Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka321

Kryolan podkład

Polecane posty

Gość anka321

Witam mam pytanie dotyczca podkladu mam bardzo jasna cerę mozna powiedziec ze trupią:-) jest sucha ale ja nawilzam odpowiednio i zawsze jak nie jakies za czerwienienie to krostka i mysle nad 2 podkladami tylko nie wiem ktory bedzie dla mnie lepszy chce zeby mi to zaslonil wszystko 1 Kryolan TV Paint Stick Podkład 2 Podkład w kremie Ultrafoundation Kryolan moze ktos uzywal ktoregos albo uzywa jaki polecacie dziekuje za porady z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używałam Paint Sticka
Ja używałam (używam) Paint Sticka. Od zawsze używały go moja mama i ciocie, więc i ja zaczęłam - najpierw dostałam końcówkę od mamy do wypróbowania i nawet mi podpasował, kupiłam go i ja. Po dłuższym używaniu jednak go odstawiłam. Najłatwiej napisać plusy i minusy + idealne krycie! + długo się trzyma na twarzy + bardzo wydajny, od listopada 2011 zużyłam połowę (chociaż od jakiegoś czasu nie maluję już nim całej twarzy) - ciężki, za ciężki na co dzień, pod koniec dnia cera jest bardzo zmęczona - podkreśla wszystkie suche skórki, więc musi być nałożony na idealnie gładką i nawilżoną twarz - można sobie zrobić maskę nakładając go bardzo dużo Teraz używam go tylko na większe wyjścia (sylwester, wesele, studniówka), na co dzień jako korektor, bo podleczyłam twarz i na całość twarzy używam lżejszego podkładu. Punktowo - tak, na całą twarz - nie, tylko okazyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używałam Paint Sticka
Chyba że masz naprawdę bardzo dużo do zakrycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka321
ogólnie to ja sie nie malowalam wiem ciezko uwierzyc ale juz najwyzsza pora bo mam 22 lata i trzeba jakos wygladac wiec co polecacie ja chce na cala twarz bo jak to bedzie wezme gdzie mam krosty czy cos to jak to bedzie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używałam Paint Sticka
Na całą twarz będzie zbyt ciężki. Opiszę Ci może mój makijaż krok po kroku. 1. Myję buzię żelem Lirene nawilżającym, nie wysusza, jest bardzo łagodny. 1-2 razy w tygodniu po tym żelu myję buzię dodatkowo mydłem siarkowym (nie częściej, bo za mocno mnie wysusza, ale leczy krostki i zaczerwienienia, dodatkowo matuje) 2. Nakładam krem dla dzieci Babydream Gesichts und Korpercreme z rossmanna, błyskawicznie wchłania się do matu, nawilża, nie zapycha :) 3. nakładam cieniutką warstwę wygładzająco - matującej bazy silikonowej Eveline do cery normalnej i mieszanej. Po niej podkład utrzymuje się duuużo dłużej niż normalnie :) 4. Kiedyś w tym momencie kładłam na całą twarz Paint Sticka. Przez jakiś czas to nie zaszkodzi, ale na dłuższą metę cera robi się bardzo zmęczona. Więc teraz nakładam Paint Sticka na pojedyncze krostki, trochę na cienie pod oczami (chociaż to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale chwilowo nie mam korektora pod oczy) i na jakieś tam zaczerwienienia. 5. Na całą twarz nakładam lekki podkład, różnie, czasem jest to Lirene Shiny Touch, czasem Max Factor xperience, czasem taki taniutki Vollare, ale w żadnym z tych trzech nie ma bardzo jasnego odcienia... :( Musiałabyś poszukać czegoś innego lekkiego i jasnego. Jeżeli trzeba to poprawiam zaczerwienienia Paint Stickiem 6. Pudruję się pudrem Rimmel Stay Matte 7. Róż/bronzer na policzki, obecnie mam jakieś tanie kuleczki brązujące, ale nie pamiętam firmy, bo pudełko mi się rozpadło i przełożyłam je do innego. Wydaje się tego dużo, ale nie wychodzi z tego tapeta, tylko właśnie lekkie, naturalne wyrównanie koloru twarzy. Jeżeli po umyciu i nakremowaniu buzi nałożyłabyś tylko paint sticka, miałabyś maskę świecącą się po kilku godzinach, a po dłuższym stosowaniu bardzo zmęczoną cerę. Nie gwarantuję jednak, że wszystkie kosmetyki podpasują i Tobie, ale masz obraz mniej więcej, jak to wszystko nakładać i czego szukać :) Oraz ze nie wystarczy tylko sam podkład, żeby to dobrze wyglądało. Kupując wszystko na raz wyjdzie drogo, ale produkty są bardzo wydajne i wystarczą Ci na długo. Przykładowo bazę Eveline (20zł) mam już pół roku i nadal mam jeszcze 1/3 tubki, a używam jej codziennie, nigdy od stycznia nie nałożyłam podkładu bez bazy :) Paint stick używany jako korektor posłuży Ci baaaardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka321
dziekuje ci bardzo ze mi opisalas to wszysto ciekawi mnie te mydło siarkowe napewno go sprawdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×