Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jasnowłosa pulcheryja

czuję się nie kochana

Polecane posty

Gość jasnowłosa pulcheryja

wszystko co robi mój mąż dla nas mam wrażenie,że na siłę i z łachą. Kiedy go dotykam przy ludziach czuję jak sztywnieje.mnie też nie okazuje uczuć. mówię mu o tym to usłyszałam,że marudzę jak stara baba i nic mi nie pasuje ale chyba ma rację bo wychodzi na to,że upadłam tak nisko by żebrać o uczucia!? jeśli się kogoś kocha to chyba nie stanowi problemu i spontanicznie robi się przyjemność kochanej osobie. Ja nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Powiedzmy takie zainteresowanie czy jesteś zmęczona?,połóż się ,odpocznij ja się zajmę dzieckiem itp.itd. Jemu się nie chce to śpi,ogląda TV a mnie się nikt nie pyta czy mi się chce czy nie.Jest ładna pogoda,oczy na zapałki ale idę z dzieckiem. Jest robota to robię nie robiąc przy tym takich mecyi jak mm. Na zewnątrz uśmiechnięta,szczęśliwa a w środku staruszka. Czuję się jak NIC ,NIKT .Mój mąż woli bym udawała ,że jest ok. Myślę,że mam początki depresji.Mam głupie mysli , napisałam mu swoje przemyslenia i to ,że czuję się nieszczęśliwa a on mi odpisał "ty mnie juz nie kochasz prawda?" rozpirdzielił mnie tym na łopatki ,widzi ,że mam doła a martwi sie o siebie. nie moge w to uwierzyć. czuję ,że się wypaliłam , czuję się dennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×