Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuchnia

Kto poleci firmę-Kuchnie na wymiar Katowice

Polecane posty

W sumie od Katowic niedaleko w Olkuszu masz Vigo. http://www.vigomeble.pl/ Sprawdź sobie tą firmę bo z tego co widziałem to mają dobre ceny i do tego bardzo ciekawy asortyment także będzie w czym wybierać bez względu czy wolisz tradycyjną czy nowoczesną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz stronę WWW.Modnestol.pl Mnie zrobili piękną kuchnie. Biuro mają w Katowicach a stolarnie w Radomsku więc z cenami jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie www.meblejanas.eu jest oferta firmy która nam robiła meble kuchenne. Profesjonalne podejście, nie mam się do nich do czego przyczepić. Terminowo oddany projekt i tak samo meble zrobione na czas, zgodnie z umową. Nie używają jakiś tańszych frontów czy innych zamienników, zdecydowanie meble na wyższym poziomie niż te gotowce co się w sklepach widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to meble zamawiałam do kuchni od firmy z Cieszyna. Na stronie www.meblejanas.eu jest pełny opis tego co robią i jak robią. Pozytywne zaskoczenie co do materiałów które użyli, tu na pewno mogę wysoką ocenę wystawić. Jeśli chodzi o estetykę, jest rzeczywiście nowocześnie tak jak chciałam, choć nie ukrywam, że trochę dyskusji miałam przy projektowaniu, żeby przekazać w pełni moją wizję. Finalnie – udało się dogadać, co mnie bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie robili z firmy www..Modnestol.pl i było wszytko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna123456
Ja swoją kuchnie zamówiła na początku października w firmie http://modnestol.pl wczoraj był montaż. Szczerze mówiąc całość przerosła moje oczekiwania :-) . Namiar na nich dostałam od koleżanki z pracy która wcześniej meblowała u nich cały dom, łącznie ze schodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Rudy Śląskiej. U rodziców był problem z dopasowaniem kuchni, bo po wyjęciu starych mebli okazało się, że jest sporo dziwnych luk do zagospodarowania. Kontaktowałem się z kilkoma lokalnymi producentami, aż w końcu zdecydowałem się na współpracę z Adolux. Przedstawili mi najlepsze warunki, no i pan przy oględzinach faktycznie wykazał się dużą wiedzą techniczną. Projekt, wycena, montaż, transport bezpłatnie. Płacisz ogólnie za same meble i uczciwie pochodzą do sprawy. Nie widziałem, żeby meli gdzieś negatywne komentarze, dlatego wziąłem udział w dyskusji. Wiem, jak ciężko znaleźć wykonawcę na meble kuchenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problem z wąskim korytarzem. Chciałam postawić szafę, ale nie znalazłam żadnej normalnej w standardowych katalogach marketów. Z polecenia kontaktowałam się z producentem Adolux. Dojeżdżali do mnie panowie w Katowicach na bezpłatną wycenę i już od razu się zdecydowałam. Mam szafę tak sprytnie ustawioną i otwieraną, że w ogóle nikomu nie przeszkadza, a naprawdę sporo rzeczy się mieści. W drzwiach jest też lustro, więc korytarz wydaje się nieco większy niż w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Chorzów to warto zainteresować się ofertą mebli domowych na http://meble-24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagospodarowanie kuchni zamawiałem od podstaw w http://adolux-meble.pl. Na Śląsku gwarantuję nikogo lepszego nie znajdziesz i w racjonalnych terminach. Z niczym mi nie przedłużali. Mam kuchnię na wymiar w takim stylu, że centralny punkt stanowi blat, pod nim szafka cargo drewnopochodna na pierdoły do robienia typowych posiłków. Łatwa dostępność przez drzwi przesuwne (większa oszczędność miejsca). Reszta zabudowy pod sufit. Wszystko tam powciskałem, co było w domu. Do tego kilka hokerów, które można łatwo ukryć pod blatem. Projektant tam ma naprawdę łeb na karku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Żabiński
Ja polecam STOKAN.PL to firma która robi szybko (5 tygodni) i sprawnie a co najważniejsze za rozsądną cenę. WSZYSTKO OK OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia z firmą pana Janasa, tak też się ta marka nazywa Meble Janas (meblejanas.eu). Zrobili taki projekt jaki sobie z żoną wymyśliliśmy, wszystko na dobrej klasy materiałach, naturalne drewno, odpowiednio zaimpregnowane, zawiasy, prowadnice wszystko od sprwadzonego producenta a nie jakieś dziadostwo made in China.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polęcę firmę z Załęża . Wszystko było wmiarę na czas. Ściany miałam krzywe ale podocinali meble na miejscu i wszystko ładnie się spasowało. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam firmy AMPOL KATOWICE najgorsza firma meblowa w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto podpytać o takie meble w Adolux-ie w Świętochłowicach (mają swój portal: http://adolux-meble.pl/). Robią w zasadzie wszystko. Ja kupowałem u nich szafę wnękową i też kuchnię robili mi na zamówienie. Terminowi, dokładnie, nie ma u nich problemów z jakąś fuszerką, słabymi plastikowymi zawiasami i innymi tego typu historiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RŚ
Nie polecam firmy Śląskie Kuchnie z Piekar Śląskich - po montażu w ogóle nie reagują na zgłoszenie, jakby nie było klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę w rustykalnym stylu zrobili mi kuchnię http://indecokrakow.pl. Takie rozwiązanie mi doradzono, bo nawet specjalnie się nie znałam na zasadach aranżacyjnych. Dużo inspiracji, kuchnia ładnie wygląda i jest przede wszystkim łatwa w obsłudze. Na sprzęt AGD, który mieliśmy już w domu również znalazło się wystarczająco miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darikii

Kuchnię zamawiałam na wymiar w zeszłym roku, wszystkim zajęli się ludzie ze Świętochłowic z Adoluxa (tu masz do nich namiar adolux-meble.pl). Profesjonalizm od początku do końca, meble takie jak miały być, wszystko się zgadza z tym co ustalaliśmy jeszcze na etapie projektowania. Teraz mam w planie zamówić też u nich dużą szafę przesuwną do przedpokoju, już jesteśmy wstępnie dogadamy. Bardzo sympatyczni ludzie, można o wszystko zagadać, nie są problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALicjalipiec

Polecam galerie wnętrz Home Concept. Można tam dostać piękne, funkcjonalne meble na wymiar w STUDIO VISUAL FORM (mam nadzieję, że dobrze napisałam). Dla nas to był bardzo dobry wydatek, kuchnia jest piękna a ja gotuje bardzo dużo i nie mogłabym mieć niepraktycznej kuchni. Jest tam też salon Piekarniki Parowe com. Kupiłam tam mój ukochany już teraz sprzęt i jestem bardzo zadowolona. Pierwszy raz mi wyszła pyszna beza a to moje utrapienie hah tak nawiasem mówiąc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ciekawe przykłady kuchni http://adolux-meble.pl/kuchnie.html i faktycznie tak to wygląda w wykonaniu tego producenta. Nie masz ściemy w galerii i faktycznie widzisz, co zamawiasz, co jest obecnie rzadkością. Mam bardzo wysoko zabudowaną kuchnię, scaloną do tego ze względu na dużą rodzinę. Mieliśmy niewielką przestrzeń, a duże potrzeby w kwestii składowania dodatkowych akcesoriów. No i przy projekcie udało się to fajnie rozwiązać. Też korzystnie cenowo, bo jakoś specjalnie nie dopłacałem. Cennik raczej zgodny z branżą, czasami poniżej. Zależy, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz. Fachowcy na pewno. Na Śląsku uczciwa ekipa, działają od dwudziestu lat pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo ciekawe przykłady kuchni adolux-meble.pl/kuchnie.html i faktycznie tak to wygląda w wykonaniu tego producenta. Nie masz ściemy w galerii i faktycznie widzisz, co zamawiasz, co jest obecnie rzadkością. Mam bardzo wysoko zabudowaną kuchnię, scaloną do tego ze względu na dużą rodzinę. Mieliśmy niewielką przestrzeń, a duże potrzeby w kwestii składowania dodatkowych akcesoriów. No i przy projekcie udało się to fajnie rozwiązać. Też korzystnie cenowo, bo jakoś specjalnie nie dopłacałem. Cennik raczej zgodny z branżą, czasami poniżej. Zależy, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz. Fachowcy na pewno. Na Śląsku uczciwa ekipa, działają od dwudziestu lat pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1243

Firma http://kuchniezklasa.pl działa na terenie miasta Katowice i zajmuje się projektowaniem i produkcją wszelkiego rodzaju mebli na wymiar zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Specjalizujemy się w kuchniach na wymiar. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkujemy kuchnie i meble z klasą charakteryzujące się wysoką trwałością i jakością wykonania. Zapewniamy własny transport oraz montaż. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto sprawdzić różnych wykonawców, by w miarę możliwości porównać sobie wykonawców. U mnie ostatecznie meble w kuchni i potem szafę robiła firma www.adolux-meble.pl i jestem zadowolony, tak więc mogę polecić tą firmę, ale sam również sprawdzałem różnych wykonawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eterno kuchnie na wymiar w Katowicach - mają niesamowite realizacje 🙂 Do każdego projketu podchodzą indywidualnie. I nie ma nawet jakiegoś długiego czasu oczekiwania. SKontaktuj się z nimi i obgadaj szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2020 o 12:15, sylunia1 napisał:

Eterno kuchnie na wymiar w Katowicach - mają niesamowite realizacje 🙂 Do każdego projketu podchodzą indywidualnie. I nie ma nawet jakiegoś długiego czasu oczekiwania. SKontaktuj się z nimi i obgadaj szczegóły.

Eterno Kuchnie na Wymiar - są najlepsi 🙂 Potwierdzam i również się podpisuję pod tą rekomendacją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie to polecam meblemad.pl. Mam robioną kuchnię i gabinet przez nich, meble świetne jakościowo, ale też pomieszczenia nie były zbyt duże więc to bardzo funkcjonalnie rozwiązali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×