Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monnalisa

a miało być tak pięknie...

Polecane posty

Gość monnalisa

znamy się od 4 lat, to jest prawdziwa miłość, cały czas na siebie niby przypadkiem wpadamy na siebie w kilkuset tysiecznym mieście, gdyby był inny bylibysmy bardzo szczęśliwi, cały czas wracamy do siebie, i wróciliśmy miesiac temu, było cudownie, wręcz idealnie, w ten weekend miał się do mnie wprowadzić....niestety obraził się bez powodu...wróciłam zmeczona od dentysty, on się czepiał o jakąś drobnostkę, napisałam mu, że myśli tylko o sobie, a nie o tym, że może ja mam też jakieś problemy...to go zabolało..nie odzywa się do mnie, nie odebral telefonu, po prostu zapadł się pod ziemię... a miało być tak pięknie, mieliśmy wspólne plany na życie..czy to normalne, że on się tak zachowuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Zupełnie normalne. Jak on sie miał wprowadzić, to może i inny. A łóżko po poprzednim "sublokatorze" już wystygło? Włosy z sitka wannowego wydłubałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnalisa
wiesz co beznadziejny jesteś, byłam tylko z nim, z nikim innym, więc daruj sobie takie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Po 4 latach to sie bierze ślub, a nie kocia łapa. A karte rowerową chociaż posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie ejst gotowy jeszcze miec zone idzieci..itd... lepiej tak niz zostac rozwodka z dzieckiem...jeszcze znajdziesz sobie osobe wartosciowa,ale wiedz ze facet to swinia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Na razie sie obijam :classic_cool: Co znaczy dla kobiet "wyzwolenie kobiet"? Możliwość nieskrępowanego pieprzenia sie: za darmo, za pieniądze i inne korzyści materialne, z możliwością dopłacania. Jeśli facet to świnia to czym jest "kobieta wyzwolona"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnalisa
Samejaja jak masz pisać takie glupoty to lepiej sobie daruj, założę się, że jesteś sam, bo nikt by z tobą nie wytrzymał, może wybierz się na terapię albo do psychiatry jak sobie nie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli facet to świnia to czym jest "kobieta wyzwolona"??? " Kobietą wyzwoloną. A facet w dalszym ciągu tylko świnią. Zawsze szczery... FE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SameJaja
Sam bym tego trafniej nie ujął. Kobieta wyzwolona - to kobieta wyzwolona. Bo nie można tego twora inaczrej określić. Tak jak wielkość wieloryba najtrafniej określa słowo "wieloryb" (wieloryb wielki jak... wieloryb) określenie świnia - zajęte dla faceta określenie suka - obraża suki Rżnie sie jak kobieta wyzwolona Puszcza sie jak kobieta wyzwolona Pasuje? PASUJE :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×