Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zanwiwi22

starania od roku i nic

Polecane posty

mam pytqnie kiedy najłepiej starac sie o dziecko wiem ze w dni plodne ale staramy sie a i tak od roku nic po kazdym sexie wszystko zemnie wyplywa czesto mam geste sluzy biale ałe ciazy ni widu ni slychu .robimy to prawie codzienie od roku i nie zabezpieczamy sie i nic dalej . Czy moze zrobic testy na płodnosc moj chłopak ma juz jedno dziecko wiec on jest plodny moze powinam zrobic badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noe jest powiedziane, ze jak partner ma juz dzieci to nadal jest u niego wszystko w porzadku. Wiele moze sie zmienic w nasieniu, wiec warto je zbadac, a ty bylas u ginekologa sprawdzic czy jestes zdrowa, robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ale tylko wtedy mialam jakiegos wirusa cos przeziembienie czy jakos tak wyleczhlam i teraz dopiero postanawiam sie zapisac do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak wam rok nie wychodzi to warto sie wybrac na wizyte. Porobi ci wszystkie badania i bedziecie wiedziec na czym stoicie. Moze masz niedrozne jajowody i jajeczko nie ma jak sie dostac do macicy. Mialas jakies operacje lub zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyn moze byc cala masa
rok to jeszcze nie tragedia taka a problemy z plodnoscia moga byc np wlasnie pogorszenie nasienia problemy hormonale przeciw ciala wrogi sluz nie drozne jajowody brak owulacji itd itd ale rownie dobrze blokada psychicznna gdy die za bardzo chce stara wylicza dni plodne itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyczyn moze byc cala masa
aaaa i codzienny sex nie sluzy zaplodnieniu a ile ty masz lat? bo mam wrazenie ze 15 bardzo dziecinnie piszesz:o "wszystko ze mnie wyplywa"..."mam gesty sluz" no ty chyba normalne co ty tego nie wiesz logiczne ze wyplywa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale pisze z tełefonu mam 22 łata i pisze bo wczesniej tym sie nie interesowałam dopiero zaczynam sie tym interesowac bo chce zalozyc rodzine . Poprostu pujde do ginekologa i sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a operacji zadnej nie mialam moze zabardzo chce i kest blokada psychiczna i to chyba to ale i tak pujde do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialamasajka
Kup sobie testy owulacyjne albo mikroskop owulacyjny - polecam to drugie, bo jest wielokrotnego użytku. Kochajcie się tylko w dni płodne, plemniki będą silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie staraczka 86
staralam sie ponad 2 lata. lekarz do ktorego chcodzilam stwierdzil ze nie bede mogla miec dzieci z mezam mial malo ruszajace sie plamniki ale zaczal brac wit e i cynk wyniki sie poprawily a ja dalej nie moglam zajsc w ciaze. probowalam roznych sposobob i testow owulacyjnych tez. w koncu duzo poczylamam o castagnusie zaczelam go brac. i PRZEDE WSZYSTKIM odpuscilam sobie juz a kochalismy sie raz na tydzien. i co ... zjadlam 28 tabletek dostalam tylko plamienia zrobilam test ii niespodzianka ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooooooooooo
my też sie staramy roczek i nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×