Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

do osób którym pomoglam kulinarnie

Polecane posty

zmykam z kafe powod w innym topiku jak cos walic na maila dzieki wszystkim za mile rozmowy ewcia ruda calluna margolka karola i innym 3majcie sie cieplo sciskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacia nie przejmuj się
zgorzkniałymi frustratkami, ściskam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciulku a gdzie powód
odejścia? daj linka. Ja sie załamie kacia nie odchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciu a dlaczego odchodzisz
??? nie wiemy gdzie napisałaś powód, czy możesz nam to samo napisać tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroci
spoko wroci pod innym nickiem:) kazdy wraca.za duzo napisala o zyciu prywatnym i nabijaja sie z niej .to jest pewnie powod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola hola
a gdzie przepadły wpisy negatywne acz nie wulgarne ? czyli co ? jest to topik pożegnalny kacii (nie pierwszy) z samymi superlatywami ?:) po jaką cholerę żegnasz się z wszystkimi ? liczysz na to , że będziemy błagać cie o pozostanie ??:D o nie kaciu , nie , próbowałaś się wylansować , ale tylko próbowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lans na gotowaniu?
Żaal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5261564 Powod tutaj Calluna serce moje maila Ci wyslalam Dla tych ktorym sie nie chce calego topiku czytac zle niefortunnie wyrazilam swoje zdanie ze przepis na panierke podam tylko na e-maila Posypal sie stek obelg bluzgow wywlekanie brudow z mojego zycia prywatnego A to dlatego ze nie podalam rzepisu na kafe Zarzucono mi ze biore prowizje od maila ze zarzuce skrzynki spamem etc etc Co bardziej chamskie jednostki wywleky pewbne fakty z mojego xycia prywatnego o klopotach jakie mialam i kiedys pisalam na kafe Sprawa dla mnie jest jasna Ci ktorzy chca korzystac z moich poraf maila znaja jak nie piszcie na kade jak bede mogla pomoge Za wiele na kafe chamstwa prymitywizmu na kafe Napisalm do moderacji i do redakcji o2 Czekam na reakcje Dziekuje wszystkim ktorzy byli przy mnie gdy mialam kryzys ktorzy mnie wspierali jak mialam dola vbylo mi smutno i zle Wole sie zjac czyms pozytecznym a nie czytac wpisy powalencow na kafe ktorzy nic soba nie reprezentuja Dzieki jeszcze raz za wszystko 3majcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczucie kaciaa, ze i ciebie dopadly te zolzy :o zwierzanie sie z prywatnego zycia mozna przyplacic tylko bezinteresowna zemsta tych debili, stad najlepiej sie udzielac anonimowo, a sprawy towarzyskie zostawic na bezpieczne od troli rejony ;) maja te typy jakas nienazwana satysfakcje z anonimowego okazywania swojego prostactwa i frustracji, no i pozostaje im tylko wspolczuc braku przyjemniejszych powodow do satysfakcji. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż, kaciaa
idiotkę zrobiłaś z siebie koncertową :D najpierw chuj wie czemu nie chcesz podać przepisu na gównianą panierkę na forum - o.k., widocznie masz okres :O ale obiecujesz podawać na maila i nagle coś ci odpierdala i piszesz "koniec, już nie podaję", a dziewczyny tak ładnie prosiły, jedna synkowi chciała zrobić przyjemność :O suka z ciebie, więc się nie dziw, że za chamstwo dostałaś chamstwo aha, a w wolnym od kafe czasie postudiuj słownik, bo twój tekst, że jesteśmy ZAWISTNE o wirusy, powalił mnie na łopatki :D kiedy wreszcie tępe szmaty nauczą się znaczenia słowa "zawiść"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby jak mamy ci pomoc jak nie
kaciaa ja cie zawsze lubilam; na akfe byam rzadko, ale twoje wpisy wydawaly sie sensowne jednak ta akcja z panierką - porażka. wez sobie ten temat przeczytaj jeszcze raz, ale wyobraz sobie, ze jestes z boku... wielka pani, temu da przepis a potem juz nie. co to, jakis plebiscyt, ze wybrywa 10 pierwszych osob? to trzeba bylo tak na wstepie napisać. i jeszcze sie unosilas honorem nie wiadomo o co. o panierke? zalosne to. ktos oskarzyl o wirusa - bo na kafe nieraz byly osoby, ktore obiecywaly jakies cua na meila - ebooki, zdjecia itp, a potem sie okazalo, ze zdobywali maile za kase. Moze ktos niezorientowany, kto cie nie znal - tez mogl tak pomyslec? nie wszyscy siedzą na kafe godzinami i w ogole na necie, zeby się znac i wiedziec, komu ufac, a komu nie. cala ta akcja wygląda mniej więcej tak: dziewczynka na szkolnym placu zabaw nagle krzyczy: mam super cukierki, takie jak ferrero ale sama zrobilam i są lepsze! godzinami robiłam! kto chce! zlatuje sie tłum dzieci, kilka pierwszych dostaje, ale nie wolno im powiedzieć innym, jak ten cukierek smakuje. Wtem, choc dziewczynka ma cukierkow tysiac, mowi - juz koniec, nastepne dzieci nie dostaną, a co! mam, ale nie dam! haha! jedne dzieci prosza, inne z żalu mówią, że pewnie zatrute te cukierki, inne jeszcze wietrzą podstęp - wszka nie ma nic za darmo. w koncu gdy dzieci wiedza, ze nie ma szans na cukierki - idą sobie, odwwracają się od dziewcyznki, a ta mówi: już więcej nie bede sie z wami bawić, mam was dość, ide sobie. dzieci i tak mają to w doopie i zabawa toczy sie dalej, tylko ze bez kacii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa marynia to ja
PANI WYŻEJ PIĘKNIE TO OPISAŁAŚ DLATEGO DODAJĘ PRZEPIS NA CUDOWNĄ PANIERKĘ KACI KTÓRĄ DO MNIE WYSŁAŁA ALE JEST JAK PIES OGRODNIKA PROSZĘ O TO PRZEPIS NA TO CUDO Make tortowa przesiewamy przez sito. Dodajemy plaska lyzeczke proszku do pieczenia sol przyprawe do kurczaka czosnek granulowany pieprz kolorowy papryke pikantna lub chilli cayenne wszystko dokladnie mieszamy. Do drugiej miski nalewamy lodowata wode. Piers z kurczaka rozbijamy kroimy w poprzek na dwa a jeszcze lepiej na 3 kawalki. Panierujemy w mace z przyprawami a nastepnie w lodowatej wodzie . Czynnosc powtarzamy 2 lub 3 razy Smazymy w glebokim oleju na zloty kolor Np Hamburger bulki najzwyklejsze kajzerki podpiekamy w opiekaczu badz na grillu. Sosem ( rowne proporcje majonez smietana, szczypta soli i plaska lyzeczka od herbaty sosou sojowego oraz drobno posiekany ogorek zielony razem mieszamy ) tym wynalazkiem smarujemy bulke. Na sam spod dajemy salate zielona potem naszego kuraka na niego cienkie plastry pomidora badz ogorka kiszonego albo i to i to co lubimy. Przykrywamy pokrywe jemy ze smkiem pyszotka jest :) W taki sam sposob mozna przyrzadzic inne czesci z kuraka palki skrzydla badz inne mieso ( poledwiczka wieprzowa ) czy fruti di mre ( krewetki ) Przepis powstal w oparciu o przepis z netu plus wnikliwe studiowanie skladu panierki KFC jaka kupuje w sklepie casablanca badz ale dobre Prosze o nieudostepnianie na kafe i SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja piszę
DZIEWCZĘ WYŻEJ CUDNIE TO OPISAŁAŚ DLATEGO DAJĘ WAM PRZEPIS KTÓRY KACI DO MNIE WYSŁAŁA OTO TO CUDO Make tortowa przesiewamy przez sito. Dodajemy plaska lyzeczke proszku do pieczenia sol przyprawe do kurczaka czosnek granulowany pieprz kolorowy papryke pikantna lub chilli cayenne wszystko dokladnie mieszamy. Do drugiej miski nalewamy lodowata wode. Piers z kurczaka rozbijamy kroimy w poprzek na dwa a jeszcze lepiej na 3 kawalki. Panierujemy w mace z przyprawami a nastepnie w lodowatej wodzie . Czynnosc powtarzamy 2 lub 3 razy Smazymy w glebokim oleju na zloty kolor Np Hamburger bulki najzwyklejsze kajzerki podpiekamy w opiekaczu badz na grillu. Sosem ( rowne proporcje majonez smietana, szczypta soli i plaska lyzeczka od herbaty sosou sojowego oraz drobno posiekany ogorek zielony razem mieszamy ) tym wynalazkiem smarujemy bulke. Na sam spod dajemy salate zielona potem naszego kuraka na niego cienkie plastry pomidora badz ogorka kiszonego albo i to i to co lubimy. Przykrywamy pokrywe jemy ze smkiem pyszotka jest :) W taki sam sposob mozna przyrzadzic inne czesci z kuraka palki skrzydla badz inne mieso ( poledwiczka wieprzowa ) czy fruti di mre ( krewetki ) Przepis powstal w oparciu o przepis z netu plus wnikliwe studiowanie skladu panierki KFC jaka kupuje w sklepie casablanca badz ale dobre Prosze o nieudostepnianie na kafe i SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie kaciaa
nie znałam tematu, teraz wiem, że jednak ty jesteś jakaś dziwna:O Może to za sprawą alkoholu który spożywasz razem z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja piszę
sorry 2 x mi się napisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little......
kaacia chciala pokazac swoja wyzszosc a wyszedl z niej plebs... Moze to kompleksy kaaciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość error error
Skoro jest juz przepis(dzieki do pani wyzej) napisze,ze to zadne cudo...; ale najochydniejszy jest sos do hamburgerow...tragedia-to jest wysmakowane i zdrowe? raczej sam tluszcz.. A jak zrobic hamburgera to chyba kazda z nas wie od lat-ze sie daje pomidora, salate,jakiegos ogorka,kladzie kotleta,jakis sosik i przykrywa gorna polowa buly...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kaciaaaaa
szantażem daleko nie zajedziesz po co to straszenie prokuraturą?!?????? sama na siebie bicz ukręciłaś :-O zycze ci dystansu do siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ten przepis jest podany
przez kacie to oczywiście jak zwykle ukradziony i przywłaszczony jako swój :o tak samo na hamburgera, identyczne przepisy sa na youtubie wykonane przez pael "kocham gotować" Kacia już nieraz podawała tutaj przepisy jako swoje a okazało się że na necie takie same przepisy były na blogach o gotowaniu. A później cieszyła się, że ludzie myślą że jest wielkim znawcą i zna się na gotowaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd uucmgkglfld
Przepis jest podobny ale nie ten sam. I dajcie jej już spokój. Na panierkę kfc jest w necie multum przepisów jeden i ten sam powtarza się na wielu blogach. A kacia uczciwie napisała że jest zmodyfikowany z netu i o gotową panierkę. jad w was straszny. campari tylko linki wkleja ale do obelg pierwsza. Wychodzi z was to , kim naprawdę jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×