Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

na golaska w słoneczny dzień

Polecane posty

Gość słoneczko :)
Poczekaj proszę jeszcze troszeczkę... dopiero poranek... rozgrzewam się by za chwilę zlizywac kropelki które wycisne z cudownych piersi ...pomuskam usta twoje by spragnione wystawiły języczek ,który w cudowny sposób wyłapie wyciśniete kropelki tryskające z chmurki którą trzymając w promyczkach śćiskał będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
kropelki z ust spływać będą na sterczące piersi a ja mógłbym je zlizywać kąsając szyje , muskając delikatnie Twoją muszelke aż sama rozchyli swoje wargi by wpuścić mnie do środka byś mogła poczuć przeszywające gorąco doznań letniego dnia . Dał bym Ci poczuć smak mojego promyczka najpierw delikatnie po czym mocniej i głębiej ... gdybyś już nie mogła obrócił bym Ciebie i od tyłu ciągnąc za włoski całował zagłębiony głęboko w cudownej pupci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie dzisiaj święto mamy urodzin nie mam a takie słodycze dostaje drobne rzeczy a cieszą me serce i ciało ....wiatr lekko rozwiewa mi włosy i muska mą skórę krople potu jak rosa splywają delikatnie i me rozgrzane słońcem ciało schładzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
oj zabciu ! ukąsiłbym Cię teraz w pośladek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
może podeśleś jakąś focie co bym mógł pogryść ...monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko :)
hallowen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 32 lat Gracze Opolskie
Hej jestem Jacek z Graczy takie zadupie pomiędzy Grodkowem a Niemodlinem, jestem gejem, a jak kto woli to też męską dziwką. Pracuję na oczyszczalni w Graczach, w nocy w pracy jak jestem sam walę konia i połykam własną spermę. Lubię się ruchać i jak mnie ruchają to jest zajebiście, halo chłopaki geje z Graczy czekam na was u siebie w pracy i u mnie na osiedlu. Zgwałcie moją dziurę wsadzcie kutasa i wyruchajcie. Mieszkam na osiedlu 30lecia PRL. Wszyscy hetero z Graczy walcie sie na ryj ja tu rządzę jestem królem nad królami. Obciągnijcie mi kutasa kto chętny? Kto mnie zgwałci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek to czemu tutaj ten topik pisze kobieta ..toleruje gejów niech im będzie dobrze ...myślę że znajdziesz kogoś chętnego...jeśli chcesz pogadać to normalnie napisz a nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waltenprofer
a pewnie :) mnie to nie przeszkadza. sam też się lubię poopalać. czego natomiast nie lubię, to obnarzania sie na koncertach, a czasami, kiedy jest gorąco to można spotkać pełno panów i pań z pościąganym i koszulkami. błe mam nadzieję, że na koncercie QUEEN 7 lipca na wrocławskim stadionie niczego takiego nei będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×