Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

na golaska w słoneczny dzień

Polecane posty

Gość inżynier obserwator
na pleckach, czy brzuszku? bo ostrosć siadła nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowy
aneczka ty też na golasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze na pleckach niech popatrza nanajpierw od frontu a potem od zaplecza od olejku całą się blyszcze więc wlozcie okularki bo was oczeta rozbola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
mmm zabeczko, cudnie zadbana cipcia, aż muszę lornetę trzymać jedną ręką, jak widzę Twą szparusię, rozłóż nóżki, chętnie zajrzę tam jęzorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
z lodu, z góry i od spodu, chyba przemknę przez te balkony i wsliznę się na Twój, by dokładnie popieścić Twe walory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne tylko musisz chyba być batmanem żeby dac radę przeskoczyć przez te balkony. aneczzka jesteś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
wypnij ładnie dupcię, to dam radę i takie balkony pokonać, jakiegoś drinia przynieść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
;) oj Ty lubisz trzymać chłopa w napięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
proszę drinia, jestem żabciu, oj śliczne te Twoje cycusie, w co buziaka na powitanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam jakas plaze nudystow ;-) ja jezdze do kryspinowa i mozna nago pochodzic i sie pobyczyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam kiedyś w chałupach chciałam zobaczyć czy dam radę bez drinka na początek się nie obyło tak na odwagę a potem to już całkiem fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj plaze sa fajne chodz u nas masa facetow po 50 lazi podglada i zaczepia zalezy czy ktos chce sie opalac czy tez i poszalec przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak trochę żeby udowodnić mojemu.ze wcale.nie jestem taka wstydliwa. dużo by się zrobiło ale.wstyd wstrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby ktos opalal sie na plazy blisko z ciebie ze stojacym kutaskiem.... patrzylabys na niego czy odwrocila glowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier obserwator
a w fantazjach co Ci się marzy na plaży nudystów? ja bym chciał, by obce panie mi co nie co pokazały podśmiewając się, że mi stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż tak mnie namawia nie chodź w majtkach nie nos stanika a ja tak próbuje się przełamać raz poszłam w przezroczystej bluzce bez stanika i w białej spódnicy bez majtek na piwo do ogródków tak podgrzalam tym atmosferę że potem sex był zajębisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie czasem pokazuja panie na plazy patrzac jak mi staje widac ze lubia... a ty zabka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna tez w sklepie np obuwniczmy pokusic krotka spodniczka i sex majteczki lub ich brak ciekawe czy jak bedziesz mierzyc buty ktos nie bedzie sie przygladal co masz pod spodniczka... zawsze mozna sie usmiechnac a kto wie czy nie bedzie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już próbowałam ...jestem w temacie obyta nawet do koleżanki bez majtek i w krótkiej sukience z moim pojechałam bo powiedział ze speniam jak bym sie założyła to by przegrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triki z ameryki
sprawdziłam, że inauguracja toplesu lub całkiem na golasa jest z koleżanką a nie z facetem. Nasi faceci nie mogli się urwać a pogoda była ekstra więc wyskoczyłyśmy na weekend z kumpelą. Często bywała za granicą i opowiadała jak fajnie jest plażować na golasa. Na plaży poszłyśmy trochę na bok i pod wydmy i ku mojemu zaskoczeniu zdjęła wszystko komentując rób co chcesz ale ja nie chcę żadnych pasków. Najpierw ściągnęłam stanik a jak się okazało że nie stałyśmy się sensacją plaży majtki też. Na przejście do wody założyłyśmy majteczki żeby w wodzie dla zabawy je zdjąć i zaplątać na nadgarstku. Było super - swoboda, wygłupy, skakanie i nurkowanie w falach, bez zwracania uwagi na to czy ktoś patrzy. Na koniec zawiązałyśmy sznureczki na biodrach i dumnie kołysząc piersiami i świecąc pośladkami wędrowałyśmy do naszego grajdołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×