie w co drugiej pieluszce jak zmieniamy to są wyrwane.Przy pampersach nigdy nie mieliśmy czegoś takiego (mamy jeszcze parę happy że szpitala i próbki tych z biedry-wszystkie lepiej wykonane od babylove)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×