Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka1776

zastanawiamy się z mężem nad trojkacikiem........

Polecane posty

od jakiegoś tam długiego czasu nasza fantazja jest trojkacik i teraz pytania kogo szukać pana czy pani jakie są wasze doświadczenia w tym temacie ...piszcie pozdrowienia dla męża który pewnie.i tak to przeczyta. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele osób ma po takiej nocy kaca moralnego, nieuzasadnione pretensje do malzonka, czuje wstret, obrzydzenie. Czasem warto, aby fantazje pozostaly tylko fantazjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sekonda
Głupia jesteś, jak się ludzie kochają to nie robią takich głupot. Wyobraź sobie co będziesz czuła jak Twój facet zamiast na Tobie skupi się na tej drugiej. Pozdrawiam męża- niech on też sobie wyobrazi co by czuł patrząc jak robisz laske drugiemu facetowi, a go olewasz :) A tak się na pewno przydarzy, w końcu to co nowe zawsze jest lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trójkącik to fajna rzecz :) Niosąca za sobą pewne konsekwencje. Rozpad. To jest jak z wypadkiem, w którym ginie dziecko. Kiedy ona powie "wyprzedź!" to i tak wina będzie jego. Nie znamy granicy póki jej nie dotkniemy. A potem jest już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w życiu nie poszedł na trójkącik z drugim panem. Jestem typowym heteo. Co innego dwie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na więcej konkretów....a może spróbować zacząć od klubu swingowego. może patrząc na innych sami zdecydujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfkl
A zastanawialiscie sie nad koleczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie chce poznać zdanie innych w temacie .... kobiet też jak do tego podchodzą bo panowie wiadomo .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penetee
zabka1776 Co panowie wiadomo? Myślisz,ze każdy facet pragnie patrzeć na swoją kobietę,która dupczy się z innym? A Ty,chciałabyś patrzeć jak Twoj mąz obraca inną i nie czułąbyś nic a nic zazdrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiadomo przedmowco ze faceta bardzo podkreca jak jego kobietka jest zaspokajana przez innego faceta . ale to co myślę jak by mój kochał się z inna to już inna historia przecież po to zadałem pytanie kogo lepiej pana czy panią ..a jeśli myślimy e temacie trójkąta to chyba musimy przygotować się na akceptację sytuacji i akceptację kto na kogo będzie patrzeć są cztery opcje: mąż patrzy jak ją z innym bara bara ja patrzę jak on bara bara on patrzy jak ja z druga kobietka bara bara ja patrzę jak on z drugim panem bara bara ..przecież w tym temacie wszystko jest mozliwe prawda czy fałsz proszę o komentarze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiadomo przedmowco ze faceta bardzo podkreca jak jego kobietka jest zaspokajana przez innego faceta . ale to co myślę jak by mój kochał się z inna to już inna historia przecież po to zadałem pytanie kogo lepiej pana czy panią ..a jeśli myślimy e temacie trójkąta to chyba musimy przygotować się na akceptację sytuacji i akceptację kto na kogo będzie patrzeć są cztery opcje: mąż patrzy jak ją z innym bara bara ja patrzę jak on bara bara on patrzy jak ja z druga kobietka bara bara ja patrzę jak on z drugim panem bara bara ..przecież w tym temacie wszystko jest mozliwe prawda czy fałsz proszę o komentarze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penetee
zabka1776 Że co proszę?Że niby facetów podnieca jak jego kobietę inny młoci i ona innemu loda robi,a olewa swojego faceta :-) No,możliwe,ze są tacy,ale jest ich mniej od tych,którzy nie chcą patrzeć jak ich kobieta seksi się z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o 2m+1k to proponuje, żebyście najpierw zabawili się z wibratorem. Ja miałem raz przygode 2m+1k i dla niej to było nieziemskie doświadczenie, ale czytałem, że niektóre dziewczyny mają uczucie jakby im dupę rozsadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penetee
Dust.in.the.wind :-) żeby zabawić się w 2m+1 k nie trzeba anala uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj warto - ja z mezem sprobowalismy - było super - pod warunkiem ze partner bedzie odpowiedni my przerabialismy 2m+k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobowalismy raz - spodobało nam sie i powtorzylismy to ( teraz tak bedziemy urozmaicac sobie zycie seksualne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta1234567890
ja przerobilam rowniez 2 m i k i bylo fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takich spotkaniach jestem tak dopieszczona ze nie do wiary ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta1234567890
zrob to naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awenturaa
Niebiesko zieIona..! masz za sobą takie trójkaty,a pisałaś,ze " 11:21 [zgłoś do usunięcia] Niebiesko zieIona..! Zszokowana powiem Ci, ze u mnie jest odwrotnie. To ja chcialabym miec trojkat z mezem i jeszcze innym facetem Ale moj maz nie bardzo chce, wiec najpierw postaram sie zorganizowac cos dla niego, a potem nie bedzie juz tlumaczenia ze nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
ci co pisza ryzykowne, chyba znaja to tylklo z fantazji... robilam to nieraz i zapewniam ze jesli w zwiazku jest w miare zdrowa atmosfera to nie stanie sie NIC :) zadnego kaca moralnego, zadnego rozwodu, zadnych bojek w lozku :P jak ktos umie sie zachowac jak cywilizowany czlowiek to nie stanie sie nic zlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjjlfedefedede
A gdzie znaleźliście pana do trójkąta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie znaleźliśmy cały czas są wahania najbardziej z mojej strony bo nie wyglądam jak modelka i nie wiem czy znajdzie się ktoś kto zaakceptują mój wygląd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem też jakiś paszczurek jestem niska i mam dużą pupcie,,,,i duże. wargi. wiecie gdzie no i nieśmiała seksualnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×