Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość liczę na pomoc z waszej strony

Jakie kursy i szkolenia warto sobie zrobic???????????

Polecane posty

Gość liczę na pomoc z waszej strony

Studiuję zaocznie i pracuję. Niedługo kończę sesję i mam zamiar zapisać się na jakieś kursy. Jakie się opłacają waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siddharta88
kurs masażu erotycznego, nie musisz sie godzić na seks z facetem ale musisz zdjąć stanik podczas masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczę na pomoc z waszej strony
Ja poważnie pytam. Mam teraz sporo czasu i pieniądze z pracy więc chciałabym zrobić puki studiuję jakieś kursy przydatne do cv i przyszłej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczę na pomoc z waszej strony
seks mnie nie interesuje bo zawsze bede dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczę na pomoc z waszej strony
Widzę że dziś sami niepoważni na kafe. Czekam na inteligentne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maginna49
kurs barmanki zrób, barmanki mają wielkie mleczarnie tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczę na pomoc z waszej strony
Dodam że studiuję administrację więc może coś pod katem tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrr
Nie istnieje wyraz "puki", jeśli już, to "dopóki". Może kurs z książką od ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alejka;P
Pod kątem administracji jak najbardziej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
Tematyczne, które faktycznie mogą ci się przydać w pracy. Określ co chcesz robić, co jest na czasie, jakie prace powinnaś potrafić wykonać i dopiero wtedy się za nie zabieraj ;-) Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankabanka
ja robilam kurs na rzesy w goworku, poszlam tam bo juz wczesniej bylam u nich na kursie na wosk i za drugim razem tez bylo naprawde spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko związane jest z zawodem na jaki chcesz się zdecydować, ja często chodzę na kursy, szkolenia – poki jeszcze mam czas ;) niedawno byłem w ośrodku http://www.lenax.pl/ odbyłem kurs na suwnicę ( wiąże się to ściśle z moją pracą) wiadomo kursy nie są tanie, ale wszystko idzie w kierunku inwestycji samego siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może był na kursie makijażu permanentnego w salonie Perfect Glamour? Gabinet mieści się we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze kojarzę, że w tym gabinecie mozna zrobic kurs z mieszania pigmentów marki biotouche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeraża mnie dlaczego ludzie się tak nie dokształcają. rekrutujemy do dużego salonu firmowego ciągle nowych ludzi bo zwyczajnie nie ma w kim wybierać.żadnych kursów nie mają a jak już to zupełnie niepotrzebne typu własna motywacja.gdyby pomyślała jedna z drugą ,że do sprzedaży są potrzebne kursy nie tylko sprzedażowe ale też z umiejętności rozpoznawania waluty bo przecież klient płaci kasą to by od razu zapunktowała na rozmowie.wystarczy pomyśleć jaki kurs na jakie stanowisko.wiadomo ,że kursy złotówkowe są potrzebne wszędzie gdzie masz styczność z kasą.polecam zajrzeć na inwestycja w kadry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez się dziwie ze tyle osob się nie doksztalca, na przykład dla kosmetyczki, co wyzej piszecie, takie kursy jak makijaz permanentny w perfect glamour to jest niemalze obowiązek, w koncu SA nowe technologie itd. caly czas trzeba być na bieżąco, wiem cos o tym bo moja siostra prowadzi salon kosmetyczny i fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek kosik
Związane z pracą jaką wykonujecie. W Gaum robiłem szkolenie sprzedażowe - pracuję jako handlowiec. Powiedzmy, że samodzielne dojście do wniosków, które dostałem na szkoleniu jakby na skróty, zajęłoby mi kilka lat. Tutaj podano mi to na tacy i generalnie zdecydowanie odpowiada mi taka forma nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuje od paru lat jako przedstawiciel handlowy i już powoli ta praca zaczynała mnie nużyć, ale wiele dały mi szkolenia sprzedażowe organizowane przez tą firme http://www.exbis.pl/. Mają świetnych trenerów i można nabrać świeżego podejścia do swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monolamam
Ja się zastanawiam nad kursem fryzjerskim, ale trochę drogi jest. Na razie musiałam skorzystać z pomocy kosmetyczki:-D znalazłam tez ciekawą wyszukiwarkę www.estibook.pl. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poly88
Ja polecam kursy z makijażu, bo w ostatnich latach są bardzo popularne . Moim zdaniem najlepsze kursy oferuje hairXtend w Warszawie. Oferują nawet najnowsze techniki makijażu i wywabiania chemicznego. Ponadto uczyłam się pod czujnym okiem profesjonalistów , a ich porady były niezastąpione :) Szukają też modelek do praktyk, cena nie jest duża a efekty zadowalające http://www.hairxtend.pl/training/260 tutaj jest aktualna oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Na pewno warto zastanowić się nad szkoleniem dotyczącym sprzedaży, bo dzięki temu dużo prościej prowadzić swoją działalność. Wiem, że dobre kursy oferuje http://m-a-s.biz.pl/ więc warto wybrać się właśnie na takie szkolenie. To może być najlepsza inwestycja w Twoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowe - związane z tym, co się robi, z zainteresowaniami. Chcialam zostać kosmetyczką, to robiłam zawodowe w beauty lux i to mi do pracy zdecydowanie wystarczyło. Po prostu dojście do normalności wymagało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelyna
Ja skorzystałam z tej firmy http://www.szkolenia.innpuls.pl/. Idealne szkolenia dla pracowników, teraz wygląda wszystko zupełnie inaczej, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didi11
Na pewno warto wziąć udział w szkoleniach kosmetycznych http://www.cvacademy.pl/ Dzięki temu możemy poszerzyć swoje umiejętności oraz uczestniczyć w ciekawych pokazach wraz ze znanymi gwiazdami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×