Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AXCV

Mój ojciec związał się z moją koleżanką.

Polecane posty

Gość AXCV

Mam 18lat. Moi rodzice są po rozwodzie od 14lat. Ja mieszkam w domu z moim samotnym 39letnim ojcem. Mamy bardzo dobre relacje. Mama ułożyła sobie życie z kimś innym i mają razem dwójkę małych dzieci. W sobotę byłem u znajomych na grillu, taka mała impreza. Zwinąłem się na chatę szybciej niż przypuszczałem. Po powrocie do domu usłyszałem dziwne odgłosy z sypialni ojca. Drzwi były w połowie otwarte i zobaczyłem jak mój ojciec uprawia seks z moją 18letnią przyjaciółką! Ona jest dla mnie tylko dobrą przyjaciółką, nie łączy nas nic więcej. Ja mam swoją dziewczynę. Później tłumaczyli mi się, że są ze sobą od dłuższego czasu i myślą o sobie na poważnie! Nie chcieli mi mówić o swoim romansiku za wcześnie. Chcieli się sprawdzić przez jakiś czas jak im będzie ze sobą razem, a dopiero gdy będą pewni swoich uczuć chcieli mi o tym powiedzieć, żeby w razie co nie robić nie potrzebnie szumu. Nie potraktowałem ich poważnie. Wyśmiałem ojca, a przyjaciółce powiedziałem dużo ostrych słów. Ojciec się do mnie nie odzywa. Ja nie wiem co zrobić, nie umiem sobie tego poukładać, dla mnie to nie normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×