Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimmmm454

siłownia czy sauna?

Polecane posty

Gość anonimmmm454

Witam! Zamierzam się zacząć odchudzać. od znajomych słyszałam ze dobrze się chudnie na saunie, od innych ze od ćwiczeń siłowych i cycling. Stąd moje pytanie bo ja się całkiem nie znam na tym .. Zacząć mam ćwiczyć czy może iśc na saunę? Czy może to połączyć? chociaz w zasadzie nie stać mnie na połączenie siłowni i sauny bo u mnie w rzeszowie w fitness for life muszę zapłacić 100 zł za karnet na saunę i osobno 100 zł na siłownię a nie mam miesięcznie jak tyle wydać ponieważ jestem w 3 klasie technikum i zbytnio nie mam dochodów ;( Proszę o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllllllllllllla
Siłownia oczywiście. z ta sauną to ktoś ci ściemę wcisnął. Sauna jest dobra na oczyszczenie skóry raz na jakiś czas, tam się nie chudnie tylko się zrzuca kilogramy, w większości to sama woda z toksynami, a nie tłuszcz. Jak chcesz schudnąć to podstawą jest zdrowa zbilansowana dieta (nie jakieś tam głodówki, 1000 Kcal i inne norweskie czy kopenhaskie) i połączenie ćwiczeń siłowych i aerobowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllllllllllllla
jeszcze dodam że sauna może wspomóc troszeczkę odchudzanie, przez to że się pozbywasz toksyn z organizmu. Ale sama sprawy nie załatwi. jakby tak było to ludzie by tam walili drzwiami i oknami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×