Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Bożka26 i dobrze najważniejsze jest spokojne podejście do tematu na luzie, choć wiem, że nie łatwo jest mówić. Ja również życzę Tobie i twojej rodzinkę zdrowych, spokojnych świąt, pełnych ciepłą rodzinnego i pogody ducha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka to pierwszy raz Kochana wiec nic a nic sie nie przejmuj, a ze cykl byl inny, no coz, moze i emocje tez zrobily swoje :) nastepnym razem sie uda ;) pierwszy cykl za Toba, malo spotykane aby konczyl sie od razu ciaza ;) ale macie mnostwo unioslych prob przed soba, cieszcie sie tym poki co ;) bo jak juz dzidzia sie pojawi to czesciej brzuszek bedziecie obserwowac niz sie przytulac :D zycze Ci jednak aby Nowy Rok przyniosl szybko spelnienie marzen, marzenia ;) i daj znac jak juz sie spelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z marca13
a powiedzcie dziewczyny jak są ułożone Wasze maluchy w brzuchu? mój jest miednicowo , chyba się jeszcze przekręci co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synus jst ulozony tak ze ma glowke pod moim serduszkiem a kopie mnie nozkami po jajnikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z marca13
hmm to tak samo jak moja córa, jestem teraz w 26 tyg i 1 dzień, dziś miałam usg i jest położona miednicowo, lekarz mówił że jeśli się nie obróci to cc, ale ma jeszcze czas na fikołki. Nie mniej trochę się wystraszylam CC , sama nie wiem co gorsze, poród sn czy miesiącami gojąca się bolesna rana na brzuchu . coż najważniejsze żeby malutkiej poród przebiegł "gładko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest powiedziane ze kazda cesarka jest lekka/ciezka i odwrotnie, co kobieta to opinia, niektore uwazaja ze tylko cc niektore ze cc jest straszne... nie wiadomo jak to z nami bedzie :) a maluszki maja jeszcze czas zeby sie z 10 razy obrocic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanciu ja też darzę cię ogromną sympatią:) jak zresztą wszystkie dziewczyny z forum. Nie mogę znaleźć linka do forum prywatnego. proszę podeślijcie jeszcze raz. postaram się wkrótce zarejestrować. u mnie wszystko ok:) kancia jak ci wyszła glukoza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, fajnie że jesteś:) Chwilowo jakiś problem z serwerem i sama nie mogę się zalogować. Jak tylko mi się uda to zaakceptuję. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych świąt dziewczyny:)) duzo radosci w oczekiwaniu na maleństwo:)) niech Wam sie wszytsko układa tak jak planujecie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimanczykowa
temat umarł..... szkoda.... pewnie rejestracji nie przejde , a miło było Was podczytywać... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszynianka, pszczółka maja - Wy nie chcecie dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
a jakiem witaminki bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
ja zaczęłam dopiero w 3 miesiącu LadeeVit, ciężko je dostać, ale maja dobry skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa mama
Dziewczyny które podkłady poporodowe polecacie? tyle tego jest że niewiem co wybrać ;) Wiem że mamy z tego wątku polecały jakiegoś sprzedawcę ale nie moge teraz go znaleźć :) Będe wdzięczna za pomoc :) Witaminki biorę femibion + magnez dodatkowo :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze czasem?? pewnie forum zamknięte wciągneło Was na maxa:)) ja ostanio mniej czasu na kompa. duzo załatwiania mieliśmy i zawirowan odnosnie mieszkania, niestety nic lepiej:( a ja rosne i rosne, brzuch już naprawde spory, na wadze jednak nie tak duzo bo +5 od poczatkowej. ale do tej pory zdarza mi sie "poprzytulać " z kibelkiem:( wkoncu sie ogarnełam i zakupy częsciowo już porobione:) zostały sprawy kosmetyczne. przemeblowalismy troche w pokoju i jakos uda sie wcisnąc łóżeczko ktore czeka w gotowosci. ale ogólnie troche przeraza mnie to wszytsko, ze ten czas tak szybko zleciał, wkoncu juz 34 tydz, do konca juz tak neiwiele.... a ja czuje ze dalej nic niewiem co i jak:)) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, zaglądacie tu jeszcze czasem?? pewnie forum zamknięte wciągneło Was na maxa:)) ja ostanio mniej czasu na kompa. duzo załatwiania mieliśmy i zawirowan odnosnie mieszkania, niestety nic lepiej:( a ja rosne i rosne, brzuch już naprawde spory, na wadze jednak nie tak duzo bo +5 od poczatkowej. ale do tej pory zdarza mi sie "poprzytulać " z kibelkiem:( wkoncu sie ogarnełam i zakupy częsciowo już porobione:) zostały sprawy kosmetyczne. przemeblowalismy troche w pokoju i jakos uda sie wcisnąc łóżeczko ktore czeka w gotowosci. ale ogólnie troche przeraza mnie to wszytsko, ze ten czas tak szybko zleciał, wkoncu juz 34 tydz, do konca juz tak neiwiele.... a ja czuje ze dalej nic niewiem co i jak:)) pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
marcowa mama po co Ci dodatkowy magnez? Może bierz tabletki, które go już zawierają jedna tabletka mniejsze obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa mama
allegra biorę magnez bo tak mi gin zalecił na skurcze łydek, a witamin nie chce zmieniac na inne bo ogólnie po tych sie dobrze czuje a miałam matruelle czy cos takiego i kiepsko je znosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Muszynianka. Zapraszamy do nas na forum:) www.wiosennemamy2013.fora.pl Dużo się dzieje i jest z kim pogadać bez złośliwości. U mnie też co raz bliżej końca i mimo że to druga ciąża zaczynam fixować :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asia:) hej dziewczyny:) Ja jestem już po pierwszym KTG, mały odwrócony głowka w dól i wazy ok 2400, także nie jest źle:)) Za to mi jeszce gorzej niz było, doszły bóle pachwin i zaczynam się bujac jak mały pingwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
marcowa mama ja biorę LadeeVit i one też już maja magnez właśnie, 1 tabletka ze wszystkim mniejsze obciążenie dla żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bo zrobionych badaniach gin zalecil brac potas, ktory odpowiada za skurcze ktore mi doskwieraja, ja bylam zawsze przekonywana ze to magnez a to glownie potas. Choc i magnez i potas trzeba zbadac. Ja biore femibion 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
mnóstwo tych badań! I wszystko musi być w normie, dlatego ja biorę kompleksowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynianka.....
ja biore pharmaton matruella, dodatkowo lekarka kazała brac żelazo to mam chela-ferr, a na mocz dostałam furagin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×