Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babbyyjoggggger

MA KTOS WOZEK SPACDROWY BABY JOGGER CITY MINI....

Polecane posty

Gość babbyyjoggggger

czy sa tu mamy, ktore uzytkuja takich wozkow spacerowych, jesli tak to trzykolowe czy czterokolowe i jakie sa wady i zalety. prosze o opnie bo rozwazam kupno tego wozka dla poltoraroczniaka, wizulanie mi sie podoba, cena tez ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbyyjoggggger
*SPACEROWY-PRZEPRASZAM ZA BLAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość city elite
ja mam city elite, wiem że inny ale myślę że wykonanie podobne, więc ja jestem moim zachwycona. Przede wszystkim właśnie jakość wykonania super, wózek jedzie płynnie, gładko, ciuchutko, budka duża, nie trzeba folii przeciwdeszczowej. I najważniejsze to ten ich patent na składanie, jest naprawdę rewelacyjny, bardzo prosty w obsłudze. Jedyny minus dla mnie to że nie widzę dziecka, ale moje ma dopiero 6 miesięcy więc przy starszaku to już nie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam czterokołowy i taki zdecydowanie bardzej polecam , no chyba że chcesz z wózkiem biegać , to może warto Baby Joggery czterokołowe- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaJa
My mamy i polecamy:) Lekki, cichy, prosty w składaniu. Jak chcesz sprawdzić wózek przed zakupem to zobacz gdzie w PL w hotelu możesz wypożyczyć wózek na miejscu http://babyfura.pl/wynajem - my wynajęliśmy wózek w Sopocie i po powrocie wózek już zamówiliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

My mamy zakupiony w sklepie Tosia na promocji i nie narzekamy, a dodatkowo mieli nasz ulubiony turkusowy kolor 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×