Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytamkobiety

Kobiety mam do Was pytanie..

Polecane posty

Gość pytamkobiety

Kobiety mam do Was pytanie.. Napiszcie mi na jaki temat można osobiście z Wami rozmawiać. O każdą z Was indywidualnie mi chodzi. Kobiety mówią, że też mają swoje pasje podobne facetom - czy macie a jak tak to jakie? Poważnie pytam, bez durnot proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możetakmoże nie
pasje ? a ile masz czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możetakmoże nie
co nazywasz pasją ? żyć trzeba pasjami kochać życie i tyle, wtedy wszystko układa się w ciąg logicznych zdarzeń kocham życie, dziękuje za to co dostaje, a że życie nie zawsze ma słodki smak? to dobrze - lubie każdy jego smak - ten słodki i gorzki i kwaśny miliony pomysłów do zrealizowania, zachłanność przeżyć bywa czasem przerażająca w zderzeniu z codziennścią witaj w moim śnie płomień świecy zgasł, nocy uchyl drzwi, chce odpłynąć w snach ... dobrego dniaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze sddfasdf
Ze mną można porozmawiać o ludziach. Lubię obgadywać innych. Plotki to moja specjalność. Nigdy jednak nie oczerniam ludzi. Mówię jednak o nich to co wiem i co jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możetakmoże nie
plotki są bez znaczenia , idę spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze sddfasdf
Plotki lubi większość kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamkobiety
nie pytam co lubi większość tylko co same lubicie, proszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pasja" to za duże słowo. ale moim zdaniem są dwa tematy - jedno to praca zawodowa - czym sie dana kobeita zajmuje (bo 30stka to juz trochę potrafi zawodowo w przeciwieństwie do dwudziestki), a jeżeli dana kobeita nie jest zadowolona ze swojej pracy i z tego co robi to mozna pogadać o tym co robi po pracy, np o dzieciach jeżeli ma, a bieganiu, jeżeli biega, o malarstwie - nawet jeżeli zawsze chciała malowac, odwiedzać galerie, ale nie znalazła jeszcze na to czasu. Myslę, że z każdą 30stką jesteś w stanie pogadać o "ustawianiu sobie czasu", bo każda ma pewnie nawał roboty i musi to jakoś pogodzić - o sposobach na pogodzenei wszystkich obowiązków i wyskubanie jeszcze czegoś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od jakiegoś czasu uwielbiam mówić o sobie. O tym co czuje jak odbieram świat, jak odbieram ludzi i co mi daje kontakt z nimi, o tym jaką czytam ksiązkę i jakie budzą się w związku z tym we mnie przemyślenia. czasem bywa że prowadze sama ze sobą wewnetrzny dialog, który pomaga mi zrozumieć różnice miedzy tym co widze a tym co czuje ;) Taka podróż do wnętrza siebie...niesamowita przygoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nie tylko do kobiet
Ja rzadko rozmawiam o swoich pasjach, jeśli już to są raczej monologi. Moją pasją są motocykle a raczej jazda motocyklem w moje ukochane pagórki, w trasy gdzie można po drodze coś zobaczyć. Tak, tak, jestem kobietą w wieku 50 lat. Inna pasja to komputery a szczególnie to co można przy ich pomoc zrobić z fotografią, montażem filmików i fotek z moich wycieczek. No i trzecia pasja (a raczej pierwsza) - mój ogród z tysiącem gatunków roślin, szczególnie takich, które nadają się do robienia herbatek, napojów orzeźwiających i nalewek. Czemu monolog? Bo jak facet słyszy - kobieta i motocykl albo kobieta i komputer to się puka w czoło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×