Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Endi86

Która miała cień kreski testowej na teście i była w ciąży?

Polecane posty

P*******ne testy! Jak to z tymi testami jest? W polu testowym ma byc biało czy może byc cień jak nie ma ciąży? Test płytkowy, ultraczuły, hmmm w instrukcji nie jest dokladnie wytłumaczone jak potraktowac taki cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
to zrób beta hcg -będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat pojawia sie codziennie od roku! Nie mozesz sobie wygooglac?! Raczej jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakiś tydzień
po terminie @ miałam druga kreskę prawie niewidoczną, po ok 10 dniach było juz widac dobrze, ale jak masz wątpliwości to faktycznie hcg je rozwieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki kolor ma "cień". Jeśli szary to nie należy brać go pod uwagę. W języku angielskim określa sie to jako evaporation line. To dość powszechne zjawisko. Szczególnie często występujące na tanich, zakupionych w internecie, testach paskowych. Jeżeli jednak ten "cień" ma kolor różowy to prawdopodobnie oznacza wczesną ciążę i wraz z upływem dni ta kreska będzie sie robić coraz ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelek to był test płytkowy, ciężko stwiedzic jaki kolor był tej kreski różowy napewno nie był, po 5 min. był bardziej widoczny niż po minucie a niby do 10 minut można uznac za prawidlowy. Na bete idę popołudniu ale poprostu chcialam zapytac no ale widzę że niektórym przeszkadza to na kefeterii, sory nie było tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeimuj sie glupimi docinakmi kazdy ma prawo na forum pytac o wszytsko:) zrob bete bedziesz miala pewnosc w 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Ja tak miałam i jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam testy z rossmana i natury i wyszły z ledwo różowym cieniem. kupiłam w aptece - wyszedł ciemniejszy i wyrażniejszy. jesteś we wczesnej ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laski, w sobotę
będzie 3 tygodnie od stosunku. Dziś miałam dostać okres teoretycznie, ale nie dostałam, ale jeszcze się nie ciesze, bo ostatnie cykle miałam zaburzone, tzn dwa trzy dni różnicy. Ale napiszcie niedoświadczonej czy teraz by beta wyszła i czy testować czy czekać jeszcze czy lepiej od razu na betę i spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laski, w sobotę
Mówisz. A ile kosztuje beta? Kurde... Chyba się jutro wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×