Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

heja usunelyscie mnie z prwatnego forum czy cos nie chce mi sie zalogowac :( wrocilam i chcilam dolaczyc sie do tematu choc wiem ze wieki nie bylam ale tez mam ogrom pytan :D mam nadzieje do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alfa_Beta_Omega_
Widzę gdzieś uciekłyście stąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałam jaki nick miałam. Tak w skrócie jak tu któraś zajrzy - u Was wszystko ok? Mi zostało 5 tygodni, termin teraz mam z 13go na 8go, ale ogólnie jakoś kulam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzyński 2013
Witajcie Dziewczyny! Termin porodu mam na 10 kwietnia. Chciałabym skorzystać z dodatkowego macierzyńskiego trwającego pół roku. Wszędzie piszą, że aby z niego skorzystać trzeba ten fakt zgłosić pracodawcy. Jezeli chce się przez kolejne pół roku uzyskać zasiłek macierzyński w wysokości 80% pensji, wówczas trzeba chęć skorzystania z dodatkowego macierzynskiego zglosic co najmniej 2 tygodnie przez planowana data porodu. Wychodzi wiec na to ze musze to zrobic do 26 marca. Tymczasem ustawa ma byc rozpatrywana przez Sejm w I kwartale ,czyli tak naprawde moze to byc np. 30 marca. Jak ja mam isc do pracodawcy i pisemnie informowac o checi wykorzystania macierzynskiego skoro nawet jeszcze ta ustawa na ten dzien nie jest ani podpisana, ani nic nie bedzie jeszcze w tej sprawei zrobione. Juz nie mowie o kobietach które maja termin porodu na np 20 marca. one ten fakt musza zglosic jeszcze wczesniej jezeli chca otrzymywac zasilek macierzynski w wyokosci 80%. Czy wsrod Was są Panie, które planuja iść na roczny macierzyński?Jakie są Wasze wniosku na ten temat? Ja chyba pokusze sie o napisanie e-maila do MPiPS, zobaczymy co odpowiedza, bo dla mnie to jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarzec
hej ja mam termin na 16 marca!! już niedługo i w sumie doczekać się nie mogę a po cichu mam nadzieję, że wcześniej nasze maleństwo przyjdzie na świat bo już mam dosyć mojego lekarza i nie chcę go oglądać już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy może któraś będzie rodzić w marcu w Lublinie? (np. w szpitalu na Jaczewskiego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja - mum
witam wiosenne mamusie:) mam pytanie czy któraś będzie miała(a może już miała) cc ze wskazań w szpitalu na madalińskiego i wie jak to wygląda w praktyce? czy jak będzie pieczątka ordynatora i wyznaczona data cc na zaświadczeniu które mam od innego specjalisty to da mi pewność, że nikt nie zacznie kręcić nosem? nie chciałabym dodatkowych stresów przeżywać :/ pozdrawiam i życzę Wszystkim powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa mama
ja będę rodziła w marcu ;) w Lublinie ale nie na Jaczewskiego ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna uj
Drogie Panie, Jestem położną piszącą pracę magisterską. Poniżej znajduje się link do ankiety, którą w tej pracy wykorzystam. Bardzo proszę o wypełnienie panie między 37 a 42 tygodniem ciąży. http://www.ankietka.pl/ankieta/107320/kwestionariusz-ankiety.html Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazell
Alfa-beta-omega -czy Ty nie miałaś terminu jakoś na kwiecień 2012? Kurcze tak sie mi wydaje,ze pamietam cie z tamtego wówczas forum:) Jeśli Ty to TY :D to trzymam za ciebie mooooocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie pisałam bo jakos czas tak leciał ze nie było kiedy, w miedzy czasie troche komplikacji się pojawiło i tak komp poszedł w odstawke. Ale chciałam sie pochwalić że urodziłam synka 27 lutego:) niestety albo stety poród zakonczył się CC w 40 tyg+5 dniu jestesmy w domku i przyzwyczajamy się do nowej roli , choć łatwo nie jest... karmienie piersią tez nie jest tak pięknym uczuciem jak wszedzie opisuja... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj muszynianko - gratuluje. Zalogowałas się na nowe forum, może spróbuj napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmamaaaaaa
Do macierzyński 2013 Jak chcesz zgłosić pracodawcy coś, co jeszcze nie weszło w życie :D Ludzie mnie ciągle zaskakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liath
Witam, jestem tu nowa. Nigdy jeszcze nie byłam w ciąży chociaż z mężem staramy się już prawie 4 lata. Mam teraz nowego lekarza i 4 cykle monitorowane za sobą u niego. W tym cyklu miałam podane tabletki na przyrost pęcherzyków i wyrosły 3 piękne jajeczka :). W 19dc miałam zastrzyk z Ovitrelle zeby pękły i okazało się że pękły dwa jajeczka co sprawdzono w 23dc. 28dc zle sie poczułam miałam mdłości i bóle brzucha jak na @ albo biegunkę do tego zawroty głowy i ciągle płacz. w 29 dc robiłam test ale nic nie wyszło. Jednak wciaz lekko pobolewa mnie brzuch i jestem wciąż zmęczona. Poradzcie mi prosze czy jest sens powtorzyc juz test czy robic bete dzic 32dc. Dodam tylko ze moje cykle sa rozne od 28 do 57dni w zależnosci od tego czy sa stymulowane lekami. Prosze poradzcie mi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidia
Chela ferr bio complex to moim zadniem najlepszy suplement jaki można brać przed ciążą jak i w trakcie jej. Bardzo fajnie, że jest to polski produkt od renomowanej firmy z tradycjami farmaceutycznymi. Polecam, sama stosowałam i wszystko było w jak najlepszym porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×