Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Co do rozstępów ja ich na szczęście nie ma na razie ale nie wykluczone, że wyjdą bo na pośladkach mam sporo jak w okresie dojrzewania się zaczęłam zaokrąglać to mi wyszły. Ja smaruje się dwa razy dziennie balsamem z Perfecta Mama, czasem oliwką, ale oliwkę zdecydowanie mniej lubię bo jest tłusta i zostawia ślady na piżamie i ubraniach. Ja też dolewam sobie do wody oliwki jak biorę kąpiel, ale pluskam się sporadycznie bo lekarz kazał mi kąpiele ograniczyć więc częściej prysznic idzie w ruch;) asia kurcze wy to macie zakręcone porządnie te święta, a ja narzekam, że mam dwie wigilie;p Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Ciebie bo nikt nie patrzy na to, że jesteś w ciąży i z pewnością nie jest dobre dla ciebie takie przemieszczanie się;/ mam nadzieję, że dasz radę i uda ci się mimo tego całego zamieszania odpocząć choć troszkę. mama marzec 2013 współczuje rwy kulszowej, mój m ją miał i długo to się u niego ciągnęło. Do pracy faktycznie szybko nie wrócisz. Lusesita ślicznie dziękuję Ci za przepis;* powiedz mi proszę ta proporcja jaką podałaś to na jaką blachę jest? Szarlotka wychodzi wysoka czy dosyć niska? Pytam bo ja bym chciała zrobić w tej dużej blaszce taką troszkę wyższą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.......TP.............IMIĘ... ......SKĄD Muszynianka.........31.........1marca.........Syn........ ..Kraków Aśka_Wrocław_89..23.........2marca.........Szymon.....W rocław Pszczolkamajaa....27..........3marca.........Piotr.........Warszawa papierówka22.......21.........5marca.........Piotr...... ..Wrocław meaaa............... 29.........5marca..........Córka.......Sosnowiec kami1809............26.........5marca..........Gabrysia.. ..Wrocław megan990.......... 30.........6marca..........Córka........Śląsk asia.sudenis........22.........8marca.........Julia...... .....Jelenia Góra xNightmare.........19.........9marca..........Syn........ ...Gdańsk Ann8912.............23.........10marca........Syn........ ....Częstochowa wica..................33.........10marca........Córka... .....Warszawa kejtii.................21....... .11marca........Zuzanna.....Radom Madzikkgg.......... 25........12marca........Syn............śląskie Hania_85_05........27........14marca........Małgorzata.. Lublin 1986Ana..............27........16marca.......Córka...... ...Anglia Patra24..............25........18marca........Michał .......Gdynia nelma.................27........18 marca.......Syn...........małopolska B@siek...............28........20marca........Córka.. ......Łódź classic................29.......24marca.........Syn...... .....Białystok/bruxells agbr..................35........24marca........Córka. .......Warszawa Mufinka_81..........31.......24marca........Helena....... ..Gdynia KANCIALUPKA........25.......28marca........Syn........... .Kraków Lyella..................31.......28marca........NZ ............wlkp Olinek.................30.......30marca........Laura..... ....Warszawa Karolowa.............26.......30marca........Syn......... ...Kuj-pom Wikunia83............29.......31marca.......NZ........... ..Śląsk Little_Ann...........26........31marca.......Córka...... ....Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC BABKI :) ja przez pol dnia nie moglam zajrzec na forum, cos bylo nie tak bo tylko kafe mi nei wchodzilo, no ale weszlam i czytam :) mnie wywalilo poteznie dzisiaj, nie wiem czy to za sprawa obiadu, ktorego zdrowo pojadlam, do tego maluch szaleje, a ja czuje jakby mial mi sie zaraz brzuch rozerwac. karolajna- ja mysle ze jest to mozliwe, moja ciotka ze swoim synem w 3 ciazy nie przytyla nic, tylko ze miala nadwage z poprzednich ciaz. ja tam od wielkiego dzwonu sie smaruje bo wiem ze teraz to i tak szalu nie zrobi jak cos tam wmasuje w cialo, czasem dolewam oliwki do kapieli ale nie lubie siedziec dlugo w wannie, tak juz mam ze wole wziac prysznic niz moczyc tylek bog wie ile. jutro mam wizyte na 28 tygodni u poloznej, to moja ostatnia wizyta tutaj. wczoraj i dzis poprosilam meza o zrobienie zdjecia, i sie przerazilam ;p http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3bee463030e91e2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie. Od paru dni mam suchy kaszel .. głównie wieczorami nie wiem .co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanciu bardzo dziękuję za link do ćwiczeń. Na Ciebie zawsze można liczyć. Ja jestem dziś szczęśliwa bo usłyszałam od męża komplement ;-) niechcący ale zawsze coś. Mój mąż pomylił majtki naszej 2 letniej córki z moimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Kobitki jutro mam 22 dzień cyklu. Ostatnio bawiłam się z mężem 2 i 5 listopada czyli 12 i 15 dnia cyklu. Powiedzcie mi czy mogę iść jutro na bete czy niema sensu?? Prawie zwymiotowałam dzisiaj i teraz nie wiem bo może to być ciąża a może stres.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia ja robię 2 budynie waniliowe albo śmietankowe tylko mleka daje troszkę mniej, żeby były takie gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinka Ty jestes z trójmiast, powiedz, czy jest po co przyjeżdżać na d morze w styczniu na przyzkład. Nigdy nie byłam w zimę i mnie kusi. Moja zgaga przerosła mnie samą. wczoraj bałam się zjeść kolację, wiec od obiadu w pracy (sałatka mała) o 14:30 nie jadłam. Wypiłam pół kubka mleka po powrocie do domu - nie pomogło. Położyłam się z małym spac, po godzinie wstałam - nie czułam pieczenia, więc stwierdziłąm ,że może zjem kanapkę, Sama bułkę z masłem, żeby nie było. Po 15 minutach maskra od nowa - jak by mi ktoś przełyk i wszystko w dół aż do mostka polał kwasem siarkowym. Niech ta ciąża się skończy, bo wykituje. Mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Dawno się nie odzywałam, ale cały czas na bieżąco śledzę Wasze dyskusje :) Bożka 3mam kciuki żeby się udało zafasolkowanie :) Widzę ze rozwinął się bardzo temat karmienia piersią. No cóż ja osobiście bardzo bym chciała karmić, ale nie wiem czy się uda. To już indywidualna sprawa ;) Papierówka brzuszek masz naprawdę duży , ale ja wcale nie mam mniejszego :D hihi Przeraża mnie to, ale damy radę :) Dziewczyny nasze maluszki są najważniejsze, tylko po co ja to piszę :) Przecież każda z Nas to doskonale wie!! :D Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza, 20km musze jechać a tu taka pogoda;/ Któraś z Was pisała o twardnieniu brzucha i takim ściskaniu brzucha. Ja miałam coś takiego wieczorem w poniedziałek. Normalnie masakra. Bez przerwy co 5 minut. Twardniał i rozluźniał się. Nawet miałam dzwonić do lekarza. Na następny dzień przeszło. Pójdę dzisiaj i powiem co i jak to zobaczymy co lekarz powie. Wg mojej wagi jestem już prawie 10kg na plusie :D a dzisiaj 27tyg+1 ;] Dziewczyny a jak u WAS z l4, dostałyście już coś z ZUS? Ja dostałam pierwsze pieniądze, ale nie wiem za jaki okres. Nie jest napisane w tytule przelewu. Czy wy się orientujecie jak to jest płacone? Czy zgodnie ze zwolnieniami, czy miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - najprawdopodobniej zgodnie ze zwolnieniami. Rozumiem, że z ZUS masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr, nie zazdroszczę, też miewam uporczywą zgagę ale na szczęście nie trwa to jeszcze całymi dniami tylko wieczorem. Podobno można brać Rennie, jak leżałam w szpitalu to widziałam, że dziewczyny miały też takie mleczka do picia na zgagę. Może podpytaj lekarza np przez tel, na pewno jest jakiś sposób żeby sobie ulżyć. 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z ZUS. Tylko te kwoty są co najmniej dziwne ;/ Jakbym nie przeliczała to i tak się nie zgadza. agbr Ty wiem że jesteś zorientowana w temacie, to mam jeszcze pytanko czy jestem realne żebym dostała pieniądze za zwolnienie które jeszcze się nie skończyło? Tzn dzisiaj mija termin ostatniego zwolnienia a pieniądze dostałam za nie wczoraj, czy to raczej za te wcześniejsze? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że raczej te wczesniejsze. Ale co prawda ZUS rzadzi się swoimi prawami więc nie do końca wiem. Tak Renni mozna, maloox, manti. wiem bo w pierwszej ciązy tez miałam i pytałam się lekarza. Ale wtedy miałam tylko w 7 i 8 miesiacu i dużo słabiej. w ogóle ta ciaża to masakra. Ja zdecydowanie nie jestem stworzona do chodzenia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr dziękuję bardzo za informacje :) Chyba się tam przejdę i dowiem co i jak :) Współczuje zgagi, mnie póki co omija... ale nie ma jak bezsenność, bóle pleców, skurcze łydek...i inne hihi ;] miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Agbr wiadomo, że Trójmiasto/morze atrakcyjniejsze jest latem, ale w samym 3City i okolicach jest co robić nawet zimą. A plaże zimą też są piękne i więcej jodu jak fale biją o brzeg, poza tym molo w Sopocie jest za darmoszkę. Także polecam. Co do zgagi też mnie męczy...pomaga gryzienie migdałów albo rennie można brać. Madzikgg jak dowiesz się od lekarza o co chodzi z tym twardnieniem brzucha, to napisz koniecznie, proszę! Ja mam wizytę dopiero w przyszłą środę. Dziś byłam na glukozie, da się przeżyć, jutro wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xNightmare współczuje uporczywego kaszlu wieczorem, normalnie poleciłabym Ci zioła, które są świetne na taki kaszel ale wątpię, żeby w ciąży można było je pić ;/ żółta jak kaczuszka nie ma sprawy, na youtubie jest dużo ćwiczeń z piłką dla ciężarnych także przejrzyj sobie może inne ci się jeszcze spodobają;) Bożka chyba chodziło ci o 2 i 5 grudnia;p Jak długie masz cykle zwykle? agbr mam do ciebie pytanko bo wiem, że jesteś specjalistką w tych sprawach. Mój pracodawca zaraz po tym, jak okazało się, że jego księgowa nie zaniosła moich zwolnień, sam tego samego dnia je zaniósł. Dziś przyszło mi pismo z zusu mniej więcej o treści, że w związku z nadesłaniem zwolnienia za za okres listopad-grudzień trwa postępowanie dotyczące uprawnień do zasiłku chorobowego. Powiem szczerze, że nie wiem jak mam to interpretować i martwi mnie to trochę. Orientujesz się może o co chodzi? Współczuje zgagi ja lata się z tym borykam, myślałam, że w ciąży będzie u mnie z tym wielki problem ale jak na razie sporadycznie ją mam. Mnie żadne maloxy, ranigasty nigdy nie pomagały, tylko silne leki na recepte łykane zawsze rano na czczo dawały rade. Madzik trzymam kciuki za pomyślną wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Tak tak chodziło mi o grudzień a cykle mam 28, 29. Rozmowa kwalifikacyjna była żenadą. Szef poświęcił każdemu trzy minuty. Krótkie pytanie i krótka odpowiedź...... MASAKRA Niema co jutro jadę zrobić bete. Mam nadzieję, w tym samym dniu dostanę wyniki.... zaraz zadzwonię się zapytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
WOW u mnie beta kosztuje 38zł plus 5zł pobranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia niestety nie wiem co to może oznaczać. Jak pisałam jestem księgową, a na kadrach znam się tyle ile mi potrzeba. myslę, ze to informacja po prostu, że musza sprawdzic, czy byłas ubezpieczona w momencie otrzymanie zwolnienia i zweryfikowac sposób naliczania zasiłku. I tyle. Oby im to nie zajęło zbyt dużo czasu. Co do zgagi, to ja poza ciążą nie miałam noigdy takiej przypadłości. Mój mąz cierpiał na to,to nie wiedziałam o co mu chodzi teraz wiem. znowu mam kryzys ciażowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka - sorki, ale się nakręcasz. Prakrycznie żadna ciężarna nie ma objawów przed 5,6 tygodniem ciaży - czyli już po terminie miesiączki. Ja się starałam o pierwsze dziecko długo - doliczyłam się 16 porażek, za 17-tym się udało. Przy tych nieudanych próbach wydawalo mi się że i mdłosci i bóle podbrzusza mam i powiększone piersi. W miesiącu, w którym zaszłam byłam zajęta czym innym - wyjeżdżalismy na wakacje i nie miałam dolegliwości żadnych. Teraz też nie - dopiero od 6-go tygodnia jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
Kancialupka próbuję dzwonić do innych przychodni. Mam jeszcze jedną na oku. Myślisz, że wynik będzie wiarygodny ??? albo inaczej.... na ile będzie wiarygodny :-) Jutro mam 23dc a bawiliśmy się 2 i 5-go grudnia. Cykl 28, 29 Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
agbr zgadzam się z Tobą :-) ale na początku nie chodziłaś nakręcona? :-) wiem, że masz racje, ale jak się teraz nie udało to nie będę płakała, ani chodziła załamana :-) a skoro są metody, że można sprawdzić to czemu nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka ja za betę płaciłam 24 ale robiłam po terminie miesiączki. Agbr ma rację, nam się udało przy 3 cyklu więc szybko, ale udało się dlatego że odpuściliśmy i byliśmy zajęci czym innym, mąż świeżo wrócił z delegacji, byliśmy na krótkim urlopie i sama byłam zaskoczona tym, że były 2 kreski. Pamiętaj jeszcze o tym, że nawet jeśli wyjdzie CI ciąża to potem możesz się podwójnie rozczarować, wiele zagnieżdżonych jajeczek ulega poronieniu a kobieta o tym nie wie bo dzieje się to w trakcie miesiączki. Odpuść sobie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożka26
pewnie macie racje :-) Poczekam cierpliwie do @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr dzięki za uspokojenie, mam nadzieję, że to normalna procedura i wszystko będzie ok. Co do wczesnych objawów ciąży to powiem wam tam, ja się kompletnie nie nastawiałam na to, że zajdę w ciąży wtedy kiedy zaszłam bo cykle miałam bezowulacyjne i lekarz powiedział mi, że leczenie bromergonem zajmie kilka miesięcy zanim unormuje się wszystko, tymczasem zafasolkowałm w pierwszym cyklu brania tego leku i powiem wam, że jak miałam cykle ok 32-34 dniowe to niecały tydzień przed spodziewaną @ miałam objawy już pewne świadczące o zafasolkowaniu, których oczywiście kompletnie nie powiązałam z ciążą bo odpuściłam totalnie skoro lekarz twierdził, że nic z tego na razie nie będzie. czułam się jakby mnie jakieś choróbsko łapało, miałam stan podgorączkowy, byłam bardzo senna, i bolały mnie jajniki i podbrzusze jak przed @ i o dziwo ból pleców dawał mi w kość. Test zrobiłam 32 dc tak od niechcenia i byłam mega zaskoczona;) Choć muszę przyznać, że kiedy intensywnie się staraliśmy o dzidziusia ja co miesiąc wyszukiwałam w sobie objawów ciąży i nakręcałam się, a psychika kobieta płata jak wiadomo figle i zawsze było potem rozczarowanie. Dlatego Bożka w zupełności rozumiem twoje zniecierpliwienie i nakręcanie się, ale ja bym poczekała jeszcze kilka dni żeby mieć pewność co do wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×