Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karuzelamarzennn

jaka sukienka na wesele we wrzesniu, osoba towarzyszaca

Polecane posty

Gość karuzelamarzennn

poleccie cos prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuzelamarzennn
bardziej cos jak pierwsza asymetria ok ale nie za krotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że można iść w czarnej sukience na wesele? Zastanawiam się też właśnie czy wypada. Wcześniej widziałam już kilka pań w czarnych sukienkach, ale wciąż mam obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna_kobiecina
właśnie miałam zakładać nowy temat o kolorze sukienki. Jestem już dojrzała, idę na wesele bez męża bo jest w pracy za granicą. Idę z dwiema nieletnimi córkami. Nie mam naprawdę kasy, bo akurat tak się składa ze chłop mi nie daje. Córeczki będą wystrojone jak to młode dziewczyny. Ja zamiarowałam iść w spódnicy i bluzce. Kilka dni temu w lumpeksie kupiłam cud sukienkę za małe pieniadze. Ale własnie czarna. Jest bardzo elegancka. WYglądam w niej szczupło i młodo. DO tego mam biały żakiecik w rękawem do łokcia. Czy może tak być? Moze jakieś kolorowe dodatki na szyję i we włosy? a Może białe tylko? Mam mieszane uczucia, ale chyba jednak pójdę w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli musicie iść w czarnej sukience dobierzcie kolorowe dodatki. Żakiet jest tylko częścią stroju i na dodatek po uroczystości go pewnie zdejmiecie. Ta czarna z linku bardziej do klubu moim zdaniem. Druga nijaka. Doradzić cokolwiek jest trudno, bo nie napisałyście jaką macie figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petuniaa5
jeśli chcesz ubrać czarną sukienkę załóż jasne buty i jasne dodaki (bransoletkę,kolczyki,łańcuszek czy też duży pierscien) też idę we wrześniu na wesele i zastanawiam się co ubrać:) do mojego chłopaka siostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania93
dziewczyny ja ide na wesele 28 lipca i tez nie mam jeszcze sukienki... jestem osoba towarzyszaca swiadka. i mam problem z sukienkami bo mam dosc duzy biust a tu jestem szczupła. tak wiec: biust rozmiar L w tali rozmiar S a w biodrach rozmiar M takze same widzicie... nie wiem jaki dobry mogłby byc kroj sukienki doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Nie krój a firma, która takie normalne sylwetki uwzględnia i pozwala na osobne dopasowanie w biuście i w talii :P Co powiesz na sukienki Pepperberry (największy wybór)? Na kieskę Urkye? Na coś z BiuBiu (najbardziej przebrane niestety)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następna propozycja lepsza
zależy jaka będzie pogoda ;) czy wrzesień ciepły czy zimny i deszczowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co ma lidla pod nosem
Kasia ta sukienka ma fatalną długość. czy sie nadaje na wesele? hmm ja bym w takiej nie poszła, ale każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia30071989
wlasnie widzialam ja dzisiaj ,,na zywo'' u znajomej. Dobrze ze jej nie kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć dziewczyny. Słuchajcie, mam do Was pytanie.. Wybieram się na wesele w sierpniu i poszukuję od jakiegoś czasu fajnej sukienki. Zupełnie przypadkiem trafiłam na internetowy sklep ECHO, a tam znalazłam coś takiego: http://www.echoshop.pl/sukienka-1885.html. Sukienka naprawdę mi się podoba:) A Wy co myślcie? Słyszałam, że ten sklep ma ciuchy bardzo fajnej jakości, dlatego jestem poważnie zainteresowana tym zakupem:) Bardzo proszę Was o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vavanice
oj do września masz mnóstwo czasu, ale też z doświadczenia wiem, że lepiej się zacząć wcześniej rozglądać, żeby nie zostać na koniec bez sukienki, jak chcesz mieć wyjątkową kreację możesz sobie zajrzeć tutaj http://izzynoteasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red łajn
ja 2 tygodnie temu bylam na weselu siostry i mialam na sobie takie cacko http://www.modasoliver.pl/Produkt/?1476 czulam sie i wygladalam super - przynajmniej z tego co mi znajomi mowili :) mam 30 lat i mam brazowe wlosy mysle ze jak zalozysz jakas sukienke ktora Ci sie spodoba i bedziesz czula ze to jest to to bedzie ok, ja tak wlasnie mialam z ta sukienka - zalozylam ja i wiedzialam ze wlasnie w tym ide :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
red łajn na bank pieknie wygladalas bo faktycznie sukienka powala. Dostane jeszcze taka? jaz kolei ide na wesele za 2 m-ce i sie zastanawiam nad kreacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikka
red łajn dawno ja kupilas? mam wesele za miecha - z checia bym sie w nia wcisnela! bedzie jeszcze w salonach s.O??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magjadmj
Mango ma fajne sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red łajn
nie wiem - nie mam pojecia - jesli Ci to pomoze to to jest czerwcowa kolekcja - moze dryndnij do nich albo looknij do outletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka99
Bardzo ładne sukienki, chciałabym mieć każdą z nich ale chyba nie zmieściły by się do mojej szafy. Ta wypchana jest już sukienkami od Vissavi - moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugul99
Bardzo ładne sukienki, chciałabym mieć każdą z nich ale chyba nie zmieściły by się do mojej szafy. Ta wypchana jest już sukienkami od Vissavi - moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie cosmosmoda.pl na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jest tam wiele sukienek, przeróżne fasony i kolory. Sklep na prawde godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień to pogoda może być różna, albo słonecznie albo deszczowo. Polecam zerknąć na https://cosmosmoda.pl/ Można znaleźć tam na prawdę fajne sukienki a i do nich jakiś żakiet też się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre sukienki stylizowane na lata 70 – te masz w https://www.lejdi.pl/. Rozkloszowane, piękne kreacje. Jeżeli masz w miarę sylwetkę to będziesz dobrze wyglądać. Kupuję u nich sukienki regularnie, głównie bawełniane, mnóstwo kolorów, wzory z przewagą kwiatów. Kobieco – młodzieżowy styl bym powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×