Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanie o depilację

Czy kobiety między 30stką a 40stką są tak samo wydepilowane jak te młodziutkie?

Polecane posty

Gość córkOM jak już
tu już dawno przestały udzielać się normalne osoby < no dokładnie i pewnie dlatego masz tutaj stałego nicka tępa dzido :D Nawet obrażać nie umie, sama sobie dosrała :D O pyerdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga uwaga uwagaaaa
WYBACZCIE ZACHOWANIE TEJ OSOBIE O NICKU corkom juz Ona miała ciężkie życie. Ojciec ją molestował bo krecila go jej pipa bez wlosow a matka puszczała się na lewo i prawo z ogoloną pipką to i dziewczyna ma uraz do łysej brochy. Mało tego ta frustratka pisze cały dniami na kafe :( widzice ze nawet w nocy musi wyładowac swoje frustracje bo maż nie chce jej owłosionej pipki ruszyć nawet sześciometrowym kijem :( związał się z nią tylko dla litosci zeby wyrwac ją z patologicznej rodziny WSPOLCZUJEMY JESTESMY Z TOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
no i tylko potwierdzasz co mówię - jesteś bezdennie głupia. Myślisz, że jak walnęłaś tego paszkwila na pomarańczowo to nikt sie nie domyśli, że parę postów wyżej to też ty, tyle że na czarno ? :D Co z kretynka, brak słów :D Idź zrób przegląd cipy bo ci jeden kłak odrośnie i twój misio już cie nawet kijem nie ruszy. W tym na pewno jesteś dobra, najlepsza - w walce z łonowcami :D Co do reszty - szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
Mój mąż nie rusza mojej cipy bo mam zlepione kłaki :( włosy z pod majtek wystaja a na noc lubię sobie tam warkoczyki zaplatać zreszta glupie pindy z was bo Nie lubicie jak wam pot kapie z włosów łonowych i jak sa fajnie pozlepiane w spermie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
nie bede zreszta z wami pisać ide policzyc swoje wlosy łonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
dwa poprzednie wpisy to żałosne wypociny tej koorwy z czarnym nickiem. Słabe, wysil się bardziej pokrako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
Ty jestes wstretnym podszywem To moja sprawa ze moj facet wydlubuje włosy z zebów jak mi minete robi! Zreszta zazwyczaj kończy sie to brakiem seksu bo w moim gąszczu miedzy nogami nie idzie cipki odnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
to ja i co moze nie jest to seksi? www.trendz.pl/files/imagecache/new_295_230/files/owlosiona_kobieta.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_Wokulski
bardzo ciekawa i pouczajaca wymiana zdan, przyznam ze dawno juz tak sie dobrze nie bawilem czytajac te ostatnie posty! brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córkOM jak już
poczucie humoru masz równie znikome jak owłosienie łonowe, tępa dzido - mówie do tej koorwy, która się pode mnie podszywa - wkurzona na maksa czy jak tam tej pokrace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicku i co wam to
przeczytałam ten temat caly i z tego co zauwazylam to wiekszosć dziewczyn (te nie podąrzające za modą ogolenia bikini) klnie wyzywa etc czy tak Wam przeszkadza ten brak włosow u kogos/nie wiem czy te włosy łonowe cały swiat Wam przysłonily i stąd ta nienawiść do ludzi zachowanie godne potępienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaaBlond
mam 31 lat i zawsze gole sie na zero czy sie to komus podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×