Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marudna konkubina

Mam 45 lat i zwiazalam sie z facetem ktory ma dzieci i wnuki

Polecane posty

Gość marudna konkubina

Moj facet ma 56 lat, wszystko jest z nim w porzadku. Wysportowany, umiesniony, dobry w lozku, zaradny, ma wlasna firme dobrze prosperujaca ale jego dzieci. Syn ktory jest zonaty, ma dwoch synow i teraz urodzila mu sie corka. Moj maz wybudowal mu dom, gdzie placi mu wszystkie rachunki. Drugi syn sadze ze pewnie prawiczek ktory nie mial nigdy w zyciu kobiety tez zyje noszt tatusia. Ciagle idzie po pieniadze do niego. Trzeci synek tez nie lepszy. Wlasnie rozwiodl sie z zona, okazalo sie ze jest bezplodny lub nieplodny (nieznam sie na tym) moj facet chcial mu dac na leczenie, ale na szczescie ten synalek nie wzial tej gotowki. No i corki. Jedna rozwodka z dwojka blizniaczek (coreczek) i druga corka panna z dzieckiem (synkiem) i co najgorsze obie mieszkaja u tatusia. Poza tym rodzina mojego konkubenta mnie nie lubi, taka prawda jego rodzice i siostra obwiniaja mnie o rozpad malzenstwa, dzisiaj widzialam ze on chrzesniakowi(synowi siostry) chlopak 20letni dal 5 tysiecy na urodziny. U nich to normalne ze kobiety samotnie wychowuja dzieci. Jego siostra tez byla panna z dzieckiem. Nie wytrzymalam, dzis poklocilam sie z facetem. Powiedzialam mu ze mial siostre i corki puszczalskie a on do mnie zebym sie wynosila z jego domu. Ze to ja bylam puszczalska bo on mnie przez caly ten okres posuwal jak tylko mogl i dal mi pare groszy na jakis hotel bo wiedzial ze nie mam gdzie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet typowysamiec 33 lata
I czego się spodziewałaś? gościu bogaty to potrzebował zabawki do seksu a to jak obraziłaś jego rodzinem było pretekstem do tego żeby się z domu wyrzucić. Zresztą ja też bym cię wyrzucił gdybyś coś powiedział na moich rodziców,rodzeństwo lub dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×