Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tsssNiepowiem

Moj cel - mam tydzien zeby uwiesc murzyna!!

Polecane posty

Gość tsssNiepowiem
Wlasnie zerknelam sobie na poczte. Wyslalam czarnoskoremu kolesiowi z pewnej stronki swojego meila. Odpisal :) Mieszka w Polsce :) Cos mi sie zdaje ze i tak spelnie swoje marzenia,tu czy w Polsce :P co za roznica Podnieca mnie mysl ze biala skora bedzie sie stykac z czarna :P hehe,strasznie podjarana jestem :) Co do zarywania to fakt...nie trzeba sie wysilac...ale ja swoja osoba chyba po prostu odstraszam :P Ostatnio znajoma robila mi zdjecia i kazala mi sie do nich usmiechnac,no i sie usmiechalam...a ona do mnie znowu 'czemu sie nie usmiechasz?' ...a ja se mysle 'nosz kurde przeciez sie usmiecham' :D Potem przegladam zdjecia a na kazdej moja mina jakas taka gburowata :D Chyba sobie dorysuje usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veska
Czemu kiedy kobieta chce zrealizowac swoje fantazje i po prostu przespac sie z kims, dla przyjemnosci, zaspokojenia potrzeb jest nazywana k**** ? Potrzeba seksu jest taka sama potrzeba jak potrzeba snu czy jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukjanow
Tylko czemu za granicą Polki mają taką zjebaną opinię? Czasami mi wstyd jest, jeden markon który urodził się w Hiszpani powiedział mi, że jeszcze z żadną kobietą tak krótko nie świrował, po 5min zaczął ją ruchać w kiblu. Tyle tego się nasłuchałem, od rumunów, murzynów, włochów, hiszpanów, arabów. Im satysfakcja bo zapinają Polki i smieją się z Nas, ze nasze kobiety sa ruchane przez nich, bo żaden Polak nie poderwie kobiety innej nacji, a jak już to na prawde chyba 1 na 1000000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukjanow
Tylko czemu za granicą Polki mają taką zj**aną opinię? Czasami mi wstyd jest, jeden marokan który urodził się w Hiszpani powiedział mi, że jeszcze z żadną kobietą tak krótko nie świrował, po 5min zaczął ją ruchać w kiblu. Tyle tego się nasłuchałem, od rumunów, murzynów, włochów, hiszpanów, arabów. Im satysfakcja bo zapinają Polki i smieją się z Nas, ze nasze kobiety sa ruchane przez nich, bo żaden Polak nie poderwie kobiety innej nacji, a jak już to na prawde chyba 1 na 1000000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Widze że mój temat odkopany :D Nawet o nim zapomniałam. A więc powiem tak że udało mi się poznać murzyna. Wyszłam późnym wieczorem do parku i usiadłam na ławce z mp3. Przechodziło 2 murzynów i ten jeden ciągle się gapił a po chwili przysiadł obok i zagadywał. Nawet nie minęło 15 minut a on do mnie z tekstem że chciałby mieć taką żone jak ja :D Pobajerowaliśmy i poszliśmy do niego. Posiedziałam z jego kolegami,ogólnie spoko było. Na drugi dzień znowu umówiliśmy się. Tym razem skończyło się sexem :) Troche byłam zaskoczona bo wyobrażałam sobie że wyciągnie wielkiego gnata a był taki normalny. Zajebiście mi z nim było. Codziennie się spotykaliśmy aż do wyjazdu. Dzwoni do mnie do dziś :) lukjanow - a może warto zwrócić uwage na siebie a nie wytykać tylko polkom. Może polacy są tak leniwi i chamowaci że polki już mają was po dziurki w nosie. Nie stać was nawet na głupi komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukjanow
Miałem dziewczynę Białorusinkę, koleżanki także białorusinki, są bardzo sympatyczne, przyciągają do rozmowy, dla Polki poslę komplement to jakos dziwnie patrzą i wogle. Te białorusnki nawet nie piją, a z polkami to w autobusie wstyd bo co drugie słowo kurwa .Zauważam stanowczko różnicę. Polski są przesiąknięte burżuazją, wszystkim co szlacheckie itp, zero prostoty, sympatyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka;)
miałam seks z murzynem i do tej pory nikt mu nie dorównał,ten specyficzny zapach potu,czarna skóra i ten jęzor;-),pałke miał tak dużą że dwa dni mnie cipka bolała,wymamrotal mnie w godzine tak fajnie że po 8 latach to pamietam, byłam młoda miałam 20 lat poznałam go na przystanku i po 20-30 minutach byłam z nim już w hotelu na godziny,tak jakoś wyszło,czusty seks,polecam oni potrafią rżnąć a nie sie pierdzielić jak biali popaprańcy co rypią rypia i nic, i właśnie z murzynem przeżyłam orgazm że wyłam z rozkoszy, oni sa namietni, zkończyliśmy i poszłam do łazienki sie poubierać a on wszedł i mnie jeszcze obiął od tyłu i porozbierał i jeszcze raz,oni potrafią miec kilka orgazmów w godzine, gdybym znowu poznała murzyna mysle że bym sie z nim umówiła na seks;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick nie ma znaczenia
lukjanow-bzdury gadasz, dziele czas pomędzy Polske i jeden zkrajow Ameryki Pld.Polki są uznawane za bardzo piękne dziewczyny ,mające klasę.Dla mnie osobiście to uwłaczajace co piszesz .Chyba tylko Polacy maja taie złe zdanie o swoich rodaczkach. Jeśli i zaś chodzi o seks z Murzynem nie rozumiem cię tsssNiepowiem.Traktujesz to co zrobiłas jak udane polowanie na małpkę w cyrku.Osiągnięcie godne opisu na forum.Tymczasem seks z czarnym facetem dla wielu białych kobiet(patrz USA)to żadna nobilitacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Jednym podobają się azjatki,innym biali, a mnie murzyni :P Czy to takie dziwne? A to że tak wyszło..no cóż. nie sądziłam że wyjade stamtąd. Czasu było coraz mniej to chciałam zrealizować moje marzenie. Gdyby w polsce przepisy nie były tak popaprane to ściągnęłabym go tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeeeeeeeeeeee
Oto jak działa pejsata propaganda na białe, tępe damskie pustaki. Na skutek tego prania mózgu dostajecie orgazmu na sam widok szympansa. Prawda jest taka, że mają przeciętne przyrodzenia, średnie IQ 80, są bardzo agresywni, są powszechnie nosicielami chorób i traktują kobiety jak gówno. Tak więc polska szmata naogląda się MTV, a później kończy samotna z obitym ryjem, chorobami wenerycznymi i obleśną hybrydą w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CieMaLondon
Rozwieje wasze wątpliwości, mój "chłopak" jest czarny, nie ma żadneo specyficznego zapac*****est bardzo czysty bardzo umięśniony, ma niesmowicie gładkie ciało i mega penisa i w dodatku wie co z nim robić, w życiu nie myślałam że ktoś może tak szybko rszać bupą i tak pieprzyć!!! Po pierwszej nocy z nim właśnie okrakiem wlekłam się do domu, 8 razy w ciągu nocy i dwa rano to standard. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, powiem tak - daruj sobie! Jakis czas temu, gdy bylam jeszcze bardzo podjarana murzynami, zdecydowalam sie na randke z czarnoskorym. :D Komplementowal mnie caly czas, sprawial wrazenie czulego, opiekunczego. No i co. Wyladowalismy w lozku. Potwierdzily sie informacje znane powszechnie, jezeli chodzi o rozmiar murzynskiego penisa... Naprawde, NIE POLECAM, BYL ZA DUZY!!! Pozniej przez dwa dni borykalam sie z rozdzierajacym bolem podbrzusza. Od tego czasu nie zamierzam wchodzic w "glebsze relacje" z czarnoskorymi. 8) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p************e polskie szmaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym sobie z******** takiego,może w lipcu mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa652
A ja mam męża murzyna od 7 .lat jest z***b...ym kochankiem...nie robi tego zmiekkim hu..em,gabarytowo jest sto razy lepiej niz u polaka pozatym nie śmierdzi jak niektorzy pisza ...to polacy to brudasy od ktorych smierdzi w autobusie na odleglosc,niedogoleni jedyny kosmetyk jakiego uzywaja to proszek do prania skarpet(albo i niue) zygac mi sie chce jak na nich patrze obleśnych ślumoków ktorzy tylko patrzeć gdzie by tu umoczyć ryj w jakimś browarze....widzial ktoś nawalonego murzyna obrzyganego albo obsikanego w autobusie czy na dworu,w klubie, gdziekolwiek?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandralove
tsssNiepowiem tak trzymaj, nie wolno dusić w sobie swoich fantazji tylko dlatego że zakompleksione polaczki obrzucają lawiną wulgarnych słów.Wolna kobieta może robić to na co ma ochote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wypie..zie.aj..ie głupie naiwne polskie dz..ki do Afryki!!!Będziecie tego miały w brud.I nie wracajcie bo nie chcemy tu szerzenia chorób i innych zboczen.Zobaczycie jak wasze murzyny będą was traktować tam na miejscu i czy będą tacy pachnący.Ciekawe jak po takim wyjeździe będziecie mówiły o murzynach.Hehe Zakompleksione s...i.Tylko murzyn może takie coś ruszyć(nie urazajac murzynów.)Nikt nie chce takiej to szuka murzyna.A potem płaczą,że wy..chal,zdradzał,trzeba było go utrzymywać,siedział w domu bo nieudacznikowi nic nie wychodziło i mu się nie chciało,ponieważ miał idiotkę,która go utrzymywała i w dodatku jeszcze robił z nią co chciał,dostał obywatelstwo i uciekł.Jeszcze głupie potem się nad nimi lituja.Desperatki cichodajki do Afryki i powodzenia ! Głupich mamy u siebie już i tak za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty k***a archeolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki debolny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siora mieszka i pracuje w UK Po raz pierwszy bylam u niej prawie trzy miesiace i jak to siostra z siostra duzo rozmawialismy na temat sexsu i powiedziala mi ze ja posuwa czarny. Powiedziala mi ze by na innego nie zmieniala ze taki wspanialy jest . Namowila mnie zebym sprobowala ze jej ogier ma kolege na wyglad jest niczego sobie, ale jaki ma dyszel nie nie wie Posluchalam ja i ja rznal jej czarny w jednym pokoju a ja bylam w drugim pokoju z tym drugim . Gdy sie rozeral to az sie od niego udsunelam, ale po chwili sie odwazylam bo sie tak podniecilam ze moja szparka taka mokra byla. Wchodzil we mnie bardzo delikatnie, ale gdy juz sie rozkrecilismy to bylo wspaniale. Do konca pobytu u siory czesto z nim sie umawialam , teraz gdy juz powrocilam to tylko mi zostalo pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już gdzie te wypociny czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CieMaLondon 8 razy to przesada ale ruszają się naprawdę świetnie, żaden biały z którym byłam tak nie potrafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarni mają hiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarni to naprawdę prawdziwe seks maszyny. Większość dziewczyn boi się spróbować ale te które odważyły prawie nigdy nie żałują. Praktycznie zawsze seks z murzynem jest naprawdę najlepszym jaki w życiu miały. Nikt tego nie robi tak dobrze jak :) . Naprawdę warto się przełamać i choć raz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufarbuj się na blond i pojedź do Afryki. Przygoda gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oni takiego robią inaczej niż biali?Mogłaby któraś mi to napisać w szczegółach?Ktoś napisał,że się lepiej ruszają.Jak lepiej?I co robią takiego innego,że warto spróbować?Coś nadzwyczajnego?Czego niektóre kobiety mogą się bać?Napewno nie rozmiaru.A jeżeli rozmiaru to czego oprócz rozmiaru?Wiem,że trudno to może opisać,ale prosiłabym o jak najbardziej szczegółową odpowiedź. Bo takie ogolniki to mnie jakoś nie przekonują.Zwracam się z wielką prośbą o opis aktu z takim murzynem. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×